Федоров ауданында 2012 жылы жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 21 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 ақпанда № 9-20-211 тіркелді. Күші жойлды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 мамырдағы № 120 қаулысымен

Об утверждении перечня работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в Федоровском районе в 2012 году
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 17 января 2012 года № 21. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 17 февраля 2012 года № 9-20-211. Утратило силу - Постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 10 мая 2012 года № 120

Ескерту. Күші жойлды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012.05.10 № 120 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына, 14-бабының 5) тармақшасына, 18-2-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6-тармағына сәйкес, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 10.05.2012 № 120.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7, подпунктом 5) статьи 14статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: