Тоғызақ селосының құрама бөліктеріне атауларын беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Тоғызақ село әкімінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 9-12-183 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Тоғызақ село әкімінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Тоғызақ село әкімінің 2012.05.08 № 2 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 35-бабының, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына негізінде, Тоғызақ селосының әкімі ШЕШТІ:
1. Тоғызақ селосының құрама бөліктеріне атаулары осы шешімінің қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тоғызақ селосының әкімі                    И. Проскурникова
Әкімінің
2012 жылғы 15 наурыздағы
№ 01 шешіміне қосымша
Тоғызақ селосының бөліктеріне
атауларын беру туралы
1. Набережный көшесі
2. Северный көшесі
3. Железнодорожный көшесі
4. Привокзальный көшесі
5. Садовый көшесі
6. Элеватор көшесі
7. Целинный көшесі
8. Степной көшесі
9. Молодежный көшесі
10. Комсомольский тұйық көшесі
11. Южный тұйық көшесі

О присвоении наименований составных частей села Тогузак
Решение акима села Тогузак Карабалыкского района Костанайской области от 15 марта 2012 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 12 апреля 2012 года № 9-12-183. Утратило силу - Решением акима села Тогузак Карабалыкского района Костанайской области от 8 мая 2012 года № 2
Сноска. Утратило силу - Решением акима села Тогузак Карабалыкского района Костанайской области от 08.05.2012 № 2.
На основании статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года " Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким села Тогузак РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей села Тогузак согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Тогузак                          И. Проскурникова
Приложение
к решению акима
от 15 марта 2012 года № 01
О присвоении наименований составных частей села Тогузак
1. улица Набережная
2. улица Северная
3. улица Железнодорожная
4. улица Привокзальная
5. улица Садовая
6. улица Элеваторная
7. улица Целинная
8. улица Степная
9. улица Молодежная
10. переулок Комсомольский
11. переулок Южный