Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 407 "Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 63 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда № 3922 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-142 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2830094,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 590250,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4633,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4280,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2230931,0 мың теңге;
2) шығындар – 2854323,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 23007,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 25521,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2514,0 мың теңге;
4) қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47236,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47236,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 14490,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 4) тармақшасымен толықтырылсын:
"4) "Қостанай облысы Қарасу ауданында бөліп тұратын пайдалану 6-учаскесінен Қарасу ауылына дейін Есіл топтық су құбырының учаскесін қайта жаңарту" объектісі бойынша ауыл шаруашылығы өндірісінің шығындарының орнын толтыруға 15000,0 мың теңге сомасында.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 407 "О районном бюджете Карасуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 4 декабря 2012 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2012 года № 3922. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2012 - 2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-142, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2012 - 2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2830094,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 590250,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4633,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4280,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2230931,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2854323,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23007,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25521,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2514,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47236,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47236,5 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 14490,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на возмещение потерь сельскохозяйственного производства по объекту "Реконструкция участка Ишимского группового водопровода в Карасуском районе Костанайской области от распределительного эксплуатационного участка - 6 до села Карасу" в сумме 15000,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 4-тармағының 2)3)4)7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 5671,0 мың теңге сомасында;
3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 62554,0 мың теңге сомасында;
4) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8868,0 мың теңге сомасында;
7) "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 431,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 2 азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 8667,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағының 2, 3, 5 азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 25521,0 мың теңге сомасында;
селолық елді мекендерінде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферті 392227,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға ағымдағы нысаналы трансферті 116232,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының
төрағасы, Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы:                      С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
______________ Е. Бухаленко
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ Е. Биркель

подпункты 2)3)4)7) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5671,0 тысяч тенге;
3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 62554,0 тысячи тенге;
4) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы в сумме 8868,0 тысячи тенге;
7) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 431,0 тысяч тенге.";
абзац 2 пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме 8667,0 тысяч тенге.";
абзацы 2, 3, 5 пункта 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 25521,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме 392227,0 тысячи тенге;
целевого текущего трансферта на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 в сумме 116232,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь Карасуского
районного маслихата:                       С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
_______________ Е. Бухаленко
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Е. Биркель
Приложение
к решению маслихата