Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 422 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 25 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 сәуірде № 9-18-163 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 422 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-18-154 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 2336964,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1146349,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4335,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1186280,0 мың теңге;
2) шығындар – 2338140,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26452,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29128,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2676,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 30000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57628,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57628,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1235-қосымшалары, осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші, кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       М. Кожушко
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ В. Ересько
Мәслихаттың

О внесении изменения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 422 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 9 апреля 2012 года № 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 13 апреля 2012 года № 9-18-163
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 422 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-154, опубликовано 12 января 2012 года в районной газете "Маяк") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2336964,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1146349,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4335,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1186280,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2338140,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26452,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29128,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2676,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57628,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57628,3 тысяч тенге.";
приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель пятой,
внеочередной сессии                        М. Кожушко
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Тарановского района"
__________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата