Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 1727/27 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қаңтарда N 3383 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 778/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 20.06.2013 N 778/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес мемлекеттік қызметтерді сапалы көрсету мақсатында, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызмет көрсетулердің регламенттері бекітілсін:
1) "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту";
2) "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту";
3) "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру";
4) "Iздестіру жұмыстарын жүргізу үшiн жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру".
2. "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының белгіленген тәртіпте әділет органдарында тіркеуін және ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі                   О. Қайыргелдинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
жер ресурстарын
басқару агенттігінің
"Жер кадастыры
ғылыми-өндірістік орталығы"
шаруашылық жүргізу
құқығындағы республикалық
мемлекеттік кәсіпорынының директоры        И. Шүленбаев
2012 жылғы 28 желтоқсан
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсан
N 1727/27 қаулысымен
бекітілген
"Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау)
құнын бекіту" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" регламенті (бұдан әрі – Регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 01 қарашадағы N 1392 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес әзірленген (бұдан әрі – Стандарт).

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 28 декабря 2012 года N 1727/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2013 года N 3383. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 778/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20.06.2013 N 778/3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьей 9–1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическими и юридическим лицам", в целях качественного оказания государственных услуг акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством";
2) "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков";
3) "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка";
4) "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ".
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений города Павлодара" обеспечить в установленном порядке регистрацию в органах юстиции и официальное опубликование настоящего постановления.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара                      О. Каиргельдинов
"СОГЛАСОВАНО"
Директор Республиканского
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Научно производственный центр
земельного кадастра" Агентства
Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами            И. Шуленбаев
28 декабря 2012 год
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 28 декабря 2012 года N 1727/27
Регламент государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной)
стоимости конкретных земельных участков,
продаваемого в частную собственность государством"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемого в частную собственность государством" (далее - Регламент) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 01 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее - Стандарт).

2. "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызметін Қазақстан Республикасы жер ресурстарын басқару агенттігінің "Жер кадастыры ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны (бұдан әрі – орталық) көрсетеді, мекен жайы. Павлодар қаласы. Жеңіс. Аланы көшесі, 17, және "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – бөлім) көрсетеді, мекенжайы: Павлодар қаласы. Кривенко көшесі, 25. Телефон 652408.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) уәкілетті органның стенділерінде және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады.
2) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігініңwww.auzr.kz интернет-ресурсында.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет алушының құжаттарды алған сәттен бастап,  стандарттың 11-тармағында көрсетілген – 3 жұмыс күнде;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезiнде кезекте күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезiнде қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Уәкілетті органның жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда күн сайын сағат 9-00-ден 18-30-ге дейін, түскі үзіліс 13-00-ден 14-30-ге дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау кезекке тұру тәртiбiмен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
10. Стандарттың 11-тармағына сәйкес, алушы мемлекеттік қызмет алу үшін уәкілетті органға құжаттарды ұсынады.
11. Құжаттарды қабылдау стандарттың 11-тармағында құжаттардың қабылдағаны туралы алушыға қолхат берілу мен жүзеге асырылады.
12. Бекітілген мемлекет жеке меншікке сататын жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнының актісі мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне не сенім білдірілген тұлғаға жүзеге асырылады.
13. Мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды табыс етпеген жағдайда, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
Мемлекеттік қызмет алушыға көрсетілген өтінім келіп түскен күнінен бастап бір күн ішінде жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін бекітуді тоқтатуға себеп болған құжатты, рәсімдеудің тоқтатылуын жоюға мемлекеттік қызмет алушының қажетті іс-әрекетерін көрсете отырып және оның мерзімі туралы жазбаша хабардар етеді.
Уәкілетті орган белгіленген мерзім ішінде алушыға бекітілген мемлекет жеке меншікке сататын жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнының актісін немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін бекітілген мемлекетпен жеке меншікке сататын жер учаскесінің кадастр (бағалау) құнының актісі берілген болып есептеледі.

2. Государственная услуга "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемого в частную собственность государством" оказывается государственными учреждениями Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно производственный центр земельного кадастра Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее - центр) по адресу: г. Павлодар, ул. Площадь. Победы 17 и государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Павлодара", (далее - отдел) по адресу: город. Павлодар, улица. Кривенко 25. Телефон 652408.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) стендах уполномоченного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках;
2) интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами www.auzr.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа, в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – Получатель).
7. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем необходимых документов, указанных в пункте 11 стандарта – 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График уполномоченного органа: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9-00 часов до 18-30 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-30 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель представляет документы, в уполномоченный орган согласно пункту 11 Стандарта.
11. Прием документов осуществляется уполномоченным органом и получателю выдается расписка о приеме документов, согласно пункту 11 стандарта.
12. Утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка выдается при личном посещении получателю либо по доверенности уполномоченному лицу.
13. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае непредставления получателем документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта
Получателю направляется письменное уведомление в течение одного дня, со дня поступления заявления с указанием документа, на основании которого приостановлено утверждение акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя для устранения причин приостановления оформления.
В случае если уполномоченный орган в установленные сроки не выдал получателю утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, то с даты истечения сроков их выдачи акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка считается утвержденным.

14. Мемлекеттік қызмет көрсету процессінде мынандай құрлымдағы–функционалдық бірліктер қатысады:
1) орталық маманы;
2) бөлім маманы;
3) бөлім бастығы.
15. Административтік қыймылдардың (шаралардың) әр бірліктердің әр административтік қимылдарының (шараларының) орындалу уақытының реті мен ара қатынасының мәтіндік таблицалық жазбасы осы регламеттің 1-қосымшасында көрсетілген.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету процессіндегі административтік қыймылдар мен бірліктердің арасындағы логикалық реттілік схема осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттiк қызметтер көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
17. Уәкiлеттi органның лауазымды тұлғалары мемлекеттiк қызмет көрсету барысында қабылдайтын шешiмдерi мен әрекеттерi (әрекетсiздiгi) үшiн Қазақстан Республикасының заңдарымен ескерiлген тәртiпте жауапты болады.
"Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау)құнын бекіту
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдардың (рәсімдердің)
дәйектілігінің сипаттамасы және өзара іс-қимылы
N
п/п
N Істің, жұмыс ағымының реті
1
2
3
4
5
1
Бірлік атауы
Орталық маманы
Бөлім маманы
Бөлім бастығы
Бөлім маманы
Орталық маманы
2
Әрекеттiң (процестiң, ресiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту бекітуге қабылдайды
Құжаттарды электрондық базаға қабылдап, тіркейді қажетті құжаттардымемлекеттік қызметті алғаны туралы қолхат немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап тіркеу журналына тіркеледі
Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекітеді немесеқызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мамандарға беріледі
Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық(бағалау) құнын бекіту туралы жазбаша түрде беріледі
Алушыға белгілі бір жер телімін мемлекеттен сатылып беруі кадастырлық (бағалау) құнын бекіту немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мамандарға беріледі
3
Аяқталу нысан (мәлiмет, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмшi шешiм)
қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мамандарға беріледі
қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мамандарға беріледі
қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мамандарға беріледі
5
Орындалу мерзімі
1 тәулік ішінде
30 минут
1 күнде
30 минут
"Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау)құнын бекіту
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Әр бірліктің Әкімшілік іс-қимылдардың
(рәсімдердің) дәйектілігінің сипаттамасы
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсан
N 1727/27 қаулысымен
бекітілген
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру
жобаларын бекіту" мемлекеттік қызмет регламенті

14. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональная единицы (далее - единица):
1) Специалист центра;
2) Специалист отдела;
3) Начальник отдела.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к регламенту.
16. Схема, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведены в приложении 2 к регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
17. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренными законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости
конкретных земельных участков, продаваемого
в частную собственность государством"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) и единиц
N п/п N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
1
Наименование Единиц
Специалист центра
Специалист отдела
Начальник отдела
Специалист отдела
Специалист центра
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
принимает на утверждение кадастрово (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством
принимает вносит запись о приеме документов в электронную базу. Выдача расписки в получении необходимых документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и регистрируется в журнал регистрации
рассматривает документы на утверждение кадастрово (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает специалисту
выдает специалисту центра утвержденный кадастров (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством на бумажном носителе
выдает получателю утвержденный кадастров (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает специалистом
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает специалистом
мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает специалистом
мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает специалистом
5
Сроки исполнения
в течение 1 дня
30 минут
1 рабочий день
30 минут
Приложение 2
к регламенту оказания государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости
конкретных земельных участков, продаваемого
в частную собственность государством"
Схема последовательности и взаимодействий
административных действий (процедур) каждой единицы
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 28 декабря 2012 года N 1727/27
Регламент государственной услуги
"Утверждение землеустроительных проектов
по формированию земельных участков"

1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекіту" регламенті (бұдан әрі – Регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 01 қарашадағы N 1392 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес әзірленген (бұдан әрі – Стандарт).
2. "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекіту" "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі көрсетеді, мекенжайы: Павлодар қаласы. Кривенко көшесі, 25. Телефон 652408.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) уәкілетті органның стенділерінде және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады.
2) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің www.auzr.kz интернет-ресурсында.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасы (бұдан әрі – жерге орналастыру жобасы) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет алушының құжаттарды алған сәттен бастап, стандарттың 11-тармағында көрсетілген – 7 жұмыс күнде;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезiнде кезекте күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезiнде қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Уәкілетті органның жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда күн сайын сағат 9-00-ден 18-30-ге дейін, түскі үзіліс 13-00-ден 14-30-ге дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
10. Стандарттың 11-тармағына сәйкес, мемлекеттік қызмет алушы мемлекеттік қызмет алу үшін құжаттарды ұсынады.
11. Құжаттарды қабылдау стандарттың 11-тармағында құжаттардың қабылдағаны туралы алушыға қолхат берілу мен жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков" (далее - Регламент) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 01 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее - Стандарт).
2. Государственная услуга "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков" оказывается государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Павлодара", по адресу: город. Павлодар, улица. Кривенко 25. Телефон 652408.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) стендах уполномоченного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках;
2) интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами www.auzr.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный землеустроительный проект по формированию земельного участка (далее – землеустроительный проект) на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – Получатель).
7. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем необходимых документов, указанных в пункте 11 стандарта – 7 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График уполномоченный органа: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9-00 часов до 18-30 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-30 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель представляет документы, в уполномоченный орган согласно пункту 11 Стандарта.
11. Прием документов осуществляется уполномоченным органом и получателю выдается расписка о приеме документов, согласно пункту 11 стандарта.

12. Бекiтілген жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобасы алушының жеке өзіне немесе сенімхат бойынша уәкілетті тұлғаға беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады, егер құрастырылған жерге орналастыру жобасы:
1) Қазақстан Республикасының Жер кодексінің талаптарына және нормаларына;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі N 958 қаулысымен бекітілген, Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң ережесiне сәйкес болмаған жағдайда.
Алушыға жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобасын бекiтуді тоқтатуға себеп болған құжатты көрсете отырып және бекітпеу себептерін жою үшін мемлекеттік қызмет алушының кейінгі іс қимылын көрсететін жазбаша хабарлама жолданады.
Стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушының құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабардар етеді.
Уәкілетті орган белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызметті алушыға бекітілген жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобалары бекітілген болып есептеледі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету процессінде мынандай құрлымдағы функционалдық бірліктер қатысады:
1) уәкілетті органның маманы.
2) бөлім бастығы
15. Административтік қыймылдардың (шаралардың) әр бірліктердің әр административтік қимылдарының (шараларының) орындалу уақытының реті мен ара қатынасының мәтіндік таблицалық жазбасы осы регламеттің 1-қосымшасында көрсетілген.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету процессіндегі административтік қыймылдар мен бірліктердің арасындағы логикалық реттілік схема осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген
3. Мемлекеттiк қызметтер көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
17. Уәкiлеттi органның лауазымды тұлғалары мемлекеттiк қызмет көрсету барысында қабылдайтын шешiмдерi мен әрекеттерi (әрекетсiздiгi) үшiн Қазақстан Республикасының заңдарымен ескерiлген тәртiпте жауапты болады.
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі
жерге орналастыру жобаларын бекіту"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдардың (рәсімдердің)
дәйектілігінің сипаттамасы және өзара іс-қимылы
N п/п
N Істің, жұмыс ағымының реті
1
2
3
1
Наименование Единиц
Уәкілетті органның маманы
Бөлім бастығы
Уәкілетті органның маманы
2
Әрекеттiң (процестiң, ресiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Жер телімдерін жерге орналастыру жобасын қалыптастырып бекітуге электрондық базаға құжаттарды қабылдау жөніндегі жазбаларды жүргізеді
Жертелімдерін жерге орналастыру жобасын қалыптастыру жөніндегі құжатты қарап бекітеді немесе берілмеуі жөніндегі дәлелденген жауапты маманға береді
Алушыға бекітілген жер телімдері жерге орналастыру жобасын қалыптастыру жөніндегі құжатты беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
3
Аяқталу нысаны (мәлiмет, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмшi шешiм)
Мемлекеттік қызметті алғаны туралы қолхат немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Бекітілген Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын Журналға тіркеп, алушыға береді
5
Орындалу мерзімі
Құжат берген мезгілден бастап 2 жұмыс күнінен аспайды
30 минут
5 жұмыс күні
30 минут
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі
жерге орналастыру жобаларын бекіту"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Әр бірліктің Әкімшілік іс-қимылдардың
(рәсімдердің) дәйектілігінің сипаттамасы
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсан
N 1727/27 қаулысымен
бекітілген
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге
шешім беру" мемлекеттік қызмет регламенті

12. Утвержденный землеустроительный проект по формированию земельных участков выдается при личном посещении получателю либо по доверенности уполномоченному лицу.
13. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае, если составленный землеустроительный проект не соответствует:
1) нормам и требованиям Земельного кодекса Республики Казахстан;
2) Правилам ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года N 958.
Получателю направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого отказывают в утверждении землеустроительного проекта и последующих действий получателя для устранения причин.
При непредставлении полного перечня документов, указанных в пункте 11 стандарта, уполномоченный орган письменно информируют получателя о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
В случае если уполномоченный орган в установленные сроки не выдал получателю утвержденный землеустроительный проект или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, то с даты истечения сроков его выдачи землеустроительный проект считается утвержденным.
14. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональная единицы (далее - единица):
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник отдела.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к регламенту.
16. Схема, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведены в приложении 2 к регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
17. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной услуги
"Утверждение землеустроительных проектов
по формированию земельных участков"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) и единиц
N п/п N действия (хода, потока работ) 1 2 3
1
Наименование Единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник отдела
Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает вносит запись о приеме документов в электронную базу на утверждение землеустроительного проекта по формированию земельного участка
Рассматривает документы и утверждает землеустроительный проект по формированию земельного участка, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает специалисту
Выдача получателю на утвержденного землеустроительного проекта по формированию земельного участка на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки в получении необходимых документов получателю государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
мотивированного ответ об отказе в предоставлении услуги
утвержденного землеустроительного проекта по формированию земельного участка Регистрирует в журнале и выдает получателю
5
Сроки исполнения
Не более 2 рабочих дней с момента подачи документа
30 минут
5 рабочих дней,
30 минут
Приложение 2
к регламенту оказания государственной услуги
"Утверждение землеустроительных проектов
по формированию земельных участков"
Схема последовательности и взаимодействий
административных действий (процедур) каждой единицы
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 28 декабря 2012 года N 1727/27
Регламент государственной услуги
"Выдача решения на изменение
целевого назначения земельного участка"

1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" регламенті (бұдан әрі – Регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 01 қарашадағы N 1392 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес әзірленген (бұдан әрі – Стандарт).
2. "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік қызметін "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі көрсетеді, мекенжайы: Павлодар қаласы. Кривенко көшесі, 25. Телефон 652408
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің www.auzr.kz интернет-ресурсында;
2) Уәкілетті органның стенділерінде және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады;
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім (бұдан әрі – шешім) немесе бас тарту себебтерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік – 37 күн;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Уәкілетті органның жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда күн сайын сағат 9-00-ден 18-30-ге дейін, түскі үзіліс 13-00-ден 14-30-ге дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау кезекке тұру тәртiбiмен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
10. Стандарттың 11-тармағына сәйкес, алушы мемлекеттік қызмет алу үшін уәкілетті органға құжаттарды ұсынады.

1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка" (далее - Регламент) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 01 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее - Стандарт).
2. Государственная услуга "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка" оказывается государственным учреждением. государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Павлодара", по адресу: город. Павлодар, улица. Кривенко 25. Телефон 652408.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами www.auzr.kz;
2) стендах в здании уполномоченного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках;
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка (далее решение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – Получатель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем необходимых документов, указанных в пункте 11 стандарта – 37 календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График уполномоченный органа: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9-00 часов до 18-30 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-30 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни.
Прием осуществляется в порядке очереди с 9-00 часов до 18-30 часов без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель представляет документы, в уполномоченный орган согласно пункту 11 Стандарта.

11. Құжаттарды қабылдау стандарттың 11-тармағында құжаттардың қабылдағаны туралы алушыға қолхат берілу мен жүзеге асырылады.
12 Шешім алушының жеке өзіне немесе сенімхат бойынша уәкілетті тұлғаға беріледі.
13. Құқықтық режимі, жер учаскесінің санатқа тиесілігі және жерді аймақтарға бөлуге сәйкес рұқсат етілген пайдалану негізінде нысаналы мақсатын өзгертуге рұқсат беру мүмкін емес болған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
Стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда алушының құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабардар етеді.
Уәкілетті орган белгіленген мерзімде алушыға бекiтілген шешім немесе қызмет беруден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап шешім берілді деп есептеледі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету процессінде мынандай құрлымдағы – функционалдық бірліктер қатысады:
1) уәкілетті органның маманы.
2) Жер комиссиясы
3) Павлодар қаласының әкімшілігінің мәжілісі
15. Административтік қыймылдардың (шаралардың) әр бірліктердің әр административтік қимылдарының (шараларының) орындалу уақытының реті мен ара қатынасының мәтіндік таблицалық жазбасы осы регламеттің 1-қосымшасында көрсетілген.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету процессіндегі административтік қыймылдар мен бірліктердің арасындағы логикалық реттілік схема осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген
3. Мемлекеттiк қызметтер көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
17. Уәкiлеттi органның лауазымды тұлғалары мемлекеттiк қызмет көрсету барысында қабылдайтын шешiмдерi мен әрекеттерi әрекетсiздiгi) үшiн Қазақстан Республикасының заңдарымен ескерiлген тәртiпте жауапты болады.
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын
өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдардың (рәсімдердің)
дәйектілігінің сипаттамасы және өзара іс-қимылы
N п/п
N істің, жүрісінің, істер ағымы
1
2
3
4
1
Бірліктер атауы
Уәкілетті органның маманы
Жер комиссиясы
Павлодар қаласының әкімшілігінің мәжілісі
Уәкілетті органның маманы
2
Әрекеттiң (процестiң, ресiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру өтініштін қабылдайды, электрондық базаға құжаттарды қабылдау жөнінде жазады, электронды түрде құжаттарды тіркеу
Қалалық комиссияда Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру, немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Павлодар қаласының әкімшілігінің қарауына Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру
Алушыға Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру қағаз жүзінде беру, немесе дәлелді себептермен берілмеуі туралы жауап
3
Аяқталу түрі. (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-нұсқаулық шешім)
Алушыға тиесілі құжаттарды алғаны жөнінде қолхат беру, қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру қағаз жүзінде беру журналға тіркеп, алушыға береді
5
Орындалу мерзімі
Құжат берілгеннен кейін 2 жұмыс күнінен көп емес
30 минут
34 жұмыс күні
30 минут
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын
өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Әр бірліктің Әкімшілік іс-қимылдардың
(рәсімдердің) дәйектілігінің сипаттамасы
Павлодар қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсан
N 1727/27 қаулысымен
бекітілген
"Іздестіру жұмыстары үшін жер учаскесін пайдалануға
рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті

