Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 354 "Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 шілдедегі № 54 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 тамызда № 9-11-142 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 354 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-131 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда "Новый путь - Бозторғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1528138,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 476842,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4164,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 388,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1046744,0 мың теңге;
2) шығындар – 1580990,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27090,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 29124,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2034,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -79942,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79942,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Қамысты селосындағы "№ 1 Қамысты орта мектебі" мемлекеттік мекемесін күрделі жөндеуге - 58020,0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 5 абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жетім-баланы (жетім-балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге 7977,0 мың теңге сомасында";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 1347,0 мың теңге сомасында бекітілсін";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 354 "О районном бюджете Камыстинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 июля 2012 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 августа 2012 года № 9-11-142
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 354 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-131, опубликовано 6 января 2012 года в газете "Новый путь - Бозторгай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1528138,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 476842,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4164,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 388,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1046744,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1580990,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27090,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 29124,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2034,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -79942,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79942,0 тысяч тенге.";
в пункте 3 указанного решения подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) на капитальный ремонт государственного учреждения Камыстинская средняя школа № 1" в селе Камысты – 58020,0 тысяч тенге";
в пункте 4 указанного решения абзац 5 изложить в новой редакции:
"на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей - сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей в сумме – 7977,0 тысяч тенге";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2012 год в сумме 1347,0 тысяч тенге";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 12 к настоящему решению.

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім
беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейін тегін алып баруды және кері алып келуді
ұйымдастыру
Талдыкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
Бестөбе селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді- мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного
значения, поселка,аула (села ), аульного
(сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района
в городе, города районного значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее
образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
Село Талдыколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного
значения, поселка,аула (села ), аульного
(сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района
в городе, города районного значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского) округа
Бестобинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного
значения, поселка,аула (села ), аульного
(сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района
в городе, города районного значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского) округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа