Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 88/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 3309 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)–тармақшасына, 2012 жылғы 6 желтоқсандағы облыстық мәслихат сессиясының "2013 – 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 31 948 225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 127 444 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 482 626 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 415 402 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 922 753 мың теңге;
2) шығындар – 35 260 244 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 180 177 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 1 207 106 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 26 929 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -4 492 196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 492 196 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 12.12.2013 N 204/28 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Павлодар қаласының 2013 жылға арналған бюджетінде Павлодар қаласының бюджетінен облыстық бюджетке 8 006 305 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.
3. Павлодар қаласының 2013 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 161 718 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 18.10.2013 N 198/26 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Павлодар қаласының 2013 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете города Павлодара на 2013 - 2015 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 88/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2012 года N 3309. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 – 2015 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2013 – 2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 948 225 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 127 444 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 482 626 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 415 402 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 922 753 тысяч тенге;
2) затраты – 35 260 244 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 180 177 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 207 106 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 26 929 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -4 492 196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 492 196 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 12.12.2013 N 204/28 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2013 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Павлодара в областной бюджет в сумме 8 006 305 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2013 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 161 718 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 18.10.2013 N 198/26 (вводится в действие с 01.01.2013).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Павлодара на 2013 год, согласно приложению 4.

5. Кенжекөл селолық округі, Мойылды, Павлодар, Жетекші ауылдары, Ленин кенті әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 56789 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 18.10.2013 N 198/26 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметкерлер болып табылмайтын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласының мамандарына осындай қызметтің түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жалақыларының және тарифтік ставкаларының 2013 жылы 25 пайызға көтерілуі сақталсын.

5. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов Кенжекольского сельского округа, сел Мойылды, Павлодарское, Жетекши, поселка Ленинский, согласно приложениям 56789.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 18.10.2013 N 198/26 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Сохранить на 2013 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, социального обеспечения и культуры, работающим в сельской местности и не являющимися государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6-1. 2013 жылы Павлодар қаласының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы түрінде әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 11.04.2013 N 122/18 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6-1. Предоставить меры социальной поддержки в виде подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Павлодара в 2013 году в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 11.04.2013 N 122/18 (вводится в действие с 01.01.2013).

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және келесі жоспарлау кезеңіне арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы мәслихат шешімінің қолданысқа енгізілуімен күшін жояды.
Сессия төрағасы                            И. Теренченко
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 88/13 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қаласының 2013 жылға арналған бюджеті (өзгерістерімен)

7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о бюджете города Павлодара на следующий плановый период.
Председатель сессии                        И. Теренченко
Секретарь городского маслихата             М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата от
20 декабря 2012 года N 88/13
Бюджет города Павлодара на 2013 год (с изменениями)

527344
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
12466
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
110207
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
120287
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
75990
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8185
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
168500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету саласындағы өзге де қызметтер
102845
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102845
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62522
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1618
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9862
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
28843
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9726537
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5983318
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1334
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1334
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120101
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
112931
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
670
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
6500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5828665
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3430525
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1870321
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және  (немесе) сатып алу
518728
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға

527344
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
12466
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
110207
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
120287
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
75990
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8185
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
168500
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
102845
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102845
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62522
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1618
021
Капитальные расходы государственного органа
9862
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28843
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9726537
1
Жилищное хозяйство
5983318
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1334
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1334
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120101
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
112931
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
670
005
Снос аварийного и ветхого жилья
6500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5828665
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3430525
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1870321
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
518728
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

180038
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
180038
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34088
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
142871
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3079
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1203848
2
Әлеуметтiк көмек
1139422
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3181
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3181
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1134940
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
201704
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2779
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22160
006
Тұрғын үй көмегі
66397
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
399763
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15338
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
78608
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
106435
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
81933
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9779
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
150044
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1301
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1301
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
64426
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64426
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62703
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1723
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

180038
464
Отдел образования района (города областного значения)
180038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
34088
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
142871
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3079
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1203848
2
Социальная помощь
1139422
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3181
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3181
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1134940
002
Программа занятости
201704
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2779
005
Государственная адресная социальная помощь
22160
006
Оказание жилищной помощи
66397
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
399763
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15338
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78608
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
106435
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
81933
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9779
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
150044
464
Отдел образования района (города областного значения)
1301
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1301
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
64426
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64426
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62703
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1723
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Павлодар қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 88/13 шешіміне
9-қосымша
2013 жылға арналған Жетекші ауылы әкімі аппаратының
бюджеттік бағдарламалар тізбесі (толықтыруымен)
Ескерту. Шешім 9 Қосымшамен толықтырылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 13.06.2013 N 150/20 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 07.08.2013 N 170/23 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Приложение 9
к решению Павлодарского
городского маслихата от
20 декабря 2012 года N 88/13
Перечень бюджетных программ на 2013 год
аппарата акима села Жетекши (с дополнением)
Сноска. Решение дополнено Приложением 9 в соответствии с решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 13.06.2013 N 150/20 (вводится в действие с 01.01.2013); в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 07.08.2013 N 170/23 (вводится в действие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне