2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 84/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 3311 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2 тармағына, облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2013 - 2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті 123-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7818574 мың теңге:
салық түсімдері – 4580215 мың теңге;
салық емес түсімдер – 7671 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер – 59630 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3171058 мың теңге;
2) шығыстар – 8115917 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 250376 теңге;
бюджет несиелерін өтеу – 6692 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 257068 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 174390 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 174390 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -722109 мың теңге;;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 722109 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 07.02.2013 N 104/13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.03.2013 N 108/14 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.04.2013 N 122/15 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.06.2013 N 130/16 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.07.2013 N 136/18 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.08.2013 N 146/19 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.11.2013 N 168/23 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2013 N 170/24 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2013 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетін орындау үрдісіндегі секвестрге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 84/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2012 года N 3311. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, решением сессии областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря  2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 7818574 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4580215 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7671 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59630 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3171058 тысяч тенге;
2) затраты – 8115917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 250376 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 6692 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 257068 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 174390 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 174390 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -722109 тысяч тенге;;
6) финансирование дефицит бюджета – 722109 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Аксу Павлодарской области от 07.02.2013 N 104/13 (вводится в действие с 01.01.2013); от 20.03.2013 N 108/14 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.04.2013 N 122/15 (вводится в действие с 01.01.2013); от 21.06.2013 N 130/16 (вводится в действие с 01.01.2013); от 23.07.2013 N 136/18 (вводится в действие с 01.01.2013); от 09.08.2013 N 146/19 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.11.2013 N 168/23 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 N 170/24 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Аксу на 2013 год, согласно приложению 4.

3. Кенттер, ауылдар, селолық округтер әкімдерінің аппараттары бойынша 2013 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Қала бюджетінде ауылдық жерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт саласы мамандарына қалалық жағдайларда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда тарифтік ставкаларының еңбек ақыларын 25 пайызға көтеру көзделсін.

3. Утвердить перечень городских бюджетных программ на 2013 год по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов, согласно приложению 5.
4. Предусмотреть в бюджете города повышение на 25 процентов окладов тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. 2013 жылға 90,5 пайыз мөлшерінде жеке табыс салығы, 90,5 пайыз мөлшерінде - әлеуметтік салық бойынша Ақсу қаласының бюджетіне түсетін салықтың жалпы сомасын бөлу көзделсін.
6. 2013 жылға Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органдарының резерві 13000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Г. Рубцов
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XI сессия)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 84 /11 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті

5. Учесть на 2013 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджет города Аксу по индивидуальному подоходному налогу в размере 90,5 процентов, социальному налогу - в размере 90,5 процентов.
6. Утвердить на 2013 год резерв местного исполнительного органа города Аксу в сумме 13000 тысяч тенге.
7. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Г. Рубцов
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского городского
маслихата (XI сессия V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 84 /11
Бюджет города Аксу на 2013 год

004
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасымалдауды ұйымдастыру
2
Жалпы бастауыш, негізгі орта, орта арнаулы білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасымалдауды ұйымдастыру
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
2
Әлеуметтік көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
2
Коммуналдық шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көріктендіру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді көріктендіру және көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1
Мәдениет облысындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-сауықтыру жұмыстарын қолдау
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан (аудандық маңыздағы қала), кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету

004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах