2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 11 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 ақпанда № 9-20-212 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4-13/33 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013.01.11 № 4-13/33 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелген адамдар, олар үшін лайықты жұмыс болмаған жағдайда;
21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар;
орта арнайы және кәсіптік білім беру ұйымдарының, сондай-ақ, кәсіптік қайта даярлау курстарының түлектері;
жұмысқа орналастыру үшін жасы ұлғайған адамдар (елу жастан асқан).
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012.06.12 № 161 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Қ. Өтегеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Ахметов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2012 год
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 17 января 2012 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 17 февраля 2012 года № 9-20-212. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Федоровского района Костанайской области от 11 января 2013 года № 4-13/33
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Федоровского района Костанайской области от 11.01.2013 № 4-13/33.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" в качестве безработных, в случае отсутствия подходящей для них работы;
молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
выпускники организаций среднего специального и профессионального образования, а также курсов профессиональной переподготовки;
лица, неперспективного для трудоустройства возраста (старше пятидесяти лет).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 12.06.2012 № 161 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Ахметов