Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 63/40 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 шілдедегі N 46/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 шілдеде N 12-1-189 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 3-тармағына109-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) және 15) тармақшаларына, облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 3 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 69/6 шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3209 болып тіркелген), Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 63/40 шешіміне, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-1-181 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Версия" N 2 және 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Шаhар" N 2 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағы:
1) тармақшасындағы:
"29 076 393" сандары "29 408 970" сандарына ауыстырылсын;
"20 347 053" сандары "21 212 724" сандарына ауыстырылсын;
"120 625" сандары "130 236" сандарына ауыстырылсын;
"254 649" сандары "269 649" сандарына ауыстырылсын;
"8 354 066" сандары "7 796 361" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "33 166 105" сандары "33 508 400" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
"196 663" сандары "186 945" сандарына ауыстырылсын;
"5 187" сандары "14 905" сандарына ауыстырылсын;
3-тармағы "210 343" сандары "205 000" сандарына ауыстырылсын;
6-1 тармағы:
"149 133" сандары "869 372" сандарына ауыстырылсын;
"24 589" сандары "23 599" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу – 721 229 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 63/40 "О бюджете города Павлодара на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 12 июля 2012 года N 46/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июля 2012 года N 12-1-189. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии с пунктом 3 статьи 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктами 1), 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением областного маслихата N 69/6 от 3 июля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3209), Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 63/40 "О бюджете города Павлодара на 2012 - 2014 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-181, опубликованное в газете "Версия" от 13 января 2012 года N 2 и газете "Шаһар" от 13 января 2012 года N 2), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "29 076 393" заменить цифрами "29 408 970";
цифры "20 347 053" заменить цифрами "21 212 724";
цифры "120 625" заменить цифрами "130 236";
цифры "254 649" заменить цифрами "269 649";
цифры "8 354 066" заменить цифрами "7 796 361";
в подпункте 2) цифры "33 166 105" заменить цифрами "33 508 400";
в подпункте 4):
цифры "196 663" заменить цифрами "186 945";
цифры "5 187" заменить цифрами "14 905";
в пункте 3 цифры "210 343" заменить цифрами "205 000";
в пункте 6-1:
цифры "149 133" заменить цифрами "869 372";
цифры "24 589" заменить цифрами "23 599";
дополнить абзацем следующего содержания:
"строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 721 229 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
138707
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
138707
04
Бiлiм беру
9423318
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2914845
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2914845
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
2887815
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27030
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5322191
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9210
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
9210
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5312981
003
Жалпы білім беру
4669345
006
Балаларға қосымша білім беру
505627
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
138009
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
42193
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
42193
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
42193
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1144089
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
784852
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38562
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
124789
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2689
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3843
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
79238
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
138707
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
138707
04
Образование
9423318
1
Дошкольное воспитание и обучение
2914845
464
Отдел образования района (города областного значения)
2914845
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
2887815
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
27030
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5322191
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9210
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
9210
464
Отдел образования района (города областного значения)
5312981
003
Общеобразовательное обучение
4669345
006
Дополнительное образование для детей
505627
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
138009
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
42193
464
Отдел образования района (города областного значения)
42193
018
Организация профессионального обучения
42193
9
Прочие услуги в области образования
1144089
464
Отдел образования района (города областного значения)
784852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38562
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
124789
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2689
012
Капитальные расходы государственного органа
3843
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
79238
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета