Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 8 ақпандағы № 16 шешімі. Қостанай облысы Мендіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 наурызда № 9-15-169 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19 наурыздағы 2014 жылғы № 223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.03.2014 № 223 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес және жерлерді аймақтау сұлбасы негізінде Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына және казиноға бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық салық ставкаларына түзету жасалсын:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге 1-қосымшаға сәйкес;
елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) 2-қосымшаға сәйкес.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Л. Тихоненко
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
департаментінің Меңдіқара ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________ М. Ерқанов
"Меңдіқара ауданының жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ Ә. Қошанов
Мәслихаттың

О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 8 февраля 2012 года № 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 11 марта 2012 года № 9-15-169. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19 марта 2014 года № 223
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.03.2014 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании схемы зонирования земель Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Осуществить корректировку базовых налоговых ставок земельного налога, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино:
на земли сельскохозяйственного назначения согласно приложению 1;
на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков) согласно приложению 2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Тихоненко
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Мендыкаринскому району Налогового
департамента по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
_____________ М. Ерканов
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Мендыкаринского района"
____________ А. Кушанов
Приложение 1
к решению маслихата