Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 88 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 3965 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1164196,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 154667,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15454,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9592,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 984483,5 мың теңге;
2) шығындар – 1174524,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4562,7 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 5831,7 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1269,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14891,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14891,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 5831,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1271,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10330,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 12.12.2013 № 168 шешімімен (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 845335,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алымдар қарастырылмаған.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Науырзым аудандық мәслихатының тексеру комиссиясының таратылуына байланысты облыстық бюджетке 2131,0 мың теңге сомасында трансферттер түсімі қарастырылсын.
3-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару көзделген ескерілсін:
республикалық бюджетке 2115,4 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 20.02.2013 № 100 шешімімен (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 2,5 мың тенге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 16.07.2013 № 131 шешімімен (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).

О районном бюджете Наурзумского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 21 декабря 2012 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2012 года № 3965
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1164196,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 154667,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15454,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9592,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 984483,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1174524,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4562,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5831,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1269,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14891,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14891,1 тысячи тенге:
поступление займов – 5831,7 тысяч тенге;
погашение займов – 1271,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10330,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 12.12.2013 № 168 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 845335,0 тысяч тенге.
Бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет не предусмотрены.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год поступления трансфертов в областной бюджет в связи с упразднением ревизионной комиссии Наурзумского районного маслихата в сумме 2131,0 тысяча тенге.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 2115,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20.02.2013 № 100 (вводится в действие с 01.01.2013).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета в сумме 2,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 16.07.2013 № 131 (вводится в действие с 01.01.2013).

4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 33 686,8 мың теңге сомасында;
Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға 8200,7 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3464,7 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 10358,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 620,0 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге 4175,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 5757,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 2411,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 3 731,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны есепке алынсын.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 16.07.2013 № 131 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 23.10.2013 № 149; 12.12.2013 № 168 шешімдерімен (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша селолық елді мекендерді дамыту шеңберінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Науырзым ауданы Қарамеңді селосындағы бұрынғы тұрмыстық комбинат ғимаратын бұқаралық аудандық және балалар кітапханасына қайта жаңғырту үшін 104710,0 мың теңге сомасында.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен қаражаттар, оның ішінде ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
жалақыны ішінара субсидиялауға 2269,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 9382,0 мың теңге сомасында;
кадрларды қайта дайындау және біліктілігін арттыруға 1448,0 мың теңге сомасында;
жастар тәжірибесіне 2680,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 20.02.2013 № 100 шешімімен (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 33 686,8 тысяч тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 8200,7 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3464,7 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 10358,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы в сумме 620,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 4175,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 5757,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 2411,0 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 3 731,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Наурзумского района Костанайской области от 16.07.2013 № 131 (вводится в действие с 01.01.2013); от 23.10.2013 № 149; от 12.12.2013 № 168 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020, в том числе:
на реконструкцию здания бывшего бытового комбината под районную массовую и детскую библиотеки села Караменды Наурзумского района в сумме 104710,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020, в том числе целевых текущих трансфертов:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 2269,0 тысяч тенге;
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме 9382,0 тысячи тенге;
переподготовка и повышение квалификации кадров в сумме 1448,0 тысяч тенге;
на молодежную практику в сумме 2680,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20.02.2013 № 100 (вводится в действие с 01.01.2013).

7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша селолық елді мекендерді дамыту шеңберінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің Докучаев орта мектебі" мемлекеттік мекемесін күрделі жөндеуге 187145,0 мың теңге сомасында.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 5 831,7 мың теңге сомасында.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 23.10.2013 № 149 шешімімен (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Науырзым ауданы Қарамеңді селосындағы бұрынғы тұрмыстық комбинат ғимаратын бұқаралық аудандық және балалар кітапханасына қайта жаңғырту үшін 8 852,3 мың теңге сомасында.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 23.10.2013 № 149 шешімімен (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Науырзым ауданы Қарамеңді селосының жерасты сулары кен орнынан сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға 57743,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 23.10.2013 № 149 шешімімен (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
10-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім ұйымының материалдық – техникалық базасын нығайту мен ұстауға 149,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 23.10.2013 № 149 шешімімен (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
11. алынып тасталды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 11.11.2013 № 157 шешімімен (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2013 жылға арналған Науырзым аудандық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2013 жылға арналған Науырзым ауданының кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020, в том числе:
на капитальный ремонт государственного учреждения "Докучаевская средняя школа отдела образования Наурзумского района" сумме 187145,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5 831,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23.10.2013 № 149 (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, в том числе:
на реконструкцию здания бывшего бытового комбината под районную массовую и детскую библиотеки села Караменды Наурзумского района в сумме 8 852,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23.10.2013 № 149 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
на реконструкцию системы водоснабжения из месторождения подземных вод села Караменды Наурзумского района в сумме 57743,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23.10.2013 № 149 (вводится в действие с 01.01.2013).
10-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из областного бюджета в том числе:
на содержание и укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 149,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23.10.2013 № 149 (вводится в действие с 01.01.2013).
11. исключен - решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11.11.2013 № 157 (вводится в действие с 01.01.2013)..
12. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Наурзумского районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
13. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Наурзумского района на 2013 год, согласно приложению 5.

003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 88 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған Науырзым ауданының
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерінің
бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
рет-
тік
нө-
мірі
Атқарушы
орган - бағ-
дарламалар-
дың әкiмшiсi
Код
Бюджеттік бағдарламалардың
атауы
1
"Науырзым
ауданы
Буревестник
селолық
округі
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде көшелерді
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді абаттандыру
мен көгалдандыру
2
"Науырзым
ауданы Дамді
ауылы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі
шығыстары
07-3-123-008
Елді мекендерде көшелерді
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді абаттандыру
мен көгалдандыру
13-9-123-040
"Өңірлерді дамыту"
Бағдарламасы шеңберінде
өңірлерді экономикалық
дамытуға жәрдемдесу бойынша
шараларды іске іске асыру
3
"Науырзым
ауданы
Қарамеңді
селолық
округі
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде көшелерді
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді абаттандыру
мен көгалдандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар
қалаларда, кенттерде,
ауылдарда (селоларда),
ауылдық (селолық) округтерде
автомобиль жолдарының жұмыс
істеуін қамтамасыз ету
13-9-123-040
"Өңірлерді дамыту"
Бағдарламасы шеңберінде
өңірлерді экономикалық
дамытуға жәрдемдесу бойынша
шараларды іске асыру
4
"Науырзым
ауданы
Мереке
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде көшелерді
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді абаттандыру
мен көгалдандыру
5
"Науырзым
ауданы Қожа
селосы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде көшелерді
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді абаттандыру
мен көгалдандыру
13-9-123-040
"Өңірлерді дамыту"
Бағдарламасы шеңберінде
өңірлерді экономикалық
дамытуға жәрдемдесу бойынша
шараларды іске іске асыру
6
"Науырзым
ауданы
Раздольный
селосы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде көшелерді
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді абаттандыру
мен көгалдандыру
7
"Науырзым
ауданы
Өлеңді ауылы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде көшелерді
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді абаттандыру
мен көгалдандыру
8
"Науырзым
ауданы Шилі
селосы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер

003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 88
Перечень бюджетных программ поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа Наурзумского района на 2013 год
Поряд-
ковый
номер
Исполни-
тельный
орган-
админи-
стратор
программ
Код
Наименование бюджетных
программ
1
Государ-
ственное
учреждение
"Аппарат
акима
Буревест-
ненского
сельского
округа
Наурзум-
ского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных
пунктов
07-3-123-011
Благоустройство
и озеленение населенных
пунктов
2
ГУ
"Аппарат
акима
аула Дамды
Наурзум-
ского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственного органа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных
пунктов
07-3-123-011
Благоустройство
и озеленение населенных
пунктов
13-9-123-040
Реализация мер по
содействию экономическому
развитию регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов"
3
Государ-
ственное
учреждение
"Аппарат
акима
Карамен-
динского
сельского
округа
Наурзум-
ского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных
пунктов
07-3-123-009
Обеспечение санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство
и озеленение населенных
пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог в
городах районного значения,
поселках, аулах (селах),
аульных (сельских) округах
13-9-123-040
Реализация мер по
содействию экономическому
развитию регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов"
4
Государ-
ственное
учреждение
"Аппарат
акима
Мерекен-
ского
сельского
округа
Наурзум-
ского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных
пунктов
07-3-123-011
Благоустройство
и озеленение населенных
пунктов
5
Государ-
ственное
учреждение
"Аппарат
акима села
Кожа
Наурзум-
ского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных
пунктов
07-3-123-011
Благоустройство
и озеленение населенных
пунктов
13-9-123-040
Реализация мер по
содействию экономическому
развитию регионов  в рамках
Программы "Развитие
регионов"
6
Государ-
ственное
учреждение
"Аппарат
акима села
Раздольное
Наурзум-
ского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных
пунктов
07-3-123-011
Благоустройство
и озеленение населенных
пунктов
7
Государ-
ственное
учреждение
"Аппарат
акима
аула
Уленды
Наурзум-
ского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных
пунктов
07-3-123-011
Благоустройство
и озеленение населенных
пунктов
8
Государ-
ственное
учреждение
"Аппарат
акима села
Шили
Наурзум-
ского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа