Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256 "Жангелдин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2012 жылғы 29 қазандағы № 52 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қарашада № 3863 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы және орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-9-144 тіркелген, 2012 жылғы 24 және 31 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1739951,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 160204,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3326,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 450,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1575971,0 мың теңге;
2) шығындар – 1759444,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18187,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 19405,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1218,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 37680,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37680,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   Г. Абдигапарова
Жангелдин аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Д. Бидашев
Мәслихаттың
2012 жылғы 29 қазандағы № 52
шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256
шешіміне 1 қосымша
Жангелдин ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменения в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 256 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 29 октября 2012 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 ноября 2012 года № 3863
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 256 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-9-144, опубликовано 24 и 31 января 2012 года в газете "Біздің Торғай") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1739951,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 160204,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3326,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 450,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1575971,0 тысяча тенге;
2) затраты – 1759444,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18187,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 19405,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1218,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37680,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37680,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии Жангельдинского
районного маслихата                        Г. Абдигапарова
Секретарь Жангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жангельдинского района"
_______________________ Д. Бидашев
Приложение
к решению маслихата
от 29 октября 2012 года
№ 52
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2011 года
№ 256
Районный бюджет Жангельдинского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