Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 407 "Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 16 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 сәуірде № 9-13-149 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-142 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2871349,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 568680,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3483,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2299186,0 мың теңге;
2) шығындар – 2895578,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 24183,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 26697,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2514,0 мың теңге;
4) қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48412,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48412,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 2) тармақшасы және 5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 5855,0 мың теңге сомасында;
5) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге 13694,0 мың теңге сомасында;
6) мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі мекемелер тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлем мөлшерін ұлғайтуға 10937,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджет қаражатынан түсімі ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 407 "О районном бюджете Карасуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 12 апреля 2012 года № 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 23 апреля 2012 года № 9-13-149. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-142, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы – 2871349,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 568680,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3483,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 2299186,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2895578,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24183,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26697,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2514,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48412,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48412,5 тысяч тенге.";
подпункт 2), и подпункты 5), 6) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5855 тысяч тенге;
5) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 13694,0 тысяч тенге;
6) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 10937,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7.Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:

инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға нысаналы трансферт 24408,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 26697,0 мың теңге сомасында;
селолық елді мекендерінде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферт 431337,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға нысаналы трансферт 60033,0 мың теңге сомасында;
2020 Жұмыспен қамту бағдарламасының шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға нысаналы ағымдағы трансферт 124070,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімге 13-қосымшалар осы шешімге 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   В. Журжа
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ И. Горлова
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Е. Биркель

целевого трансферта на развитие на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 24408,0 тысяч тенге;
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 26697,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме 431337,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 60033,0 тысяч тенге;
целевого текущего трансферта на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 в сумме 124070,0 тысяч тенге.";
приложения 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии
Карасуского районного маслихата            В. Журжа
Секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
_______________ И. Горлова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Е. Биркель
Приложение 1
к решению маслихата