2012 жылға арналған ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 40 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 22 ақпанда № 9-18-159 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, сондай-ақ жұмыссыз тұлғаларды уақытша жұмыспен қамту мақсатында Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) қоса беріліп отырған 2012 жылы ұйымдардың тізбесі, жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары;
2) аудандық бюджет қаражатынан айына ең төменгі айлық жалақының бір жарым мөлшерінде қоғамдық жұмыстарға қатысатын азаматтардың еңбек ақысын төлеу көлемі.
2. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруда анықталсын:
1) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, әлеуметтік салық және қосылған құн салығы аудандық бюджеттен өтеледі және жұмыс берушінің есеп айырысу шотына аударылады;
2) жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банк қызметтері үшін комиссиялық сыйақы төлеу шығындары шартпен белгіленген мөлшерде аудандық бюджеттен жұмыс берушінің есеп айырысу шотына өтеледі.
3. "Таран ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру кезінде осы қаулыны басшылыққа алсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Таран ауданының әкімі                      А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" ММ бастығы
_________________ Л. Өтешева
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 23 қаңтардағы
№ 40 қаулысымен бекітілді
2012 жылы ұйымдардың тізбесі, жұмыссыздар
үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі мен нақты жағдайлары
Кәсіпорын
атауы
Жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың
көлемі
(сағат)
Жұмыстардың
нақты жағдайлары
1
"Содружество
2008"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Қызметкердің
алдын-ала кәсіби
даярлығын талап
етпейтін, Таран
селолық округінің
аймағын жинауда
және абаттандыруда
көмек көрсету.
69540
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс күнінің
ұзақтығы-
аптасына 40
сағаттан көп
емес, Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
қарастырылған
шектеулерді
ескере келіп,
екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен.
Қызметкердің
алдын-ала кәсіби
даярлығын талап
етпейтін,
Асенкритов селолық
округінің аймағын
жинауда және
абаттандыруда көмек
көрсету.

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 23 января 2012 года № 40. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 22 февраля 2012 года № 9-18-159
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", а также в целях обеспечения временной занятости безработных лиц, акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, организуемых для безработных в 2012 году;
2) размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах, в размере полутора месячной минимальной заработной платы в месяц из средств районного бюджета.
2. Определить, что при организации общественных работ:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, социальный налог и налог на добавленную стоимость возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетный счет работодателя;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором, возмещаются из районного бюджета на расчетный счет работодателя.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Тарановского района" руководствоваться данным постановлением при организации общественных работ в 2012 году.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Бондаренко
Утвержден
постановлением акимата района
от 23 января 2012 года
№ 40
Перечень организаций, виды, объемы
и конкретные условия общественных работ,
организуемых для безработных в 2012 году
Наименование
предприятия
Виды работ
Объемы
работ
(часы)
Конкретные
условия работ
1.
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью "Содру-
жество 2008"
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Тарановского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника.
69540
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
– не более 40
часов в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве
Асенкритовского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника.