Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 "Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 мамырдағы № 30 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 мамырда № 9-17-139 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109–бабтарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-17-129 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 19, 26 қаңтарда, 9, 16, 23 ақпанда, 7 және 15 наурызда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерiс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1819177,0 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 432492,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3656,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 48852,0 мың теңге;
трансферттер түсім бойынша – 1334177,0 мың теңге;
2) шығындар – 1806630,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53073,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 56386,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3313,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40526,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40526,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Т. Жауғаштин
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ И. Насыров
Мәслихаттың

О внесении изменения в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 307 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16 мая 2012 года № 30. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 21 мая 2012 года № 9-17-139
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующее изменение в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-17-129, опубликовано 19, 26 января, 9, 16, 23 февраля, 7 и 15 марта 2012 года в газете "Сарыколь"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1819177,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 432492,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3656,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 48852,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1334177,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1806630,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53073,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56386,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3313,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40526,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40526,3 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Т. Жаугаштин
Секретарь
районного маслихата                        А. Карашулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Сарыкольского района"
____________________ Т. Лысяк
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
__________________ И. Насыров
Приложение 1
к решению маслихата