Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 наурыздағы № 64 қаулысы. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 сәуірде № 9-9-149 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 тамыздағы № 159 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 28.08.2013 № 159 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 Қаулысымен бекітілген "Үйде оқитын және тәрбиеленетiн мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшiн құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызмет Стандартына сәйкес, бюджетті іске асыру мақсатында Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін әр балаға ай сайын 8 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. "Жангелдин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу жөніндегі уәкілетті орган болып анықталсын.
3. Әлеуметтік көмек тиісті оқу жылының ішінде төленеді деп белгіленсін.
4. Әлеуметтік көмекті төлеу екінші деңгейдегі банктер немесе банктік операциялардың тиісті түрлеріне лицензиялары бар ұйымдар арқылы әлеуметтік көмек тұтынушының банктік шотына ақшалай қаражаттарды аудару жолымен жүзеге асырылады.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Жангелдин ауданы әкімінің орынбасары Ғ.К. Сүндетбаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға өз әрекетін таратады.
Аудан әкімі                                Н. Төлепов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Д. Бидашев
"Жангелдин ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Л. Зейнекина

О материальном обеспечении детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому
Постановление акимата Жангельдинского района Костанайской области от 16 марта 2012 года № 64. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 13 апреля 2012 года № 9-9-149. Утратило силу постановлением акимата Жангельдинского района Костанайской области от 28 августа 2013 года № 159
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангельдинского района Костанайской области от 28.08.2013 № 159 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Стандартом государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, в целях реализации бюджета акимат Жангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому в размере 8 месячных расчетных показателей на каждого ребенка ежемесячно.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жангельдинского района".
3. Установить, что социальная помощь выплачивается в течение соответствующего учебного года.
4. Выплата социальной помощи осуществляется путем перечисления денежных средств на банковский счет потребителя социальной помощи через банки второго уровня или организации, имеющие лицензии на соответствующие виды банковских операций.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жангельдинского района Сундетбаева Г.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Аким района                                Н. Тулепов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жангельдинского района
_________________ Д. Бидашев
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Жангельдинского района"
_________________ Л. Зейнекина