11. Прием документов осуществляется уполномоченным органом и получателю выдается расписка о приеме документов, согласно пункту 11 стандарта.
12. Решение выдается при личном посещении получателю либо по доверенности уполномоченному лицу.
13. В предоставлении государственной услуги уполномоченным органом будет отказано в случае невозможности изменения целевого назначения земельного участка в соответствии с его правовым режимом, принадлежность категорий земель и разрешенного использования в соответствии с зонированием земель.
При непредставлении полного перечня документов, предусмотренных  пунктом 11 Стандарта, местный исполнительный орган письменно информирует получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
В случае если уполномоченный орган в установленные сроки не выдал получателю решение или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги, то с даты истечения сроков его выдачи решение считается выданным.
14. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональная единицы (далее - единица):
1) специалист уполномоченного органа;
2) земельная комиссия
3) заседание акимата города Павлодара
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к регламенту.
16. Схема, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведены в приложении 2 к регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
17. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) и единиц
N п/п N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
1
Наименование Единиц
Специалист уполномоченного органа
Земельная комиссия
Заседание акимата города Павлодара
Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает заявление, вносит запись о приеме документов в электронную базу, регистрация в электронном документа обороте
Рассматривает документы, на городской комиссии по предоставлению земельных участков на земле пользования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает специалисту
Выносит решения на изменение целевого назначения земельного участка на заседания акимата города Павлодара
Выдача получателю решения на изменение целевого назначения земельного участка на бумажном носителе мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки в получении необходимых документов получателю государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Решения на изменение целевого назначения земельного участка регистрирует в журнале и выдает получателю
5
Сроки исполнения
Не более 2 рабочих дней с момента подачи документа
30 минут
35 рабочих дней
30 минут
Приложение 2
к регламенту оказания государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
Схема последовательности и взаимодействий
административных действий (процедур) каждой единицы
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 28 декабря 2012 года N 1727/27
Регламент государственной услуги
"Выдача разрешения на использование земельного
участка для изыскательских работ"

1. Жалпы ережелер
1. Осы "Іздестіру жұмыстары үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" регламенті (бұдан әрі – Регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 01 қарашадағы N 1392 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес әзірленген (бұдан әрі – Стандарт).
2. "Іздестіру жұмыстары үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік қызметін "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі көрсетеді, мекенжайы: Павлодар қаласы. Кривенко көшесі, 25. Телефон 652408.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің www.auzr.kz интернет-ресурсында;
2) Уәкілетті органның стенділерінде және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады;
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру (бұдан әрі – рұқсат) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – алушы) көрсетіледі.
7.Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 10 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Уәкілетті органның жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда күн сайын сағат 9-00-ден 18-30-ге дейін, түскі үзіліс 13-00-ден 14-30-ге дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау сағат 9-00-ден 18-30-ге дейін кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі

1. Общие положения
1. Настоящий регламент "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ" (далее - Регламент) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 01 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее - Стандарт).
2. Государственная услуга "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ" оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений города Павлодара", по адресу: город. Павлодар, улица. Кривенко 25. Телефон 652408.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами: www.auzr.kz;
2) стендах в здании уполномоченного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ (далее – разрешение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – Получатель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем необходимых документов, указанных в пункте 11 стандарта – 10 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График уполномоченного органа: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9-00 часов до 18-30 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-30 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни.
Прием осуществляется в порядке очереди с 9-00 часов до 18-30 часов без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги

10. Стандарттың 11-тармағына сәйкес, алушы мемлекеттік қызмет алу үшін уәкілетті органға құжаттарды ұсынады.
11. Құжаттарды қабылдау стандарттың 11-тармағында құжаттардың қабылдағаны туралы алушыға қолхат берілу мен жүзеге асырылады.
12. Рұқсат алушының жеке өзіне немесе сенімхатпен уәкілетті тұлғаға беріледі.
13. Маусымдық ауыл шаруашылық жұмыстары жүргізілген жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
Стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда, құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта, уәкілетті орган алушыны мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабардар етеді.
Уәкілетті орган белгіленген мерзімде алушыға рұқсат немесе қызмет беруден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап рұқсат берілді деп есептеледі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету процессінде мынандай құрлымдағы – функционалдық бірліктер қатысады:
1) уәкілетті органның маманы;
2) бөлім бастығы.
15. Административтік қыймылдардың (шаралардың) әр бірліктердің әр административтік қимылдарының (шараларының) орындалу уақытының реті мен ара қатынасының мәтіндік таблицалық жазбасы осы регламеттің 1-қосымшасында көрсетілген.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету процессіндегі административтік қыймылдар мен бірліктердің арасындағы логикалық реттілік схема осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттiк қызметтер көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
17. Уәкiлеттi органның лауазымды тұлғалары мемлекеттiк қызмет көрсету барысында қабылдайтын шешiмдерi мен әрекеттерi (әрекетсiздiгi) үшiн Қазақстан Республикасының заңдарымен ескерiлген тәртiпте жауапты болады.
"Іздестіру жұмыстары үшін жер
учаскесін пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдардың (рәсімдердің)
дәйектілігінің сипаттамасы және өзара іс-қимылы
N п/п
N Істің, жұмыс ағымының реті
1
2
3
1
Наименование Единиц
Уәкілетті органның маманы
Бөлім бастығы
Уәкілетті органның маманы
2
Әрекеттiң (процестiң ресiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Іздестіру жұмыстары үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру ететін құжаттарды қабылдап, электрондық базаға кіргізеді
Қызмет көрсетілуі туралы немесе дәлелдемелері көрсетілген қызмет көрсетілмеуі туралы құжаттарды қарастырады
Іздестіру жұмыстары үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
3
Аяқталу нысаны (мәлiмет, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмшi шешiм)
Мемлекеттік қызмет көрсетілуі туралы қажетті құжаттарға қолхат беру, немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Іздестіру жұмыстары үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру қағазды журналға тіркеп, алушыға береді
5
Орындалу мерзімі
Құжат берілгеннен кейін 2 жұмыс күні
30 минут
8 жұмыс күні
30 минут
"Іздестіру жұмыстары үшін жер
учаскесін пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Әр бірліктің Әкімшілік іс-қимылдардың
(рәсімдердің) дәйектілігінің сипаттамасы

10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет документы, в уполномоченный орган согласно пункту 11 Стандарта.
11. Прием документов осуществляется уполномоченным органом и получателю выдается расписка о приеме документов, согласно пункту 11 стандарта.
12. Выдача разрешения осуществляется лично получателю либо по доверенности уполномоченному лицу.
13. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае проведения сезонных сельскохозяйственных работ.
При непредставлении полного перечня документов, предусмотренных  пунктом 11 Стандарта, местный исполнительный орган письменно информирует получателя о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
В случае если местный исполнительный орган в установленные сроки не выдал получателю разрешение или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги, то с даты истечения сроков его выдачи разрешение считается выданным.
14. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональная единицы (далее - единица):
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник отдела.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к регламенту.
16. Схема, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведены в приложении 2 к регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
17. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной услуги
"Выдача разрешения на использование земельного
участка для изыскательских работ"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) и единиц
N п/п N действия (хода, потока работ) 1 2 3
1
Наименование Единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник отдела
Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает вносит запись о приеме документов в электронную базу для выдачи разрешения на использования земельного участка для изыскательных работ
Рассматривает документы, утверждает либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает специалисту
Выдача получателю разрешения на использование земельного участка для изыскательных работ на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в Приложение 1 к регламенту оказания государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка" предоставлении государственной услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки в получении необходимых документов получателю государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
разрешения на использование земельного участка для изыскательных работ Регистрирует в журнале и выдает получателю
5
Сроки исполнения
Не более 2 рабочих дней с момента подачи документа
30 минут
8 рабочих дней
30 минут
Приложение 2
к регламенту оказания государственной услуги
"Выдача разрешения на использование земельного
участка для изыскательских работ"
Схема последовательности и взаимодействий
административных действий (процедур) каждой единицы