Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 12 қазандағы N 81/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қазанда N 3237 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3193 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 146, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 146 жарияланған) N 404/40 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"89831683" деген сандар "90016193" деген сандармен ауыстырылсын;
"20607970" деген сандар "20775276" деген сандармен ауыстырылсын;
"800" деген сандар "3800" деген сандармен ауыстырылсын;
"68745951" деген сандар "68760155" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "92367693" деген сандар "92577788" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"4532447" деген сандар "4531675" деген сандармен ауыстырылсын;
"610194" деген сандар "610966" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"789172" деген сандар "763587" деген сандармен ауыстырылсын;
"789172" деген сандар "763587" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-7857629" деген сандар "-7856857" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "7857629" деген сандар "7856857" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"81,5" деген сандар "100" деген сандармен ауыстырылсын;
"57,3" деген сандар "57,9" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"Ақсу қаласына – 18,5 пайыз," деген сөздер алынып тасталсын;
"42,7" деген сандар "42,1" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"602514" деген сандар "555244" деген сандармен ауыстырылсын;
"452485" деген сандар "447610" деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармақта "378663" деген сандар "78663" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 12 октября 2012 года N 81/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 октября 2012 года N 3237. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3193, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 22 декабря 2011 года N 146, в газете "Звезда Прииртышья" от 22 декабря 2011 года N 146) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "89831683" заменить цифрами "90016193";
цифры "20607970" заменить цифрами "20775276";
цифры "800" заменить цифрами "3800";
цифры "68745951" заменить цифрами "68760155";
в подпункте 2) цифры "92367693" заменить цифрами "92577788";
в подпункте 3):
цифры "4532447" заменить цифрами "4531675";
цифры "610194" заменить цифрами "610966";
в подпункте 4):
цифры "789172" заменить цифрами "763587";
цифры "789172" заменить цифрами "763587";
в подпункте 5) цифры "-7857629" заменить цифрами "-7856857";
в подпункте 6) цифры "7857629" заменить цифрами "7856857";
в пункте 2:
цифры "81,5" заменить цифрами "100";
цифры "57,3" заменить цифрами "57,9";
в пункте 3:
слова "Аксу - 18,5 процента," исключить;
цифры "42,7" заменить цифрами "42,1";
в пункте 8:
цифры "602514" заменить цифрами "555244";
цифры "452485" заменить цифрами "447610";
в пункте 10 цифры "378663" заменить цифрами "78663";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

46 274
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
81 920
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын  материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 190
04
Бiлiм беру
13 266 471
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2 208 624
261
Облыстың білім басқармасы
2 208 624
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 731 649
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
476 975
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 037 016
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 401 631
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 144 578
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
257 053
261
Облыстың білім басқармасы
2 635 385
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
958 628
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 544 501
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 619
063
Республикалық бюджеттен  берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
21 637
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 770 787
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
234 907
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
234 907
261
Облыстың білім басқармасы
3 535 880
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 159 643
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
120 578
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
175 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының  өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу

46 274
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
81 920
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 190
04
Образование
13 266 471
1
Дошкольное воспитание и обучение
2 208 624
261
Управление образования области
2 208 624
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 731 649
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
476 975
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 037 016
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 401 631
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 144 578
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
257 053
261
Управление образования области
2 635 385
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
958 628
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 544 501
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
110 619
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 637
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 770 787
253
Управление здравоохранения области
234 907
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
234 907
261
Управление образования области
3 535 880
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 159 643
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
120 578
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
175 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета

80 659
5
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру
912 487
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
34 983
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
34 983
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 904
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
3 904
261
Облыстың білім басқармасы
873 600
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
873 600
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 337 557
261
Облыстың білім басқармасы
1 667 780
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 490
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
25 019
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 742
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
330 358
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
142 080
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
029
Әдістемелік жұмыс
22 183
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
221 480
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 465
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
323 690
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
404 273
271
Облыстың құрылыс басқармасы
669 777
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
343 877
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
309 500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 400
05
Денсаулық сақтау
19 184 278
1
Кең бейiндi ауруханалар
20 501
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 501
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

