Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 63/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 8/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 06 ақпанда N 12-1-182 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) және 15) тармақшаларына, облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы"  N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 411/41 шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3198 тіркелген), Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 63/40 шешіміне, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-1-181 тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Версия" N 2 және 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Шаhар" N 2 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1–тармағы:
1) тармақшасындағы:
"22 914 827" сандары "25 562 648" сандарына ауыстырылсын;
"2 192 500" сандары "4 840 321" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "22 486 977" сандары "28 783 800" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
"нөлге тең" сөздері "282 000" мың теңге сандары және сөздерімен ауыстырылсын;
мынадай сөздермен толықтырылсын:
"оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 282 000 мың теңге";
4) тармақшасындағы:
"101 850" сандары "201 850" сандарына ауыстырылсын;
"101 850" сандары "201 850" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы" – -3 705 002 мың теңге";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 705 002 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1.а2012 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының  іс-шараларын жүзеге асыру үшін 149 383 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 63/40 "О бюджете города Павлодара на 2012 - 2014 года"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30 января 2012 года N 8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 февраля 2012 года N 12-1-182. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного  кодекса  Республики Казахстан, подпунктами 1) и 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением областного маслихата  N 411/41 от 14 января 2012 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3198), Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 63/40 "О бюджете города Павлодара на 2012 - 2014 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-181, опубликованное 13 января 2012 года в газетах "Версия" N 2 и 13 января 2012 года "Шаһар" N 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "22 914 827" заменить цифрами "25 562 648";
цифры "2 192 500" заменить цифрами "4 840 321";
в подпункте 2) цифры "22 486 977" заменить цифрами "28 783 800";
в подпункте 3):
слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "282 000 тысяч тенге";
дополнить словами:
"в том числе бюджетные кредиты – 282 000 тысяч тенге";
в подпункте 4):
цифры "101 850" заменить цифрами "201 850";
цифры "101 850" заменить цифрами "201 850";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит бюджета – -3 705 002 тысячи тенге";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита бюджета - 3 705 002 тысячи тенге";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2012 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 149 383 тысячи тенге, в том числе:

жалақыны ішінара субсидиялауға – 83 106 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 24 839 мың теңге;
жастар практикасына – 29 734 мың теңге;
көшу үшін субсидия беруге – 11 704 мың теңге".
мынадай мазмұндағы 6-2 тармақпен толықтырылсын:
"6-2. 2012 жылы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шаралары, өтініш берген кезеңіне жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомада ұсынылсын";

частичное субсидирование заработной платы – 83 106 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 24 839 тысяч тенге;
молодежная практика – 29 734 тысячи тенге;
предоставление субсидий на переезд – 11 704 тысячи тенге".
дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Предоставить меры социальной поддержки в виде подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Павлодара в 2012 году в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления".