Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерден басқа облыс орталығында, облыстық маңызы бар қалаларда, кенттерде және облыстың ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 1 қаулысы және Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 413/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 ақпанда N 3199 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жана редакцияда Павлодар облысы әкімдігінің 26.11.2021 № 2 бірлескен қаулысымен және Павлодар облыстық мәслихатының 26.11.2021 № 84/8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 шілдедегі Жер Кодексінің 10-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі "Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын бекіту туралы" N 890 қаулысының 3-1 тармағына, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДi:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерден басқа облыс орталығында, облыстық маңызы бар қалаларда, кенттерде және облыстың ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жана редакцияда - Павлодар облысы әкімдігінің 26.11.2021 № 2 бірлескен қаулысымен және Павлодар облыстық мәслихатының 26.11.2021 № 84/8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, облыстық
мәслихаттың хатшысы
Р. Гафуров
Павлодар облысының әкімі
Б. Сағынтаев
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған ХL сессияcы)
2012 жылғы 14 қаңтардағы
N 413/41 шешіміне
қосымша
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерден басқа облыс орталығында, облыстық маңызы бар қалаларда, кенттерде және облыстың ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкалары

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки, за исключением земель сельскохозяйственного назначения, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного значения, поселках и сельских населенных пунктах области городах, поселках и сельских населенных пунктах области.
Постановление акимата Павлодарской области от 14 января 2012 года N 1 и решение маслихата Павлодарской области от 14 января 2012 года N 413/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 февраля 2012 года N 3199.
Сноска. Заголовок постановления и решения в редакции совместного постановления акимата Павлодарской области от 26.11.2021 № 2 и решения Павлодарского областного маслихата от 26.11.2021 № 84/8 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 3-1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки", акимат Павлодарской области ПОСТАНОВИЛ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки, за исключением земель сельскохозяйственного назначения, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного значения, поселках и сельских населенных пунктах области согласно приложению к настоящим совместным постановлению и решению.
Сноска. Пункт 1 постановления и решения в редакции совместного постановления акимата Павлодарской области от 26.11.2021 № 2 и решения Павлодарского областного маслихата от 26.11.2021 № 84/8 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
областного маслихата
Р. Гафуров
Аким Павлодарской области
Б. Сагинтаев
Приложение
к решению (ХLІ (внеочередная)
cессия, V созыв) Павлодарского
областного маслихата
N 413/41 от 14 января 2012 года
Базовые ставки платы за земельные участки, за исключением земель сельскохозяйственного назначения, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного значения, поселках и сельских населенных пунктах области

Ескерту. Қосымша жана редакцияда - Павлодар облысы әкімдігінің 26.11.2021 № 2 бірлескен қаулысымен және Павлодар облыстық мәслихатының 26.11.2021 № 84/8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Р/с№
Облыстың елді мекендері
1 шаршы метрге төлемақының базалық ставкасы (теңге)
Павлодар қаласы (облыстық орталық)
1
Павлодар қаласы
950
Облыстық маңызы бар қала Екібастұз
2
Екібастұз қаласы

Сноска. Приложение постановления и решения в редакции совместного постановления акимата Павлодарской области от 26.11.2021 № 2 и решения Павлодарского областного маслихата от 26.11.2021 № 84/8 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Населенные пункты области
Базовая ставка платы за 1 квадратный метр (тенге)
город Павлодар (областной центр)
1
город Павлодар
950
город областного значения Экибастуз
2
город Экибастуз