Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 63/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі N 12/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 сәуірде N 12-1-184 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) және 15) тармақшаларына, облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 2 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 38/4 шешіміне   сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5201 болып тіркелген), Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 63/40 шешіміне, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-1-181 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Версия" N 2 және 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Шаhар" N 2 газеттерінде  жарияланған), төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1–тармағы:
1) тармақшасындағы:
"25 562 648" сандары "29 076 393" сандарына ауыстырылсын;
"4 840 321" сандары "8 354 066" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "28 783 800" сандары "33 166 105" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
"201 850" сандары "196 663" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 5187 мың теңге";
5) тармақшасындағы "-3 705 002" сандары "-4 568 375" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы "3 705 002" сандары "4 568 375" сандарына ауыстырылсын;
3–тармағы "310 343" сандары "210 343" сандарына ауыстырылсын;
6-1 тармағы:

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 63/40 "О бюджете города Павлодара на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17 апреля 2012 года N 12/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 апреля 2012 года N 12-1-184. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктами 1) и 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением областного маслихата N 38/4 от 2 апреля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в решение   областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 5201), Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 63/40 "О бюджете города Павлодара на 2012 - 2014 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации  нормативных правовых актов за N 12-1-181, опубликованное 13 января 2012 года в газетах "Версия" N 2 и 13 января 2012 года "Шаһар" N 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "25 562 648" заменить цифрами "29 076 393";
цифры "4 840 321" заменить цифрами "8 354 066";
в подпункте 2) цифры "28 783 800" заменить цифрами "33 166 105";
в подпункте 4):
цифры "201 850" заменить цифрами "196 663";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступления от продажи финансовых активов государства – 5187 тысяч тенге";
в подпункте 5 цифры "-3 705 002" заменить цифрами "-4 568 375";
в подпункте 6 цифры "3 705 002" заменить цифрами "4 568 375";
в пункте 3 цифры "310 343" заменить цифрами "210 343";
в пункте 6-1:

"149 383" сандары "149 133" сандарына ауыстырылсын;
"24 839" сандары "24 589" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 6-3 тармақпен толықтырылсын:
"6-3. Көрсетілген шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Павлодар қаласының бюджетінде 2011 жылғы кредиторлық берешекті өтеу қарастырылсын".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына   сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "149 383" заменить цифрами "149 133";
цифры "24 839" заменить цифрами "24 589";
дополнить пунктом 6-3 следующего содержания:
"6-3. Предусмотреть в бюджете города Павлодара погашение кредиторской задолженности за 2011 год согласно приложению 2 к настоящему решению".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.