"Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 1676/27 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қаңтарда N 3372 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 778/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 20.06.2013 N 778/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9–1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметтерді сапалы ұсыну мақсатында, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) «Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу» мемлекеттік қызмет регламенті;
2) «Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламенті;
3) «Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламенті;
4) «Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық құралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламенті;
5) «18 жасқа дейiнгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау» мемлекеттік қызмет регламенті;
6) «Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік қызмет регламенті;
7) «Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттiк және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызмет регламенті;
8) «Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мүқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызмет регламенті;
9) «Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. М. Қанафинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі                   О. Қайыргелдинов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 1676/27 қаулысымен
бекітілді
«Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу» мемлекеттік
қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 14 декабря 2012 года N 1676/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 января 2013 года N 3372. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 778/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20.06.2013 N 778/3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», в целях качественного предоставления государственных услуг, акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги «Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне»;
2) регламент государственной услуги «Выдача справок безработным гражданам»;
3) регламент государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им пpoтезно-ортопедической помощи»;
4) регламент государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами»;
5) регламент государственной услуги «Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет»;
6) регламент государственной услуги «Назначение жилищной помощи»;
7) регламент государственной услуги «Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств»;
8) регламент государственной услуги «Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи»;
9) регламент государственной услуги «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива».
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Канафину А.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара                      О. Каиргельдинов
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Регламент государственной услуги
«Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне»

1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет регламенті: «Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу» (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» № 394 Қаулысына (бұдан әрi - Стандарт) сәйкес әзірленді.
2. Мемлекеттiк қызмет 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 - үй мекенжайы бойынша орналасқан «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламадар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефоны (8(7182)32-57-80), жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сайты: www.ozsp.gov.kz
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде «Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі, мекенжайлары: 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 - үй, телефоны (8(7182)70-37-23), электронды мекенжайы: otchet_pavcon@mail.ru, Кутузов көшесі, 204 – үй, телефоны (8(7182)34-59-05), электронды мекенжайы: kutuzova204@mail.ru, Исиналиева көшесі, 24 – үй, телефоны (8(7182)70-37-29), электронды мекенжайы: akimhanow@mail.ru. Орталықтардың жұмыс кестесі: үзіліссіз 9.00-ден бастап 20.00-ге дейін күн сайын, демалыс және мереке күнін қоспағанда.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет мынадай жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушылар):
әуеде және жер үстiнде ядролық жарылыстар жасаған кезеңде (1949-1965 жж.) радиоактивтi заттармен ластануға ұшыраған аумақтарда тұрған, жұмыс iстеген немесе әскери қызмет (соның iшiнде мерзiмдi) өткерген азаматтарға;
1966 жылдан 1990 жылғы 1 қаңтарға дейiнгi аралықта жерасты ядролық жарылыстарын жасау кезеңiнде осы аумақтарда тұрған, жұмыс iстеген немесе әскери қызмет (соның iшiнде мерзiмдi) өткерген азаматтарға;
1949 жылдан 1990 жылға дейiнгi аралықта жеңiлдiктi әлеуметтiк-экономикалық мәртебесi бар аумақта тұрған, жұмыс iстеген немесе әскери қызмет (соның iшiнде мерзiмдi) өткерген азаматтарға;
осы тармақтың екiншi және үшінші абзацтарында аталған, мүгедек деп танылған аурулары бар адамдардың балаларына, олардың денсаулық жағдайы мен Заңда аталған аймақтарда ата-аналарының бiрiнiң болу факторы арасындағы себепті байланыстар анықталған ретте көрсетіледі.

1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: «Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне» (далее – государственная услуга) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее – Стандарт).
2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Павлодара» (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Кривенко, дом 25, телефон (8(7182)32-57-80), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, сайт: www.ozsp.gov.kz
Также государственная услуга предоставляется через филиалы республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения по Павлодарской области» (далее - центр) на альтернативной основе, по адресам: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Павлова, дом 48, телефон (8(7182)70-37-23), электронный адрес: otchet_pavcon@mail.ru, улица Кутузова, дом 204, телефон (8(7182)34-59-05), электронный адрес: kutuzova204@mail.ru, улица Исиналиева, дом 24, телефоны (8(7182)70-37-29), электронный адрес: akimhanow@mail.ru. График работы центров: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходного дня.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском ядерном полигоне либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
5. Государственная услуга оказывается следующим физическим лицам (далее - потребитель):
гражданам проживавшим, работавшим или проходившим службу (в том числе срочную) на территориях, подвергшихся загрязнению радиоактивными веществами в период проведения воздушных и наземных ядерных взрывов (1949-1965 годы);
гражданам проживавшим, работавшим или проходившим службу (в том числе срочную) на этих территориях в период проведения подземных ядерных взрывов с 1966 по 1990 годы;
гражданам проживавшим, работавшим или проходившим службу (в том числе срочную) на территории с льготным социально-экономическим статусом с 1949 по 1990 год;
детям лиц, указанных во втором и третьем абзацах настоящего пункта, признанным инвалидами или имеющим заболевания, при установлении причинной связи между их состоянием здоровья и фактом пребывания одного из родителей на указанных в Законе зонах.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Арнайы комиссияның жұмыс органында қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері – жиырма күнтізбелік күннен аспайтын мерзімде;
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (талон алғанға дейін) отыз минуттан аспайды;
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет тұтынушысына қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты арнайы комиссияның жұмыс органында он бес минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
9. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін тізбесін ұсыну тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тиісті құжаттарды тапсырған сәттен бастап тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) арнаулы комиссия жұмыс органының маманы;
2) уәкілетті органның бастығы.
12. Әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету және құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
14. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тіркеу
және есепке алу» мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің
(процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
2
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Арнаулы комиссия жұмыс органының маманы
Арнаулы комиссия жұмыс органының маманы
Арнаулы комиссия
Арнаулы комиссия жұмыс органының маманы
3
Әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, операцияның) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
Істердің макетін қарастыру және Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу туралы шешім қабылдау
Кiрiсхат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-басқарушы шешім)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы талон
Істердің макетін комиссияға жіберу
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап беру
5
Дайындау мерзімі
30 минуттан аспайды
17 күнтізбелік күн ішінде
1 күнтізбелік күннен аспайды
30 минуттан аспайды
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тіркеу
және есепке алу» мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік
әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы
қарым-қатынасты көрсететін сызба
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 1676/27 қаулысымен
бекітілді
«Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру»
мемлекеттік қызмет регламенті

2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в рабочий орган специальной комиссии – не более двадцати календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более тридцати минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более пятнадцати минут в рабочем органе специальной комиссии.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
8. Уполномоченным органом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
10. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
11. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
1) специалист рабочего органа специальной комиссии;
2) начальник уполномоченного органа.
12. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) структурно-функциональных единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц представлена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственную услугу
14. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Описание последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур) структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование структурно-функциональных единиц
Специалист рабочего органа специальной комиссии
Специалист рабочего органа специальной комиссии
Специальная комиссия
Специалист рабочего органа специальной комиссии
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Рассмотрение макетов дел и принятие решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском ядерном полигоне либо мотивированный ответ об отказе
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Направление макета дел на комиссию
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
17 календарных дней
не более 1 календарного дня
не более 30 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
структурно-функциональных единиц
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Регламент государственной услуги
«Выдача справок безработным гражданам»

1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет регламенті: «Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру» (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» № 394 Қаулысына (бұдан әрi - Стандарт) сәйкес әзірленді.
2. Мемлекеттiк қызмет 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 - үй мекенжайы бойынша орналасқан «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламадар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефоны (8(7182)32-12-81), жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сайты: www.ozsp.gov.kz
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде «Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі, мекенжайлары: 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 - үй, телефоны (8(7182)70-37-23), электронды мекенжайы: otchet_pavcon@mail.ru, Кутузов көшесі, 204 – үй, телефоны (8(7182)34-59-05), электронды мекенжайы: kutuzova204@mail.ru, Исиналиева көшесі, 24 – үй, телефоны (8(7182)70-37-29), электронды мекенжайы: akimhanow@mail.ru. Орталықтардың жұмыс кестесі: үзіліссіз 9.00-ден бастап 20.00-ге дейін күн сайын, демалыс және мереке күнін қоспағанда.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тұтынушыға жұмыссыз ретінде тіркеу туралы анықтама беру, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі: Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктерге, азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушы).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
Уәкілетті органға өтініш білдірген жағдайда:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап - он минуттан аспайды;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты (тіркеу, талон алу кезінде, өтініш жасаған және электрондық сұрау берген сәттен бастап) - он минут;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты - он минут.
Орталыққа барған кезде тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап: үш жұмыс күні (құжаттарды қабылдау күні мен беру күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді);

1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: «Выдача справок безработным гражданам» (далее - государственная услуга) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее – Стандарт).
2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Павлодара» (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Кривенко, дом 25, телефон (8(7182)32-12-81), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, сайт: www.ozsp.gov.kz
Также государственная услуга предоставляется через филиалы республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения по Павлодарской области» (далее - центр) на альтернативной основе, по адресам: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Павлова, дом 48, телефон (8(7182)70-37-23), электронный адрес: otchet_pavcon@mail.ru, улица Кутузова, дом 204, телефон (8(7182)34-59-05), электронный адрес: kutuzova204@mail.ru, улица Исиналиева, дом 24, телефоны (8(7182)70-37-29), электронный адрес: akimhanow@mail.ru. График работы центров: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходного дня.
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача потребителю справки о регистрации в качестве безработного, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, иностранцам, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан (далее - потребитель).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
В случае обращения в уполномоченный орган:
1) сроки предоставления государственной услуги с момента предъявления необходимых документов не более десяти минут;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (при регистрации, получении талона, с момента обращения и подачи электронного запроса) – десять минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемая на месте в день обращения потребителя – десять минут.
При обращении в центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: три рабочих дня (день приема и день выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги);

1) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты – отыз минут;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты - отыз минут;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты - отыз минут.
Құжаттарды қабылдау кезекке тұру тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
8. Жұмыссыздарға анықтама беруден бас тарту тұтынушы уәкілетті органда жұмыссыз ретінде тіркелмеген жағдайда жүргізіледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
10. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
1) уәкілетті органда – жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтама;
2) орталықта – Стандарттың 13-тармағында көрсетілген деректемелерді көрсете отырып өтінішті қабылдау туралы қолхат беріледі.
11. Анықтама беру тұтынушының жергілікті жеріндегі уәкілетті органға жеке өзінің баруы арқылы жүзеге асырылады.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) уәкілетті органның бас маманы;
2) уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету және құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі

1) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – тридцать минут;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, - тридцать минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, - тридцать минут.
Прием документов осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
8. Отказ в выдаче справки безработным производится в случае отсутствия регистрации потребителя в качестве безработного в уполномоченном органе.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
10. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе – справка о регистрации в качестве безработного;
2) в центре – расписка о приеме заявления с указанием реквизитов, указанных в пункте 13 Стандарта.
11. Выдача справки осуществляется при личном посещении потребителем уполномоченного органа по месту жительства.
12. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
1) главный специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) структурно-функциональных единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц представлена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственную услугу

15. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің
(процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері
1
Iс әрекеттер (жұмыстың барысы, ағыны) №
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын қарастыру
Кiрiсхат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарлама жобасын немесе бас тарту ебептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
2 минут
2 минут
2 минут
2 минут
2 минут
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік
әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы
қарым-қатынасты көрсететін сызба
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 1676/27 қаулысымен
бекітілді
«Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек
ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет регламенті: «Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу» (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» № 394 Қаулысына (бұдан әрi - Стандарт) сәйкес әзірленді.
2. Мемлекеттiк қызмет 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 - үй мекенжайы бойынша орналасқан «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламадар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефоны (8(7182)32-25-13), жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сайты: www.ozsp.gov.kz

15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача справок безработным гражданам»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Описание последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур) структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурно-функциональных единиц
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
2 минуты
2 минуты
2 минуты
2 минуты
2 минуты
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача справок безработным гражданам»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
структурно-функциональных единиц
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Регламент государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов для предоставления
им протезно-ортопедической помощи»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: «Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи» (далее - государственная услуга) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее - Стандарт).
2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Павлодара» (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: 140000, Павлодарская область, город Павлодара, улица Кривенко, дом 25, телефон (8(7182)32-25-13), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, сайт: www.ozsp.gov.kz

Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде «Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі, мекенжайлары: 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 - үй, телефоны (8(7182)70-37-23), электронды мекенжайы: otchet_pavcon@mail.ru, Кутузов көшесі, 204 – үй, телефоны (8(7182)34-59-05), электронды мекенжайы: kutuzova204@mail.ru, Исиналиева көшесі, 24 – үй, телефоны (8(7182)70-37-29), электронды мекенжайы: akimhanow@mail.ru. Орталықтардың жұмыс кестесі: үзіліссіз 9.00-ден бастап 20.00-ге дейін күн сайын, демалыс және мереке күнін қоспағанда.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесі мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама, не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштердегі дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке адамдарға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушы):
1) Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне, сондай-ақ жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне теңестірілген адамдарға;
2) Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінде қызметтік міндеттерін атқаруымен байланысты мүгедек болған әскери қызметшілерге;
3) ішкі істер органдарының, ұлттық қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамының қызметтік міндеттерін атқаруымен байланысты мүгедек болған адамдарына;
4) жалпы аурудан мүгедек болғандарға;
5) бала жасынан мүгедектерге;
6) мүгедек балаларға;
7) жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектерге көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушының осы Стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап:
уәкілетті органда – он жұмыс күні ішінде;
орталықта – он жұмыс күні ішінде (құжатты қабылдаған күн мен (нәтижесін) берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты бір мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетуге отыз минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;

Также государственная услуга предоставляется через филиалы республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения по Павлодарской области» (далее - центр) на альтернативной основе, по адресам: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Павлова, дом 48, телефон (8(7182)70-37-23), электронный адрес: otchet_pavcon@mail.ru, улица Кутузова, дом 204, телефон (8(7182)34-59-05), электронный адрес: kutuzova204@mail.ru, улица Исиналиева, дом 24, телефоны (8(7182)70-37-29), электронный адрес: akimhanow@mail.ru. График работы центров: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходного дня.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан (далее - потребитель):
1) участникам, инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны;
2) военнослужащим, инвалидность которых наступила в связи с исполнением служебных обязанностей в Вооруженных Силах Республики Казахстан;
3) лицам начальствующего и рядового состава органов внутренних дел, органов национальной безопасности, инвалидность которых наступила в связи с исполнением служебных обязанностей;
4) инвалидам от общего заболевания;
5) инвалидам с детства;
6) детям-инвалидам;
7) инвалидам от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случае прекращения деятельности работодателя - индивидуального предпринимателя, или ликвидации юридического лица.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта:
в уполномоченном органе - в течение десяти рабочих дней;
в центре - в течение десяти рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета тридцати минут на обслуживание одного потребителя;

14. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«Мүгедектерге протездік-ортопедиялық
көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды
ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің
(процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, операцияның) және олардың сипаттамасы
Тұтынушы мен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын қарастыру
Кiрiсхат-хабаржурналына тiркеу
4
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-басқарушы шешім)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарлама жобасын немесе бас тарту ебептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Дайындау мерзімі
15 минуттан аспайды
2 жұмыс күн ішінде
2 жұмыс күн ішінде
4 жұмыс күн ішінде
15 минуттан аспайды
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«Мүгедектерге протездік-ортопедиялық
көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды
ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік
әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы
қарым-қатынасты көрсететін сызба
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 1676/27 қаулысымен
бекітілді
«Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық құралдармен және міндетті
гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды
ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет регламенті «Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық құралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу» (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» № 394 Қаулысына (бұдан әрi - Стандарт) сәйкес әзірленді.

14. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов
для предоставления им
протезно-ортопедической помощи»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Описание последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур) структурно-функциональных единиц
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурно-функциональных единиц
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
в течение 2 рабочих дней
в течение 2 рабочих дней
в течение 4 рабочих дней
не более 15 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов
для предоставления им
протезно-ортопедической помощи»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
структурно-функциональных единиц
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Регламент государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов для обеспечения их
сурдо-тифлотехническими средствами
и обязательными гигиеническими средствами»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами» (далее - государственная услуга) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее – Стандарт).

2. Мемлекеттiк қызмет 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 - үй мекенжайы бойынша орналасқан «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламадар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефоны (8(7182)32-12-81), жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сайты: www.ozsp.gov.kz
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде «Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі, мекенжайлары: 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 - үй, телефоны (8(7182)70-37-23), электронды мекенжайы: otchet_pavcon@mail.ru, Кутузов көшесі, 204 – үй, телефоны (8(7182)34-59-05), электронды мекенжайы: kutuzova204@mail.ru, Исиналиева көшесі, 24 – үй, телефоны (8(7182)70-37-29), электронды мекенжайы: akimhanow@mail.ru. Орталықтардың жұмыс кестесі: үзіліссіз 9.00-ден бастап 20.00-ге дейін күн сайын, демалыс және мереке күнін қоспағанда.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесі мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық құралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама, не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштердегі дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке адамдарға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушы):
1) сурдотехникалық құралдармен қамтамасыз ету бойынша:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген адамдарға;
мүгедек балаларға;
бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектерге;
жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектерге;
2) тифлотехникалық құралдармен қамтамасыз ету бойынша:
бірінші, екінші топтағы мұгедектерге;
мүгедек балаларға;
жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектерге;
3) міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету бойынша:
мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес міндетті гигиеналық құралдарға мұқтаж мүгедектерге;
жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектерге көрсетіледі.

2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Павлодара» (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Кривенко, дом 25, телефон (8(7182)32-25-13), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, сайт: www.ozsp.gov.kz
Также государственная услуга предоставляется через филиалы республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения по Павлодарской области» (далее - центр) на альтернативной основе, по адресам: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Павлова, дом 48, телефон (8(7182)70-37-23), электронный адрес: otchet_pavcon@mail.ru, улица Кутузова, дом 204, телефон (8(7182)34-59-05), электронный адрес: kutuzova204@mail.ru, улица Исиналиева, дом 24, телефоны (8(7182)70-37-29), электронный адрес: akimhanow@mail.ru. График работы центров: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходного дня.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан (далее - потребители):
1) по обеспечению сурдо-техническими средствами:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны;
детям-инвалидам;
инвалидам первой, второй, третьей групп;
инвалидам от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случае прекращения деятельности работодателя - индивидуального предпринимателя, или ликвидации юридического лица;
2) по обеспечению тифлотехническими средствами:
инвалидам первой, второй групп;
детям-инвалидам;
инвалидам от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случае прекращения деятельности работодателя - индивидуального предпринимателя, или ликвидации юридического лица;
3) по обеспечению обязательными гигиеническими средствами:
инвалидам, нуждающимся в обязательных гигиенических средствах, в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
инвалидам от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случае прекращения деятельности работодателя - индивидуального предпринимателя, или ликвидации юридического лица.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушының қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап:
уәкілетті органда – он жұмыс күні ішінде;
орталықта – он жұмыс күні ішінде (құжаттарды қабылдаған күн мен (нәтижесін) берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең көп рұқсат етілген уақыты (талон алғанға дейін) отыз минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің ең көп шекті уақыты уәкілетті органда он бес минуттан, орталықта отыз минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет тұтынушының жеке келуі немесе сенімхат негізінде әрекет ететін уәкілетті өкілдерінің кезінде көрсетіледі.
10. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін тізбесін ұсыну тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
11. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
1) уәкілетті органда – мемлекеттік қызмет алуға тұтынушы тіркелген және алатын күні, қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) орталықта – Стандарттың 14-тармағында көрсетілген деректемелерді көрсете отырып өтінішті қабылдау туралы қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) уәкілетті органның бас маманы;
2) уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету және құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық
құралдармен және міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету үшін
оларға құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, операцияның) және олардың сипаттамасы
Тұтынушы мен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын қарастыру
Кiрiсхат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-басқарушы шешім)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Дайындау мерзімі
15 минуттан аспайды
2 жұмыс күн ішінде
2 жұмыс күн ішінде
4 жұмыс күн ішінде
15 минуттан аспайды
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық
құралдармен және міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету үшін
оларға құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік
әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы
қарым-қатынасты көрсететін сызба
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 1676/27 қаулысымен
бекітілді
«18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға
мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау»
мемлекеттік қызмет регламенті

2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в уполномоченном органе - в течение десяти рабочих дней;
в центре – в течение десяти рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более тридцати минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более пятнадцати минут в уполномоченном органе, тридцать минут в центре.
Прием документов осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
8. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга предоставляется путем личного посещения потребителя, либо уполномоченного представителя, действующего на основании доверенности.
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
11. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в центре – расписка о приеме соответствующих документов с указанием реквизитов, указанных в пункте 14 Стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
1) главный специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) структурно-функциональных единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц представлена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов
для обеспечения их сурдо-тифлотехническими
средствами и обязательными
гигиеническими средствами»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий структурно-функциональных единиц
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурно-функциональных единиц
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
в течение 2 рабочих дней
в течение 2 рабочих дней
в течение 4 рабочих дней
не более 15 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов
для обеспечения их сурдо-тифлотехническими
средствами и обязательными
гигиеническими средствами»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
структурно-функциональных единиц
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Регламент государственной услуги
«Назначение государственных пособий семьям,
имеющим детей до 18 лет»

