Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 "Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 2 тамыздағы № 35 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 тамызда № 9-17-141 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109–баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-17-129 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 19, 26 қаңтарда, 9, 16, 23 ақпанда, 7 және 15 наурызда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінші 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1845507,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 496776,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер бойынша – 2585,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 226,0 мың теңге,
трансферттік түсімдер бойынша – 1345920,0 мың теңге;
2) шығындар – 1832960,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 53073,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 56386,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3313,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40526,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті қолдану) – 40526,3 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органның резерві 906,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-1-тармағы жана редакцияда жазылсын:
"6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
кіріс шығындарын өтеу үшін 75000 мың теңге сомасында;
"Сарыкөл ауданының Сарыкөл кентінде 300 орынға арналған мемлекеттік тілде оқытумен мектептін құрылысы" объект бойынша сараптаудың оң қорытындысымен жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу үшін 12000 мың теңге сомасында";
көрсетiлген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Ш. Стап
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ И. Насыров
Мәслихаттың
2012 жылғы 2 тамыздағы
№ 35 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 307 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 307 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 2 августа 2012 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 августа 2012 года № 9-17-141
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-17-129, опубликовано 19, 26 января, 9, 16, 23 февраля, 7 и 15 марта 2012 года в газете "Сарыколь"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1845507,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 496776,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2585,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 226,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1345920,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1832960,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53073,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56386,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3313,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40526,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40526,3 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен резерв местного исполнительного органа в сумме 906,9 тысяч тенге.";
пункт 6-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
на компенсацию потерь доходов в сумме 75000,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации с положительным заключением экспертизы по объекту "Строительство школы с государственным языком обучения на 300 мест в поселке Сарыколь Сарыкольского района" в сумме 12000 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Ш. Стап
Секретарь
районного маслихата                        А. Карашулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
______________ Т. Лысяк
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
______________ И. Насыров
Приложение
к решению маслихата
от 2 августа 2012 года № 35
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года № 307
Бюджет Сарыкольского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы