Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 "Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 50 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 желтоқсанда № 3920 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109–баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-17-129 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 19, 26 қаңтарда, 9, 16, 23 ақпанда, 7 және 15 наурызда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерiс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 869 467,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 495 076,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 685,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 826,0 мың теңге,
трансферттер түсім бойынша – 1 369 880,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 856 898,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 836,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 15 149,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 313,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 732,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -732,7 мың теңге.";
көрсетiлген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            Г. Батуринец
Аудандық мәслихатының хатшысы              А. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ И. Насыров
Мәслихаттың
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 50 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 307 шешіміне 1 қосымша
Сарыкөл ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер

О внесении изменения в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 307 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 5 декабря 2012 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2012 года № 3920
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующее изменение в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-17-129, опубликовано 19, 26 января, 9, 16, 23 февраля, 7 и 15 марта 2012 года в газете "Сарыкөл"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 869 467,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 495 076,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 685,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 826,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 369 880,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 856 898,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 836,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 149,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 313,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 732,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -732,7 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии           Г. Батуринец
Секретарь районного маслихата              А. Карашулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
_____________ Т. Лысяк
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
_______________ И. Насыров
Приложение
к решению маслихата
от 5 декабря 2012 года № 50
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года № 307
Бюджет Сарыкольского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы