Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 441 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 30 шілдедегі № 42 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 тамызда № 9-19-181 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 441 шешіміне (Нормативтік
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-167 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған Ұзынкөл ауданының аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 250 197,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 441 770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 334,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6 134,0
мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 796 959,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 288 316,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 21 173,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 24 270,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 3 097,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59 292,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 292,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6 тармағының жетінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 4 757,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына
сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сегізінші кезекті
сессиясының төрағасы,
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Б. Займулдынова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 441 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 30 июля 2012 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 августа 2012 года № 9-19-181. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 441 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-167, опубликовано 19 января 2012 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 250 197,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 441 770,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 334,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 134,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 796 959,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 288 316,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 173,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 270,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 097,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59 292,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59 292,9 тысячи тенге.";
абзац седьмой пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 4 757,0 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель восьмой
очередной сессии,
секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
________ Б. Займулдынова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Узункольского района"
_______ Н. Абдрахманова
Приложение
к решению маслихата