Мәслихаттың 2011 жылғы 12 қазандағы № 483 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 30 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде № 9-20-213 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.12.20 № 80 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 12 қазандағы № 483 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-20-200 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 10 қарашада "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысының Жеңіс күніне орай, бір жолғы, бес айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
6) "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңының 68-баптарына сәйкес, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, жеңілдіктер және кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғаларға, Ұлы Отан соғысының Жеңіс күніне орай, бір жолғы, екі айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс cессияның төрағасы,
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Бекенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттiк мекемесінiң бастығы
___________________ Т. Волоткевич
"Федоров ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ В. Гринак

О внесении изменений в решение маслихата от 12 октября 2011 года № 483 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 13 апреля 2012 года № 30. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 18 апреля 2012 года № 9-20-213. Утратило силу - решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 20 декабря 2012 года № 80
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 20.12.2012 № 80.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 12 октября 2011 года № 483 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-20-200, опубликовано 10 ноября 2011 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
подпункты 5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны ко Дню Победы в Великой Отечественной войне, единовременно, в размере пяти месячных расчетных показателей;
6) лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, согласно статьям 68 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", ко Дню Победы в Великой Отечественной войне, единовременно, в размере двух месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
Секретарь районного маслихата              Б. Бекенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Федоровский районный
отдел занятости и социальных программ"
_________________ Т. Волоткевич
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
_________________ В. Гринак