Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 498 "Қостанай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы № 14 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 ақпанда № 9-14-168 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 498 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-165 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 3773827,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1862379,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1900,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 80000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1829548,0 мың теңге;
2) шығындар - 3893591,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 69989,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 74915,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 4926,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо - 6937,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 6937,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -196691,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196691,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 45-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған Қостанай ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 12000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде эпизоотияға қарсы шараларды өткізуге республикалық бюджеттен 19873,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешуге 10119,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік коммуналдық жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының табиғи газ бағасының айырымын төлеуге 1337,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 498 "О районном бюджете Костанайского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 13 февраля 2012 года № 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 16 февраля 2012 года № 9-14-168
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 498 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-165, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 3773827,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1862379,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1900,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 80000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1829548,0 тысяч тенге;
2) затраты - 3893591,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 69989,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 74915,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4926,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 6937,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 6937,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -196691,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 196691,7 тысяч тенге.";
пункты 45 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайского района на 2012 год в сумме 12000,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 19873,0 тысячи тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 10119,0 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на покрытие разницы в цене природного газа государственным коммунальным теплоснабжающим предприятиям в сумме 1337,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 27-1-тармағымен толықтырылсын:
"27-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерге 24197,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару ескерілсін.";
осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы               А. Аксаутова
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың

дополнить указанное решение пунктом 27-1 следующего содержания:
"27-1. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 24197,6 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
второй сессии
Костанайского
районного маслихата                        А. Аксаутова
Секретарь
Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
акимата Костанайского района
_____________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата