Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін бюджеттік кредит ұсыну туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 2 тамыздағы № 36 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 тамызда № 9-17-143 тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабы 8-тармағына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысына сәйкес, Сарыкөл ауданы әкімінің 2012 жылғы 17 шілдедегі № 07-15/690 хатын қарастырып, денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария салалары мамандарына қажеттілікті ескере отырып Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012 жылы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шаралары көрсетілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         Ш. Стап
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің ауыл шаруашылық
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ М. Төлемісов
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ И. Насыров

О предоставлении в 2012 году подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 2 августа 2012 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 августа 2012 года № 9-17-143
В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", рассмотрев письмо акима Сарыкольского района от 17 июля 2012 года № 07-15/690, с учетом потребности в специалистах сфер здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В 2012 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, предоставить меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        Ш. Стап
Секретарь
районного маслихата                        А. Карашулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства акимата
Сарыкольского района"
________________ М. Тулемисов
Начальник государственного
учреждения "Отдел
экономики и бюджетного
планирования акимата
Сарыкольского района"
________________ И. Насыров