Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 354 "Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 82 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда № 3928 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 354 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-11-131 тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда "Новый путь - Бозторғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1537542,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 476467,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4539,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 388,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1056148,0 мың теңге;
2) шығындар – 1590394,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27090,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 29124,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2034,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 79942,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79942,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 22782,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 4094,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға 4094,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 354 "О районном бюджете Камыстинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 4 декабря 2012 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2012 года № 3928
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 354 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-11-131, опубликовано 6 января 2012 года в газете "Новый путь - Бозторғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1537542,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 476467,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4539,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 388,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1056148 тысяч тенге;
2) затраты – 1590394,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27090,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 29124,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2034,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 79942,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79942,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 22782,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 4094,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4094,0 тысяч тенге;

жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге 7902,0 мың теңге сомасында;
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 616,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 7290,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға 12360,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 8565,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 1937,0 мың теңге сомасында;
жастар тәжірибесіне 1858,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 9987,0 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 5229,0 мың теңге сомасында;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге 2150,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Тілеубергенов
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы      Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 82 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 354 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
Кірістер

на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, в сумме 7902,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 616,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 7290,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 12360,0 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме 8565,0 тысяч тенге, на частичное субсидирование заработной платы в сумме 1937,0 тысяч тенге;
на молодежную практику в сумме 1858,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 9987,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5229,0 тысяч тенге;
на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов" в сумме 2150,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата А. Тлеубергенов
Секретарь Камыстинского
районного маслихата Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
___________ К. Нуржанова
Приложение
к решению маслихата
от 4 декабря 2012 года № 82
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2011 года № 354
Бюджет Камыстинского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
Доходы