Қарабалық кентінің құрамдас бөліктеріне атауларын беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық кенті әкімінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 2 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 сәуірде № 9-12-184 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық кенті әкімінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық кенті әкімінің 2012.05.07 № 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Қарабалық кенті әкімі ШЕШТІ:
1. Қарабалық кентінің құрамдас бөліктерінің атауларын осы шешімінің қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң, қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық кенті әкімі                            С. Көпжасаров
2012 жылы "19" наурыздағы
№ 2 Кенті әкімнің
шешіміне Қосымша
Қарабалық кентінің құрамдас бөліктеріне
атауларын беру туралы
1. Молодежный бульвары
2. Восточный шағын ауданы
3. Автомобилистов шағын ауданы
4. Строителей шағын ауданы
5. Черемушки шағын ауданы
6. Аульский тұйық көшесі
7. Дружба тұйық көшесі
8. 8 март тұйық көшесі
9. Новый тұйық көшесі
10. Проезжий тұйық көшесі
11. Родниковый тұйық көшесі
12. Транспортный тұйық көшесі
13. Заводской тұйық көшесі
14. Абай көшесі
15. Больничный көшесі
16. Гагарин көшесі
17. Горький көшесі
18. Заводской көшесі
19. Киевский көшесі
20. Пришоссейный көшесі
21. Садовый көшесі
22. Спортивный көшесі
23. Цветочный көшесі
24. Амангелді көшесі
25. Гоголь көшесі
26. Дорожный көшесі
27. Придорожный көшесі
28. Карл Маркс көшесі
29. Комсомольский көшесі
30. Космонавттар көшесі
31. Ленин көшесі
32. Лермонтов көшесі
33. Логовой көшесі
34. Матросов көшесі
35. Мир көшесі
36. Молодежный көшесі
37. Набережный көшесі
38. Октябрьский көшесі
39. Павлов көшесі
40. Пассажирский көшесі
41. Первомайский көшесі
42. Пионерский көшесі
43. Производственный көшесі
44. Пролетарский көшесі
45. Рабочий көшесі
46. Разъезд көшесі
47. Речной көшесі
48. Советский көшесі
49. Студенческий городок шағын ауданы
50. Совхозный көшесі
51. Степной көшесі
52. Строительный көшесі
53. Титов көшесі
54. Тихий көшесі
55. Фабричный көшесі
56. Целинный көшесі
57. Чапаев көшесі
58. Чехов көшесі
59. Шевченко көшесі
60. Январьский көшесі

О присвоении наименований составных частей поселка Карабалык
Решение акима поселка Карабалык Карабалыкского района Костанайской области от 19 марта 2012 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 12 апреля 2012 года № 9-12-184. Утратило силу - Решением акима поселка Карабалык Карабалыкского района Костанайской области от 7 мая 2012 года № 3
Сноска. Утратило силу - Решением акима поселка Карабалык Карабалыкского района Костанайской области от 07.05.2012 № 3.
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким поселка Карабалык РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей поселка Карабалык согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Карабалык                           С. Кубжасаров
Приложение
к решению акима
от 19 марта 2012 года
№ 2
О присвоении наименований
составных частей поселка Карабалык
1. бульвар Молодежный
2. микрорайон Восточный
3. микрорайон Автомобилистов
4. микрорайон Строителей
5. микрорайон Черемушки
6. переулок Аульский
7. переулок Дружбы
8. переулок 8 марта
9. переулок Новый
10. переулок Проезжий
11. переулок Родниковый
12. переулок Транспортный
13. переулок Заводской
14. улица Абая
15. улица Больничная
16. улица Гагарина
17. улица Горького
18. улица Заводская
19. улица Киевская
20. улица Пришоссейная
21. улица Садовая
22. улица Спортивная
23. улица Цветочная
24. улица Амангельды
25. улица Гоголя
26. улица Дорожная
27. улица Придорожная
28. улица Карла Маркса
29. улица Комсомольская
30. улица Космонавтов
31. улица Ленина
32. улица Лермонтова
33. улица Логовая
34. улица Матросова
35. улица Мира
36. улица Молодежная
37. улица Набережная
38. улица Октябрьская
39. улица Павлова
40. улица Пассажирская
41. улица Первомайская
42. улица Пионерская
43. улица Производственная
44. улица Пролетарская
45. улица Рабочая
46. улица Разъезд
47. улица Речная
48. улица Советская
49. микрорайон Студенческий городок
50. улица Совхозная
51. улица Степная
52. улица Строительная
53. улица Титова
54. улица Тихая
55. улица Фабричная
56. улица Целинная
57. улица Чапаева
58. улица Чехова
59. улица Шевченко
60. улица Январская