1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет регламенті: «18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау» (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» № 394 Қаулысына (бұдан әрi - Стандарт) сәйкес әзірленді.
2. Мемлекеттiк қызмет 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 - үй мекенжайы бойынша орналасқан «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламадар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефоны (8(7182)32-17-28), жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сайты: www.ozsp.gov.kz
Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған жағдайда тұтынушы осы регламенттің 1-қосымшасында мемлекеттік қызмет алу үшін кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкіміне (бұдан әрі – ауылдық округтің әкімі) жүгінеді.
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде «Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі, мекенжайлары: 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 - үй, телефоны (8(7182)70-37-23), электронды мекенжайы: otchet_pavcon@mail.ru, Кутузов көшесі, 204 – үй, телефоны (8(7182)34-59-05), электронды мекенжайы: kutuzova204@mail.ru, Исиналиева көшесі, 24 – үй, телефоны (8(7182)70-37-29), электронды мекенжайы: akimhanow@mail.ru. Орталықтардың жұмыс кестесі: үзіліссіз 9.00-ден бастап 20.00-ге дейін күн сайын, демалыс және мереке күнін қоспағанда.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге 18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақы тағайындау туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: 18 жасқа дейінгі балалары бар, отбасының жан басына шаққандағы табысы азық-түлік себеті құнынан төмен Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын және Қазақстан Республикасының азаматтарына және оралмандарға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органға – он жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкіміне – күнтізбелік отыз күннен аспайды;
орталыққа – күнтізбелік он күн ішінде (мемлекеттік қызметке құжат қабылдау және беру (нәтиже) күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);

1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: « Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет» (далее - государственная услуга) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее – Стандарт).
2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Павлодара» (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Кривенко, дом 25, телефон (8(7182)32-17-28), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, сайт: www.ozsp.gov.kz
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства, заявитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – аким сельского округа), по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Также государственная услуга предоставляется через филиалы республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения по Павлодарской области» (далее - центр) на альтернативной основе, по адресам: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Павлова, дом 48, телефон (8(7182)70-37-23), электронный адрес: otchet_pavcon@mail.ru, улица Кутузова, дом 204, телефон (8(7182)34-59-05), электронный адрес: kutuzova204@mail.ru, улица Исиналиева, дом 24, телефоны (8(7182)70-37-29), электронный адрес: akimhanow@mail.ru. График работы центров: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходного дня.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление о назначении пособия на детей до 18 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, постоянно проживающим в Республике Казахстан и оралманам, имеющим детей до 18 лет, среднедушевой доход семьи которых ниже стоимости продовольственной корзины (далее - потребитель).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - не более тридцати календарных дней;
в центр – в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги;

2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге уәкілетті органда, ауылдық округтің әкімі он бес минуттан, орталықта отыз минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты уәкілетті органда, ауылдық округтің әкімі он бес минуттан аспайды, орталықта – отыз минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
10. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
11. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
1) уәкілетті органда немесе ауылдық округтің әкімінде – мемлекеттік қызметті тіркеу және алу күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген, құжаттардың тапсырылғанын растайтын талон беріледі;
2) орталықта – Стандарттың 14-тармағында көрсетілген деректемелерді көрсете отырып өтінішті қабылдау туралы қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) уәкілетті органның бас маманы;
2) ауылдық округі әкімі аппаратының маманы;
3) уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету және құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«18 жасқа дейінгі балалары бар
отбасыларға мемлекеттік
жәрдемақылар тағайындау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
р/с №
Ауылдық округ әкімі аппаратының толық атауы
Шоғырланған аймақ атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
Сайт мекенжайы
1
«Кенжекөл ауылдық округінің әкімінің аппарты» мемлекеттік мекемесі
Кенжекөл ауылы

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета пятнадцати минут на обслуживание одного заявителя в уполномоченном органе, у акима сельского округа и в центре - тридцати минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более пятнадцати минут в уполномоченном органе, у акима сельского округа и тридцати минут в центре.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
8. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
10. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) в центре – расписка о приеме соответствующих документов с указанием реквизитов, указанных в пункта 14 Стандарта.
11. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
1) главный специалист уполномоченного органа;
2) специалист аппарата акима сельского округа;
3) начальник уполномоченного органа.
12. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) структурно-функциональных единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц представлена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
п/п
Полное наименование аппарата акима сельского округа
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Юридический адрес
Адрес сайта
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенжекольского сельского округа»
село Кенжеколь

8(7182) 35-24-75
8(7182) 35-28-24
Кенжекөл ауылы, Конституции алаңы 3
жоқ
2
«Павлодар ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Павлодар ауылы
8(7182) 35-83-17
8(7182) 35-83-38
Павлодар ауылы, Советов көшесі 4
жоқ
3
«Мойылды ауылының әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мойылды ауылы
8(7182) 35-65-04
8(7182) 35-65-30
Мойылды ауылы, Орталық көшесі, 5-12 үй
жоқ
4
«Ленин кенті әкімнің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ленин кенті
8(7182) 33-72-07
8(7182) 33-72-05
Ленин кенті, Макаренко көшесі, 3А
жоқ
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«18 жасқа дейінгі балалары бар
отбасыларға мемлекеттік
жәрдемақылар тағайындау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің
(процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері

8(7182) 35-24-75
8(7182) 35-28-24
село Кенжеколь, ул. Площадь Конституции, 3
нет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима села Павлодарское»
село Павлодарское
8(7182) 35-83-17
8(7182) 35-83-38
село Павлодарское, ул. Советов, 4
нет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Мойылды»
село Мойылды
8(7182) 35-65-04
8(7182) 35-65-30
село Мойылды ул. Центральная, д. 5-12
нет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Ленинский»
поселок Ленинский
8(7182) 33-72-07
8(7182) 33-72-05
поселок Ленинский, ул. Макаренко, 3А
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Описание последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур) структурно-функциональных единиц

1) уәкілетті органға өтінген кезде
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, операцияның) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Журналда тіркеу
4
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-басқарушы шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Қарар
Хабарлама жобасы не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға жобасы не қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Дайындау мерзімі
15 минуттан аспайды
2 жұмыс күн ішінде
3 жұмыс күн ішінде
3 жұмыс күн ішінде
15 минуттан аспайды

1) при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурно-функциональных единиц
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов.
Рассмотрение документов
Подготовка проекта уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги.
Рассмотрение проекта уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Проект уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
В течение 2 рабочих дней
В течение 3 рабочих дней
В течение 3 рабочих дней
Не более 15 минут

2) ауылдық округ әкіміне өтінген кезде
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
6
2
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауылдық округінің әкімі
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, операцияның) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттар дың толықты ғын тексеру
Хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Журналда тіркеу
Журналда тіркеу
4
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-басқарушы шешім)
Құжаттар ды қабылдау туралы талон
Құжаттар ды уәкілетті органға тапсыру
Хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманына хабарламаны не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Хабарлама ны не мемлекеттік қызмет көрсету ден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Дайындау мерзімі
15 минуттан аспайды
3 күнтізбелік күн ішінде
10 күнтізбелік күн ішінде
10 күнтізбелік күн ішінде
5 күнтізбелік күн ішінде
15 минуттан аспайды
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«18 жасқа дейінгі балалары бар
отбасыларға мемлекеттік
жәрдемақылар тағайындау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік
әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы
қарым-қатынасты көрсететін сызба
1) уәкілетті органға өтінген кезде
2) ауылдық округ әкіміне өтінген кезде
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 1676/27 қаулысымен
бекітілді
«Тұрғын үй көмегін тағайындау»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет регламенті: «Тұрғын үй көмегін тағайындау» (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» № 394 Қаулысына (бұдан әрi - Стандарт) сәйкес әзірленді.
2. Мемлекеттiк қызмет 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 - үй мекенжайы бойынша орналасқан «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламадар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефоны (8(7182)32-17-28), жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сайты: www.ozsp.gov.kz

2) при обращении к акиму сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурно-функциональных единиц
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким сельского округа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов.
Проверка полноты предоставленных документов
Подготовка проекта уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги.
Рассмотрение проекта уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Предоставление документов в уполномоченный орган
Проект уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача специалисту аппарата акима сельского округа уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
В течение 3 календарных дней
В течение 10 календарных дней
В течение 10 календарных дней
В течение 5 календарных дней
Не более 15 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
структурно-функциональных единиц
1) при обращении в уполномоченный орган
2) при обращении к акиму сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Регламент государственной услуги
«Назначение жилищной помощи»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: «Назначение жилищной помощи» (далее – государственная услуга) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее – Стандарт).
2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Павлодара» (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Кривенко, дом 25, телефон (8(7182)32-17-28), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, сайт: www.ozsp.gov.kz

Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде «Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі, мекенжайлары: 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 - үй, телефоны (8(7182)70-37-23), электронды мекенжайы: otchet_pavcon@mail.ru, Кутузов көшесі, 204 – үй, телефоны (8(7182)34-59-05), электронды мекенжайы: kutuzova204@mail.ru, Исиналиева көшесі, 24 – үй, телефоны (8(7182)70-37-29), электронды мекенжайы: akimhanow@mail.ru. Орталықтардың жұмыс кестесі: үзіліссіз 9.00-ден бастап 20.00-ге дейін күн сайын, демалыс және мереке күнін қоспағанда.
Тұтынушы ықыласына орай мемлекеттік қызметке www.е.gov.kz мекен жайында электронды үкіметтің веб – порталы арқылы электронды кезек тағайындауға мүмкіндігі бар.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұрғын үй көмегін көрсету немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы қағаз жеткізгіштердегі дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: тұрғын үй көмегін алуға құқығы бар, аталған жерде тұрақты тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органға – күнтізбелік он күн ішінде;
орталыққа – күнтізбелік он күн ішінде (мемлекеттік қызметке құжат қабылдау және беру (нәтиже) күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты – жиырма минуттан аспайды;
тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты жиырма минуттан аспайды;
қажетті құжаттарды алған кезінде кезек күтудің рұқсат берілетін ең көп уақыты – жиырма минуттан аспайды;
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
9. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
уәкілетті органда мемлекеттік қызметті алушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
орталықта – тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі.

Также государственная услуга предоставляется через филиалы республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения по Павлодарской области» (далее - центр) на альтернативной основе, по адресам: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Павлова, дом 48, телефон (8(7182)70-37-23), электронный адрес: otchet_pavcon@mail.ru, улица Кутузова, дом 204, телефон (8(7182)34-59-05), электронный адрес: kutuzova204@mail.ru, улица Исиналиева, дом 24, телефоны (8(7182)70-37-29), электронный адрес: akimhanow@mail.ru. График работы центров: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходного дня.
При желании получателя государственной услуги возможно бронирование электронной очереди посредством веб-портала электронного правительства адрес www.e.gov.kz.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: малообеспеченным семьям (гражданам), постоянно проживающим в данной местности, имеющим право на получение жилищной помощи (далее – потребитель).
2. Требования к порядку оказания
государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в уполномоченном органе – в течение десяти календарных дней;
в центре - в течение десяти календарных дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более двадцати минут;
максимально допустимое время обслуживание получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, - не более двадцати минут;
максимально допустимое время ожидания в очереди при получении необходимых документов - не более двадцати минут.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
8. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается:
в уполномоченном органе - талон с указанием даты регистрации, места и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
в центре – расписка о приеме соответствующих документов.

