Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы N 97/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 желтоқсанда N 3268 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қарашадағы N 1469 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын іске асыру туралы" N 1428  қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3193 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 146, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 146 жарияланған) N 404/40 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"90016193" деген сандар "89560976" деген сандармен ауыстырылсын;
"68760155" деген сандар "68304938" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "92577788" деген сандар "92122571" деген сандармен ауыстырылсын;
8-1-тармақта:
"1731649" деген сандар "1948291" деген сандармен ауыстырылсын;
"476975" деген сандар "464894" деген сандармен ауыстырылсын;
"110619" деген сандар "110538" деген сандармен ауыстырылсын;
"221480" деген сандар "214300" деген сандармен ауыстырылсын;
"14585" деген сандар "14355" деген сандармен ауыстырылсын;
"844655" деген сандар "792597" деген сандармен ауыстырылсын;
"35187" деген сандар "13187" деген сандармен ауыстырылсын;
"62380" деген сандар "62368" деген сандармен ауыстырылсын;
"87725" деген сандар "83404" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"10589 мың теңге – "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға.";

О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2012 года N 97/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 декабря 2012 года N 3268. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2012 года N 1469 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года N 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3193, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 22 декабря 2011 года N 146, в газете "Звезда Прииртышья" от 22 декабря 2011 года N 146) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "90016193" заменить цифрами "89560976";
цифры "68760155" заменить цифрами "68304938";
в подпункте 2) цифры "92577788" заменить цифрами "92122571";
в пункте 8-1:
цифры "1731649" заменить цифрами "1948291";
цифры "476975" заменить цифрами "464894";
цифры "110619" заменить цифрами "110538";
цифры "221480" заменить цифрами "214300";
цифры "14585" заменить цифрами "14355";
цифры "844655" заменить цифрами "792597";
цифры "35187" заменить цифрами "13187";
цифры "62380" заменить цифрами "62368";
цифры "87725" заменить цифрами "83404";
дополнить абзацем следующего содержания:
"10589 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы".";

46 274
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
68 720
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 190
04
Бiлiм беру
13 444 981
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2 413 185
261
Облыстың білім басқармасы
2 413 185
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 948 291
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
464 894
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 027 212
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 401 631
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 144 578
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
257 053
261
Облыстың білім басқармасы
2 625 581
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
958 628
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 544 477
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 538
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық манызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 589
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 349
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 767 798
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
234 907
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
234 907
261
Облыстың білім басқармасы
3 532 891
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 159 643
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау

46 274
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
68 720
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 190
04
Образование
13 444 981
1
Дошкольное воспитание и обучение
2 413 185
261
Управление образования области
2 413 185
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 948 291
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
464 894
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 027 212
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 401 631
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 144 578
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
257 053
261
Управление образования области
2 625 581
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
958 628
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 544 477
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
110 538
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
10 589
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 349
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 767 798
253
Управление здравоохранения области
234 907
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
234 907
261
Управление образования области
3 532 891
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 159 643
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования

120 578
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
175 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының  өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
77 670
5
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру
906 409
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
34 983
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
34 983
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 904
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
3 904
261
Облыстың білім басқармасы
867 522
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
867 522
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 330 377
261
Облыстың білім басқармасы
1 660 600
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 490
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
25 019
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 742
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
330 358
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
142 080
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
029
Әдістемелік жұмыс
22 183
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
214 300
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 465
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
323 690
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
404 273
271
Облыстың құрылыс басқармасы
669 777
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
343 877
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

120 578
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
175 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
77 670
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
906 409
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
34 983
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
34 983
253
Управление здравоохранения области
3 904
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
3 904
261
Управление образования области
867 522
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
867 522
9
Прочие услуги в области образования
2 330 377
261
Управление образования области
1 660 600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
71 490
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
25 019
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
44 742
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
330 358
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
142 080
013
Капитальные расходы государственного органа
2 000
029
Методическая работа
22 183
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
214 300
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
80 465
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
323 690
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
404 273
271
Управление строительства области
669 777
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
343 877
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

309 500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 400
05
Денсаулық сақтау
19 456 454
1
Кең бейiндi ауруханалар
20 501
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 501
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
20 501
2
Халықтың денсаулығын қорғау
573 606
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
573 606
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
335 655
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
140 688
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
92 671
012
2011 - 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
3 643
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
949
3
Мамандандырылған медициналық көмек
7 365 936
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 365 936
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 229 233
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
243 496
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
379 360
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
48 159
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
125 593
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
479 263
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
247 417
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
33 205
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 580 210
4
Емханалар
7 723 894
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 723 894
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
6 785 063
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету

309 500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
16 400
05
Здравоохранение
19 456 454
1
Больницы широкого профиля
20 501
253
Управление здравоохранения области
20 501
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
20 501
2
Охрана здоровья населения
573 606
253
Управление здравоохранения области
573 606
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
335 655
006
Услуги по охране материнства и детства
140 688
007
Пропаганда здорового образа жизни
92 671
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011 - 2015 годы
3 643
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
949
3
Специализированная медицинская помощь
7 365 936
253
Управление здравоохранения области
7 365 936
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 229 233
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
243 496
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
379 360
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
48 159
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
125 593
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
479 263
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
247 417
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
33 205
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 580 210
4
Поликлиники
7 723 894
253
Управление здравоохранения области
7 723 894
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
6 785 063
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

766 131
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
740 369
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 975
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
485
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
158
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 355
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
103 159
037
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
421 047
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
97 590
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 600
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
25 762
018
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
25 762
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 162 788
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 118 542
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 965
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
37 965
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
28 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
13 187
043
"Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
15 000
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
62 178
043
"Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
62 178
261
Облыстың білім беру басқармасы
191 630
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
160 013
064
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
31 617
262
Облыстың мәдениет басқармасы
145 721
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

766 131
256
Управление координации занятости и социальных программ области
740 369
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 975
007
Капитальные расходы государственного органа
485
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
158
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на введение стандартов специальных социальных услуг
14 355
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
103 159
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
421 047
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
97 590
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
29 600
265
Управление предпринимательства и промышленности области
25 762
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
25 762
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 162 788
1
Жилищное хозяйство
5 118 542
253
Управление здравоохранения области
37 965
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
37 965
256
Управление координации занятости и социальных программ области
28 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
13 187
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
15 000
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
62 178
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
62 178
261
Управление образования области
191 630
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
160 013
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
31 617
262
Управление культуры области
145 721
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020

145 721
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
65 816
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 816
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 587 045
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 939 712
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 241 500
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 031 377
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
45 356
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
329 100
2
Коммуналдық шаруашылық
6 044 246
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 670 731
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
26 160
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 181 961
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
447 610
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 373 515
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 559
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 735 751
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

145 721
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
65 816
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
65 816
271
Управление строительства области
4 587 045
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 939 712
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 241 500
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 031 377
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
45 356
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
329 100
2
Коммунальное хозяйство
6 044 246
271
Управление строительства области
2 670 731
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
15 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
26 160
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 181 961
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
447 610
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 373 515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
36 559
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 735 751
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения