Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 60 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 тамызда № 9-10-190 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 109-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-174 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3) және 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2687422,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1228571 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2605,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 77855 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1378390,3 мың теңге;
2) шығындар – 2674324,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 60336 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 60989 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 653 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – –83875,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83875,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағында:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) 2049 мың теңге - мектептерде автоматтық өрт дабылын орнатуға;";
мынадай мазмұндағы 11)12) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) 21684,3 мың теңге – "Милютин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жабынын жөндеуге;
12) 5204 мың теңге – Жітіқара қаласындағы Төменгі - Шортанды және Жоғарғы–Шортанды су қоймалары бөгетінің қақпақтарын күрделі жөндеуге жобалы-сметалық құжаттаманы әзірлеуге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) 15662 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;";
көрсетілген шешімнің 6-16-2 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттердің қайтарылуы 16851,9 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджетке – 16437 мың теңге, облыстық бюджетке қайтарылуы – 414,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін 3000 мың теңге сомасында 2011 жылы пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді толық пайдалану қарастырылғаны ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 407 "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 июля 2012 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 августа 2012 года № 9-10-190
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-174, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3) и 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2687422,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1228571 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2605,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 77855 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1378390,3 тысячи тенге;
2) затраты – 2674324,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60336 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 60989 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 653 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –83875,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 83875,4 тысячи тенге.";
в пункте 5 указанного решения:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) 2049 тысяч тенге – на установку автоматической пожарной сигнализации в школах;";
дополнить подпунктами 11)12) следующего содержания:
"11) 21684,3 тысячи тенге – на ремонт кровли государственного учреждения "Милютинская средняя школа";
12) 5204 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт затворов плотины Нижне-Шортандинского и Верхне-Шортандинского водохранилищ города Житикара.";
подпункт 6) пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) 15662 тысячи тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;";
пункты 6-16-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 16851,9 тысяч тенге, в том числе возврат в республиканский бюджет – 16437 тысяч тенге, в областной бюджет – 414,9 тысяч тенге.
6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено доиспользование неиспользованных в 2011 году бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3000 тысячи тенге.";