Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 441 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 2 қарашадағы № 62 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 қарашада № 3873 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 441 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-167 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған Ұзынкөл ауданының аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2250197,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 434570,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5334,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 13334,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1796959,0 мың теңге;
2) шығындар – 2288316,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 21173,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 24270,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 3097,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59292,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59292,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Ұзынкөл ауданы жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 1000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1235-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   И. Горбатенков
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Б. Займулдынова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 441 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 2 ноября 2012 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 ноября 2012 года № 3873. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 441 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-167, опубликовано 19 января 2012 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2250197,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 434570,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5334,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13334,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1796959,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2288316,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21173,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24270,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3097,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59292,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59292,9 тысячи тенге.;
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Узункольского района на 2012 год в сумме 1000,0 тысяч тенге.";
приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии Узункольского
районного маслихата                        И. Горбатенков
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
_______________ Б. Займулдынова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Узункольского района"
_______________ Н. Абдрахманова
Приложение 1
к решению маслихата

2012 жылғы 2 қарашадағы № 62
шешіміне 4-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 441
шешіміне 5-қосымша
2012 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
Атқарушы орган
бағдарламалар
әкімшісі,
лимиттер
таратушылар
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
"Ұзынкөл ауданы
Бауман селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
2
"Ұзынкөл ауданы
Ершов селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
3
"Ұзынкөл ауданы
Киев селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
4
"Ұзынкөл ауданы
Карлмаркс селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
5
"Ұзынкөл ауданы
Киров селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
6
"Ұзынкөл ауданы
Суворов селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
13-9-123-040
Республикалық бюджеттен
нысаналы трансферттер
ретінде "Өңірлерді
дамыту" бағдарламасы
шеңберінде өңірлердің
экономикалық дамуына
жәрдемдесу жөніндегі
шараларды іске асыруда
ауылдық (селолық)
округтарды жайластыру
мәселелерін шешу үшін
іс-шараларды іске асыру
7
"Ұзынкөл ауданы
Ұзынкөл селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
08-1-123-006
Жергілікті деңгейде
мәдени-демалыс жұмыстарын
қолдау
8
"Ұзынкөл ауданы
Федоров селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
13-9-123-040
Республикалық бюджеттен
нысаналы трансферттер
ретінде "Өңірлерді
дамыту" бағдарламасы
шеңберінде өңірлердің
экономикалық дамуына
жәрдемдесу жөніндегі
шараларды іске асыруда
ауылдық (селолық)
округтарды жайластыру
мәселелерін шешу үшін
іс-шараларды іске асыру
9
"Ұзынкөл ауданы
Чапаев селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
10
"Ұзынкөл ауданы
Троебрат
селосының әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
11
"Ұзынкөл ауданы
Куйбышев селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
13-9-123-040
Республикалық бюджеттен
нысаналы трансферттер
ретінде "Өңірлерді
дамыту" бағдарламасы
шеңберінде өңірлердің
экономикалық дамуына
жәрдемдесу жөніндегі
шараларды іске асыруда
ауылдық (селолық)
округтарды жайластыру
мәселелерін шешу үшін
іс-шараларды іске асыру
12
"Ұзынкөл ауданы
Новопокров
селолық округінің
әкімі аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
13
"Ұзынкөл ауданы
Петропавл селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
14
"Ұзынкөл ауданы
Пресногорьков
селолық округінің
әкімі аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
15
"Ұзынкөл ауданы
Россия селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
16
"Ұзынкөл
ауданының Ряжский
селосы әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер

от 2 ноября 2012 года № 62
Приложение 5
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 441
Бюджетные программы поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа на 2012 год
Исполнительный
орган-
администратор
программ,
распределитель
лимитов
Код
Бюджетная программа
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Бауманского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Ершовского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
3
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Киевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Карлмаркского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
5
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Кировского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
6
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Суворовского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
13-9-123-040
Реализация мероприятий
для решения вопросов
обустройства аульных
(сельских) округов
в реализацию мер по
содействию экономическому
развитию регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов" за счет целевых
трансфертов
из республиканского бюджета
7
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Узункольского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
08-1-123-006
Поддержка
культурно-досуговой работы
на местном уровне
8
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Федоровского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
13-9-123-040
Реализация мероприятий
для решения вопросов
обустройства аульных
(сельских) округов
в реализацию мер по
содействию экономическому
развитию регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов" за счет целевых
трансфертов из
республиканского бюджета
9
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Чапаевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
10
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села
Троебратское
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
11
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Куйбышевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
13-9-123-040
Реализация мероприятий для
решения вопросов
обустройства аульных
(сельских) округов
в реализацию мер по
содействию экономическому
развитию регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов" за счет целевых
трансфертов из
республиканского бюджета
12
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Новопокровского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
13
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Петропавловского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
14
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Пресногорьков-
ского сельского
округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
15
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Российского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
16
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Ряжское
Узункольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа