Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 498 "Қостанай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 25 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде № 9-14-174 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 498 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-165 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 4405292,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1862379,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1900,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 80000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2461013,0 мың теңге;
2) шығындар - 4547294,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 77270,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 82196,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 4926,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -226210,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 226210,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 67-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен 11705,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
7. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер сомаларының түсімі республикалық бюджеттен 65529,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1011-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне республикалық бюджеттен 23985,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
11. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға 36502,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 498 "О районном бюджете Костанайского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 10 апреля 2012 года № 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 17 апреля 2012 года № 9-14-174
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 498 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-165, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 4405292,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1862379,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1900,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 80000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2461013,0 тысяч тенге;
2) затраты - 4547294,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 77270,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 82196,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4926,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -226210,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 226210,2 тысяч тенге.";
пункты 67 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 11705,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 65529,0 тысяч тенге.";
пункты 1011 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 23985,0 тысяч тенге.
11. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 36502,0 тысячи тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:

"21. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға 257732,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Затобол кентінің "Восточный" шағын ауданының болашақ перспективалық жеке құрылысы үшін су құбыры және газ құбыры желілері, канализация құрылысына 80485,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің "Нұрай" шағын ауданының көп қабатты тұрғын үйлерінің инженерлік желілеріне 25000,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің "Нұрай" шағын ауданының аз қабатты тұрғын үйлерінің инженерлік желілеріне 3500,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің "Нұрай" шағын ауданының көп қабатты тұрғын үйлерін абаттандыруға 3500,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің "Нұрай" шағын ауданына кірме жолдарға 8000,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің "Нұрай" шағын ауданының көп қабатты үйлерін жылумен қамтамасыз ету үшін газды қазандықтың құрылысына 60000,0 мың теңге сомасында;
Заречный селосындағы (жаңа мектеп ауданында) аз қабатты құрылысының инженерлік коммуникациясына 3500,0 мың теңге сомасында;
Заречный селосының Школьный көшесінен және Заречный көшесіне дейін аз қабатты құрылысқа өтетін жерге 48747,0 мың теңге сомасында;
Заречный селосының (Юбилейная көшесінің соңында) аз қабатты құрылысты шағын ауданының инженерлік коммуникацияларына 10000,0 мың теңге сомасында;
Мичурин селосының "Южный" шағын ауданындағы аз қабатты құрылыстың инженерлік коммуникацияларына 5000,0 мың теңге сомасында;
Мичурин селосының "Южный" шағын ауданының аз қабатты құрылысына өтетін жерге 5000,0 мың теңге сомасында;
Мичурин селосының "Восточный" шағын ауданындағы аз қабатты құрылыстың инженерлік коммуникацияларына 5000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 298027,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Жамбыл селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға 118027,0 мың теңге сомасында;
Жамбыл селосындағы су құбырының тарату желілерін қайта жаңғыртуға 90000,0 мың теңге сомасында;
Семенов селосындағы сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына 90000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 26-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде көлік инфрақұрылымын дамытуға 249697,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

"21. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 257732,0 тысячи тенге, в том числе:
на строительство сетей водопровода, канализации и газопровода для перспективной индивидуальной застройки микрорайона "Восточный" поселка Затобольск в сумме 80485,0 тысяч тенге;
на инженерные коммуникации к многоэтажным жилым домам в микрорайоне "Нурай" поселка Затобольск в сумме 25000,0 тысяч тенге;
на инженерные коммуникации к малоэтажным жилым домам в микрорайоне "Нурай" поселка Затобольск в сумме 3500,0 тысяч тенге;
на благоустройство к многоэтажным жилым домам в микрорайоне "Нурай" поселка Затобольск в сумме 3500,0 тысяч тенге;
на подъездные пути к микрорайону "Нурай" поселка Затобольск в сумме 8000,0 тысяч тенге;
на строительство газовой котельной для теплоснабжения многоэтажных жилых домов микрорайона "Нурай" поселка Затобольск в сумме 60000,0 тысяч тенге;
на инженерные коммуникации к малоэтажной застройке в селе Заречное (в районе новой школы) в сумме 3500,0 тысяч тенге;
на проезд к малоэтажной застройке от улицы Школьная до улицы Заречная села Заречное в сумме 48747,0 тысяч тенге;
на инженерные коммуникации микрорайона малоэтажной застройки села Заречное (в конце улицы Юбилейная) в сумме 10000,0 тысяч тенге;
на инженерные коммуникации к малоэтажной застройке микрорайона "Южный" села Мичуринское в сумме 5000,0 тысяч тенге;
на проезд к малоэтажной застройке микрорайона "Южный" села Мичуринское в сумме 5000,0 тысяч тенге;
на инженерные коммуникации к малоэтажной застройке микрорайона "Восточный" села Мичуринское в сумме 5000,0 тысяч тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме 298027,0 тысяч тенге, в том числе:
на реконструкцию системы водоснабжения в селе Жамбыл в сумме 118027,0 тысяч тенге;
на реконструкцию разводящих сетей водопровода в селе Жамбыл в сумме 90000,0 тысяч тенге;
на строительство систем водоснабжения в селе Семеновка в сумме 90000,0 тысяч тенге.";
пункт 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"26. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 249697,0 тысяч тенге, в том числе:

Затобол кентіндегі Қостанай ауыл шаруашылық колледжі шекарасындағы Терешкова көшесі мен Обручев көшесін қайта жаңғыртуға 68815,0 мың теңге сомасында;
Заречный селосының Юбилейный көшесін қатты жабындымен қайта жаңартуға 93039,0 мың теңге сомасында;
Заречный селосының Юбилейный көшесінен Ипподромный көшесіне дейін аз қабатты құрылысқа өтетін жолға 43443,12 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің Обручев көшесін қайта жаңғыртуға 44399,88 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 27-2 тармағымен толықтырылсын:
"27-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 276033,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Фищук
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы
әкімдігінің "Экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың

на реконструкцию улицы Терешковой в границах Костанайского сельскохозяйственного колледжа и улицы Обручева поселка Затобольск в сумме 68815,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы Юбилейная с твердым покрытием села Заречное в сумме 93039,0 тысяч тенге;
на проезд к малоэтажной застройке от улицы Юбилейная до улицы Ипподромная села Заречное в сумме 43443,12 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы Обручева поселка Затобольск в сумме 44399,88 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 27-2 следующего содержания:
"27-2. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 276033,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        А. Фищук
Секретарь
Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
____________ З. Кенжегарина
Приложение
к решению маслихата