2. Мемлекеттiк қызмет 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 - үй мекенжайы бойынша орналасқан «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламадар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефоны (8(7182)32-97-18), жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сайты: www.ozsp.gov.kz
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде «Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі, мекенжайлары: 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 - үй, телефоны (8(7182)70-37-23), электронды мекенжайы: otchet_pavcon@mail.ru, Кутузов көшесі, 204 – үй, телефоны (8(7182)34-59-05), электронды мекенжайы: kutuzova204@mail.ru, Исиналиева көшесі, 24 – үй, телефоны (8(7182)70-37-29), электронды мекенжайы: akimhanow@mail.ru. Орталықтардың жұмыс кестесі: үзіліссіз 9.00-ден бастап 20.00-ге дейін күн сайын, демалыс және мереке күнін қоспағанда.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық - әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: оңалтудың жеке бағдарламасына немесе медициналық ұйымның қорытындысына сәйкес бөгде адамның күтіміне және әлеуметтік қызмет көрсетуге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушы):
1) жасы он сегізден асқан психоневрологиялық ауруы бар мүгедектерге;
2) психоневрологиялық патологиясы бар немесе тірек-қимыл аппаратының функциясы бұзылған мүгедек балаларға;
3) жалғыз тұратын бірінші, екінші топтағы мүгедектер мен қарттарға көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап бөлімге өтінген кезде: он жеті жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап орталық арқылы өтінген кезде: он жеті жұмыс күні ішінде (мемлекеттік қызмет құжатын (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);

2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Павлодара» (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Кривенко, дом 25, телефон (8(7182)32-97-18), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, сайт: www.ozsp.gov.kz
Также государственная услуга предоставляется через филиалы республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения по Павлодарской области» (далее - центр) на альтернативной основе, по адресам: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Павлова, дом 48, телефон (8(7182)70-37-23), электронный адрес: otchet_pavcon@mail.ru, улица Кутузова, дом 204, телефон (8(7182)34-59-05), электронный адрес: kutuzova204@mail.ru, улица Исиналиева, дом 24, телефоны (8(7182)70-37-29), электронный адрес: akimhanow@mail.ru. График работы центров: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходного дня.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказания государственной услуги, является выдача уведомления об оформлении документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, нуждающимся в соответствии с индивидуальной программой реабилитации или заключением медицинской организации в постороннем уходе и социальном обслуживании (далее - потребитель):
1) инвалидам старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями;
2) детям-инвалидам с психоневрологическими патологиями или детям-инвалидам с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата;
3) одиноким инвалидам первой, второй группы и престарелым.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в уполномоченный орган с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение семнадцати рабочих дней;
2) при обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение семнадцати рабочих дней (дата приема и выдача документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);

1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет регламенті «Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу» (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» № 394 Қаулысына (бұдан әрi - Стандарт) сәйкес әзірленді.
2. Мемлекеттiк қызмет 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 - үй мекенжайы бойынша орналасқан «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламадар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефоны (8(7182)34-51-36), жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сайты: www.ozsp.gov.kz
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде «Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі, мекенжайлары: 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 - үй, телефоны (8(7182)70-37-23), электронды мекенжайы: otchet_pavcon@mail.ru, Кутузов көшесі, 204 – үй, телефоны (8(7182)34-59-05), электронды мекенжайы: kutuzova204@mail.ru, Исиналиева көшесі, 24 – үй, телефоны (8(7182)70-37-29), электронды мекенжайы: akimhanow@mail.ru. Орталықтардың жұмыс кестесі: үзіліссіз 9.00-ден бастап 20.00-ге дейін күн сайын, демалыс және мереке күнін қоспағанда.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: оңалтудың жеке бағдарламасына немесе медициналық ұйымның қорытындысына сәйкес бөгде адамның күтіміне және әлеуметтік қызмет көрсетуге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушылар):
1) жалғызiлiктi, жалғыз тұратын бірінші, екінші топтағы мүгедектер мен қарттарға;
2) отбасында тұратын тірек-қимыл аппараты бұзылған мүгедек балаларға;
3) отбасында тұратын психоневрологиялық патологиясы бар мүгедек балаларға;

1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: «Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи» (далее - государственная услуга) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее – Стандарт).
2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Павлодара» (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Кривенко, дом 25, телефон (8(7187)34-51-36), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, сайт: www.ozsp.gov.kz
Также государственная услуга предоставляется через филиалы республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения по Павлодарской области» (далее - центр) на альтернативной основе, по адресам: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Павлова, дом 48, телефон (8(7182)70-37-23), электронный адрес: otchet_pavcon@mail.ru, улица Кутузова, дом 204, телефон (8(7182)34-59-05), электронный адрес: kutuzova204@mail.ru, улица Исиналиева, дом 24, телефоны (8(7182)70-37-29), электронный адрес: akimhanow@mail.ru. График работы центров: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходного дня.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление об оформлении документов на социальное обслуживание на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан иностранцам и лицам без гражданства, нуждающимся в соответствии с индивидуальной программой реабилитации или заключением медицинской организации в постороннем уходе и социальном обслуживании (далее - потребители):
1) одиноким и одиноко проживающим инвалидам первой, второй группы и престарелым;
2) детям-инвалидам с нарушениями опорно-двигательного аппарата, проживающим в семьях;
3) детям - инвалидам с психоневрологическими патологиями, проживающим в семьях;

