Әкімдіктің 2011 жылғы 3 қазандағы № 280 "Жекешелендіруге жататын, Қарабалық ауданының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 60 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 ақпанда № 9-12-176 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012.04.25 № 184 қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 – бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Жекешелендіруге жататын, Қарабалық ауданының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" 2011 жылғы 3 қазандағы № 280 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-164 тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашада "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын, Қарабалық ауданының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес реттік нөмірлері 6, 7, 8 - жолдармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
Әкімдіктің
2012 жылғы 6 ақпандағы № 60
қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын, Қарабалық ауданының
коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі
Рет-тік
нө-
мірі
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы мен
балансұстаушы
Негіздемесі
Объек-
тінің
жағ-
дайы
6
Бұрынғы
Светлый
бастауыш
мектебінің
ғимараты,
жалпы ауданы
153,2 шаршы
метр
Қостанай облысы
Қарабалық ауданы
Светлое селосы
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы 10
қарашадағы
№ 1413 хаты
Жағ-
дайы
қана-
ғатта-
нарлық
7
Бұрынғы
Березов
бастауыш
мектебінің
ғимараты,
жалпы ауданы
196 шаршы
метр
Қостанай облысы
Қарабалық ауданы
Березов селосы
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы
10 қарашадағы
№ 1413 хаты
Жағ-
дайы
қана-
ғатта-
нар-
лықсыз
8
"Көмек"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қостанай облысы
Қарабалық ауданы
Қарабалық
кенті, "Көмек"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
"Қарабалық
кенті
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесінің
2012 жылғы
5 қаңтардағы

О внесении дополнений в постановление акимата от 3 октября 2011 года № 280 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Карабалыкского района, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 6 февраля 2012 года № 60. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 14 февраля 2012 года № 9-12-176. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 25 апреля 2012 года № 184
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 25.04.2012 № 184.
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Карабалыкского района, подлежащих приватизации" от 3 октября 2011 года № 280 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-12-164, опубликован 3 ноября 2011 года в районной газете "Айна") следующие дополнения:
Перечень объектов коммунальной собственности Карабалыкского района, подлежащих приватизации, утвержденный указанным постановлением дополнить строками порядковые номера 6, 7, 8 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                     Ф. Филиппов
Приложение
к постановлению акимата
от 6 февраля 2012 года № 60
Перечень объектов коммунальной собственности
Карабалыкского района, подлежащих приватизации
По-
ряд-
ко-
вый
но-
мер
Наимено-
вание
объекта
Адрес и
балансодержа-
тель объекта
Основание
Состояние
объекта
6
Здание
бывшей
Светлой
начальной
школы,
общей
площадью
153,2
квадрат-
ных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Светлое, госу-
дарственное
учреждение
"Отдел
образования
акимата
Карабалыкского
района"
Письмо госу-
дарственного
учреждения
"Отдел
образования
акимата
Карабалыкского
района" от 10
ноября 2011
года № 1413
Состояние
удовлетво-
рительное
7
Здание
бывшей
Березов-
ской
начальной
школы,
общей
площадью
196 квад-
ратных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Березовское,
государствен-
ное учреждение
"Отдел
образования
акимата
Карабалыкского
района"
Письмо
государствен-
ного
учреждения
"Отдел
образования
акимата
Карабалыкского
района" от 10
ноября 2011
года № 1413
Состояние
неудовлет-
ворительное
8
Государ-
ственное
комму-
нальное
предприя-
тие
"Көмек"
Костанайская
область
Карабалыкский
район поселок
Карабалык,
государствен-
ное
коммунальное
предприятие
"Көмек"
Письмо
государствен-
ного
учреждения
"Аппарат акима
поселка
Карабалык" от
5 января 2012