Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қарашадағы № 334 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 3940 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 20.05.2016 № 85 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 7-бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меңдіқара ауданының кәсіпорындарында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарынының жалпы санының бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Меңдіқара ауданының кәсіпорындарында интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
3. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қарашадағы № 388 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын ( нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімілінде № 9-15-139 тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Меңдіқара үні" газетінде жарияланған).
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә. А. Әбдіхалықовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Денинг
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ В. Гребенюк

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 19 ноября 2012 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 декабря 2012 года № 3940. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 20 мая 2016 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 20.05. 2016 № 85 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест на предприятиях Мендыкаринского района.
2. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, в размере одного процента от общей численности рабочих мест на предприятиях Мендыкаринского района.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Мендыкаринского района от 22 ноября 2010 года № 388 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Мендыкаринском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-15-139, опубликовано 30 декабря 2010 года в газете "Мендіқара үні").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Абдикаликова А. А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Денинг
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Мендыкаринского района"
____________________ В. Гребенюк