4) отбасында тұратын психоневрологиялық аурулары бар 18 жастан асқан адамдарға көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушының қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап:
уәкілетті органға жүгінгенде он төрт жұмыс күні ішінде;
орталыққа жүгінгенде он төрт жұмыс күні ішінде.
Мемлекеттік қызметтің құжатын (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
2) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең көп рұқсат етілген уақыты отыз минуттан аспайды;
3) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең көп рұқсат етілген уақыты уәкілетті органда он бес минуттан, орталықта отыз минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
8. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
9. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
10. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
1) уәкілетті органда – мемлекеттік қызмет алуға тұтынушы тіркелген және алатын күні, қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) орталықта – өтініштің нөмірі және қабылдаған күні, сұралатын мемлекеттік қызметтің түрі, сұралатын мемлекеттік қызметтің күні (уақыты) және орны, өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген өтінішті қабылдау туралы қолхат беріледі.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) уәкілетті органның бас маманы;
2) уәкілетті органның бастығы.
12. Әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету және құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі

4) лицам с психоневрологическими заболеваниями в возрасте старше 18 лет, проживающим в семьях.
2. Требования к порядку оказания
государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
при обращении в уполномоченный орган в течение четырнадцати рабочих дней;
при обращении в центр – в течение четырнадцати рабочих дней.
Дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги.
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не может превышать тридцати минут.
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать пятнадцати минут в уполномоченном органе, тридцати минут - в центре.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
8. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
10. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе - талон с указанием даты и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в центре – расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема заявления, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названий положенных документов, даты времени и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
11. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
1) главный специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.
12. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) структурно-функциональных единиц с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц представлена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги

14. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға,
бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне
мұқтаж мүгедектерге және мүгедек
балаларға үйде әлеуметтік қызмет
көрсетуге құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның
бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, операцияның) және олардың сипаттамасы
Тұтынушы мен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын қарастыру
Журналда тiркеу
4
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-басқарушы шешім)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы талон
Резолюция
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Дайындау мерзімі
15 минуттан аспайды
2 жұмыс күн ішінде
9 жұмыс күн ішінде
1 жұмыс күн ішінде
15 минуттан аспайды
2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1676/27
«Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға,
бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне
мұқтаж мүгедектерге және мүгедек
балаларға үйде әлеуметтік қызмет
көрсетуге құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік
әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы
қарым-қатынасты көрсететін сызба
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 1676/27 қаулысымен
бекітілді
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып
алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет регламенті «Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау» (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» № 394 Қаулысына (бұдан әрi - Стандарт) сәйкес әзірленді.

14. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых,
инвалидов и детей-инвалидов,
нуждающихся в постороннем уходе и помощи»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Описание последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур) структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурно-функциональных единиц
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов.
Рассмотрение документов
Подготовка проекта уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги.
Рассмотрение проекта уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Проект уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
В течение 2 рабочих дней
В течение 9 рабочих дней
В течение 1 рабочего дня
Не более 15 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых,
инвалидов и детей-инвалидов,
нуждающихся в постороннем уходе и помощи»
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
структурно-функциональных единиц
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 14 декабря 2012 года № 1676/27
Регламент государственной услуги
«Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности, по приобретению топлива»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива» (далее - государственная услуга) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее – Стандарт).

2. Мемлекеттiк қызмет 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 - үй мекенжайы бойынша орналасқан «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламадар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефоны (8(7182)32-17-28), жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сайты: www.ozsp.gov.kz
Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған кезде тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін мекенжайлары осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген кент, ауыл (село), ауылдық селолық) округтің әкіміне (бұдан әрі – селолық округтің әкімі) жүгінеді.
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде «Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі, мекенжайлары: 140000, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 - үй, телефоны (8(7182)70-37-23), электронды мекенжайы: otchet_pavcon@mail.ru, Кутузов көшесі, 204 – үй, телефоны (8(7182)34-59-05), электронды мекенжайы: kutuzova204@mail.ru, Исиналиева көшесі, 24 – үй, телефоны (8(7182)70-37-29), электронды мекенжайы: akimhanow@mail.ru. Орталықтардың жұмыс кестесі: үзіліссіз 9.00-ден бастап 20.00-ге дейін күн сайын, демалыс және мереке күнін қоспағанда.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті тағайындау туралы туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет тұтынушы осы Стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органда - он жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне – он бес жұмыс күні ішінде;
орталықта – он жұмыс күні ішінде көрсетіледі (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – отыз минуттан аспайды;

2. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Павлодара» (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Кривенко, дом 25, телефон (8(7182)32-17-28), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, сайт: www.ozsp.gov.kz
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее - аким сельского округа), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту.
Также государственная услуга предоставляется через филиалы республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения по Павлодарской области» (далее - центр) на альтернативной основе, по адресам: 140000, Павлодарская область, город Павлодар, улица Павлова, дом 48, телефон (8(7182)70-37-23), электронный адрес: otchet_pavcon@mail.ru, улица Кутузова, дом 204, телефон (8(7182)34-59-05), электронный адрес: kutuzova204@mail.ru, улица Исиналиева, дом 24, телефоны (8(7182)70-37-29), электронный адрес: akimhanow@mail.ru. График работы центров: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходного дня.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах (далее - потребитель).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта:
в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - в течение пятнадцати рабочих дней;
в центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более тридцати минут;