Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын 2012 жылы ұсыну туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 40 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 мамырда № 9-12-188 тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабы 2-тармағының 7 тармақшасына және 8-тармағына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсетілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үшінші
сессия төрағасы                            Г. Ягодин
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының кәсіпкерлік және
ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ А. Бейсембаев
"Қарабалық ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ И. Захария
"Қарабалық ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Н. Бодня

О предоставлении в 2012 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27 апреля 2012 года № 40. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 14 мая 2012 года № 9-12-188
В соответствии с подпунктом 7) пункта 2 и пункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2012 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
третьей сессии                             Г. Ягодин
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел предпринимательства и сельского
хозяйства Карабалыкского района"
__________________ А. Бейсембаев
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Карабалыкского района"
__________________ И. Захария
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
__________________ Н. Бодня