80 659
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
912 487
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
34 983
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
34 983
253
Управление здравоохранения области
3 904
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
3 904
261
Управление образования области
873 600
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
873 600
9
Прочие услуги в области образования
2 337 557
261
Управление образования области
1 667 780
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
71 490
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
25 019
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
44 742
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
330 358
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
142 080
013
Капитальные расходы государственного органа
2 000
029
Методическая работа
22 183
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
221 480
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
80 465
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
323 690
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
404 273
271
Управление строительства области
669 777
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
343 877
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
309 500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
16 400
05
Здравоохранение
19 184 278
1
Больницы широкого профиля
20 501
253
Управление здравоохранения области
20 501
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

485
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
158
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 585
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
110 259
037
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
470 168
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
97 590
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 600
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
25 762
018
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
25 762
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 635 530
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 591 284
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 965
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
37 965
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
50 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
043
"Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
15 000
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
69 200
043
"Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
69 200
261
Облыстың білім беру басқармасы
194 566
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
162 566
064
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
32 000
262
Облыстың мәдениет басқармасы
146 105
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 105
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
65 816
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 816
271
Облыстың құрылыс басқармасы

485
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
158
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения)  на введение стандартов специальных социальных услуг
14 585
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
110 259
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
470 168
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
97 590
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
29 600
265
Управление предпринимательства и промышленности области
25 762
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
25 762
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 635 530
1
Жилищное хозяйство
5 591 284
253
Управление здравоохранения области
37 965
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
37 965
256
Управление координации занятости и социальных программ области
50 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
15 000
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
69 200
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
69 200
261
Управление образования области
194 566
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
162 566
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
32 000
262
Управление культуры области
146 105
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
146 105
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
65 816
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
65 816
271
Управление строительства области

5 027 445
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 939 712
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 241 500
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 031 377
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
45 356
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
769 500
2
Коммуналдық шаруашылық
6 044 246
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 670 731
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
26 160
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 181 961
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
447 610
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 373 515
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 559
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 735 751
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
555 244
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
9 600
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 027 445
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 939 712
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 241 500
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 031 377
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
45 356
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
769 500
2
Коммунальное хозяйство
6 044 246
271
Управление строительства области
2 670 731
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
15 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
26 160
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 181 961
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
447 610
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 373 515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
36 559
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 735 751
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
555 244
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
9 600
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

56 951
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
115 528
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42 475
283
Облыстың жастар саясаты мәселелері бойынша басқармасы
13 800
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері жөніндегі қызметтер
9 700
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 100
09
Отын-энергетикалық кешенi және жер қойнауын пайдалану
836 527
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
836 527
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
836 527
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
836 527
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
6 629 288
1
Ауыл шаруашылығы
2 645 894
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 583 514
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 710
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
84 283
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 430
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
761 036
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
255 975
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
190 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
24 840
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
1 085 519
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
16 884
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
93 837
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
62 380
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін мамандарға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 380
2
Су шаруашылығы
168 595
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
168 595
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

56 951
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
115 528
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42 475
283
Управление по вопросам молодежной политики области
13 800
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
9 700
003
Капитальные расходы государственного органа
4 100
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
836 527
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
836 527
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
836 527
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
836 527
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 629 288
1
Сельское хозяйство
2 645 894
255
Управление сельского хозяйства области
2 583 514
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
69 710
002
Поддержка семеноводства
84 283
003
Капитальные расходы государственного органа
1 430
010
Государственная поддержка племенного животноводства
761 036
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
255 975
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
190 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
24 840
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
1 085 519
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
16 884
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
93 837
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
62 380
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
62 380
2
Водное хозяйство
168 595
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
168 595
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения