2012 жылға арналған Қарасу ауданында жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 50 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-13-143 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 мамырдағы № 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012.05.25 № 184 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына, 18-2-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру Қағидасының 6-тармағына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған Қарасу ауданында жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің орынбасары Б.Б. Уәлиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Қостанай облысы бойынша
Әділет департаменті Қарасу ауданының
Әділет басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Д. Аппазов
Әкімдіктің
2012 жылғы 1 ақпандағы
№ 50 қаулысымен бекітілген
2012 жылға арналған Қарасу ауданында жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Реттiк
саны
Жұмыс
берушілер
Кәсібі
(мамандығы)
Ұйымдастырыл
атын жұмыс
орындарының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
Жастар
практикасының
ай бойынша
ұзақтығы
1
2
3
4
5
6
1
"Қарасу
ауданы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
іс
жүргізуші
1
26000
6
қазақ
тілінің
аударма-
шысы
1
26000
6
2
"Восток
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
есепші
1
26000
6
3
"Қарасу
ауылы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
есепші
1
26000
6
4
"Люблин
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
есепші
1
26000
6
5
"Қарасу
ауданы
әкімдігінің
сәулет, қала
құрылысы
және құрылыс
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
есепші
1
26000
6
6
"Қарасу
ауданы
әкімдігінің
тұрғын
үй-
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
есепші
1
26000
6
7
"Қарасу
ауданының
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
есепші
1
26000
6
8
"Қарасу
ауданы
әкімдігінің
жер
қатынастары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
агроном
1
26000
6
9
"Қазақстан
Республикасы
Әділет
министрлігі
Қостанай
облысы
бойынша
Әділет
департаменті
Қарасу
ауданының
Әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
1
26000
6

Об утверждении перечня работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в Карасуском районе на 2012 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 1 февраля 2012 года № 50. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-13-143. Утратило силу - Постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 25 мая 2012 года № 184
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 25.05.2012 № 184.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в Карасуском районе на 2012 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карасуского района Уалиева Б.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Управление юстиции Карасуского района
Департамента юстиции Костанайской области
Министерства юстиции Республики Казахстан"
_______________ Д. Аппазов
Утвержден
постановлением акимата
от 1 февраля 2012 года № 50
Перечень работодателей организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в Карасуском районе на 2012 год
Поряд-
ковый
номер
Работодатели
Профессия
(специаль-
ность)
Количество
организу-
емых
рабочих
мест
Размер
месячной
заработной
платы
Продолжи-
тельность
молодежной
практики в
месяцах
1
2
3
4
5
6
1
Государствен-
ное
учреждение
"Аппарат
акима
Карасуского
района"
делопроиз-
водитель
1
26000
6
переводчик
казахского
языка
1
26000
6
2
Государствен-
ное
учреждение
"Аппарат
акима
Восточного
сельского
округа"
бухгалтер
1
26000
6
3
Государствен-
ное
учреждение
"Аппарат
акима села
Карасу"
бухгалтер
1
26000
6
4
Государствен-
ное
учреждение
"Аппарат
акима
Люблинского
сельского
округа"
бухгалтер
1
26000
6
5
Государствен-
ное
учреждение
"Отдел
архитектуры,
градострои-
тельства и
строительства
акимата
Карасуского
района"
бухгалтер
1
26000
6
6
Государствен-
ное
учреждение
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Карасуского
района"
бухгалтер
1
26000
6
7
Государствен-
ное
учреждение
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Карасуского
района"
бухгалтер
1
26000
6
8
Государствен-
ное
учреждение
"Отдел
земельных
отношений
акимата
Карасуского
района"
агроном
1
26000
6
9
Государствен-
ное
учреждение
"Управление
юстиции
Карасуского
района
Департамента
юстиции
Костанайской
области
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан"
юрист
1
26000
6