"Ақсу қаласының сәулет және қала салу бөлімі" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 785/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қаңтарда N 3340 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы N 370/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 24.06.2013 N 370/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымша берілген мына:
1) "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объктілерінің мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Сәулет–жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің өндіріс жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі                       Б. Бақауов
Павлодар облысы Ақсу қаласы
әкімдігінің 2012 жылғы 19
желтоқсандағы 785/7 қаулысымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасы аумағында жылжымайтын мүлік
объектілерінің мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Бұл регламент "Қазақстан Республикасы аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру" мемлекеттік қызметін (одан әрі – мемлекеттік қызмет) көрсету тәртібін анықтайды.
2. Мемлекеттік қызметтің тәртібі: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы  Үкіметінің 2012 жылдғы 31 тамыздағы N 1128 қаулысымен бекітілген "Қазақстан Республикасы аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру" стандарты (одан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет "Ақсу қаласының сәулет және қала салу бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - бөлім), Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Астана көшесі, 52, телефон,факс 8 (71837) 56484, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін, жұмасына бес күн, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мереке күндері; электрондық поштаның мекенжайы: archaksu@mail.ru, сондай-ақ "Павлодар облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Ақсу қалалық филиалы бөлімі (бұдан әрі - орталық), Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ленин көшесі, 10, телефон,факс 8 (71837) 69060, электрондық поштаның мекенжайы: aksu.con@mail.ru, жұмасына бес күн, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мереке күндері, көрсетіледі.

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел архитектуры и градостроительства города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 19 декабря 2012 года N 785/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 января 2013 года N 3340. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 24 июня 2013 года N 370/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 24.06.2013 N 370/3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного оказания государственных услуг акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан";
2) регламент государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по производству.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу                           Б. Бакауов
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу Павлодарской области
от 19 декабря 2012 года N 785/7
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Выдача справки
по определению адреса объектов недвижимости
на территории Республики Казахстан"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент определяет порядок оказания государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан" (далее – государственная услуга).
2. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1128 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел архитектуры и градостроительства города Аксу" (далее – отдел) пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 18.30 часов, обед с 13.00 часов до 14.30 часов по адресу: Павлодарская область, город Аксу ул. Астана, 52, телефон 8(71837) 56484, адрес электронной почты archaksu@mail.ru., а также государственная услуга предоставляется через филиал города Аксу республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - Центр) шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед по адресу: Павлодарская область, город Аксу ул.Ленина, 10, телефон 8(71837) 69060, адрес электронной почты Aksu_son@mail.ru.

5. Стандарттың 3 қосымшасына сәйкес қағаз жеткізгіште мекенжайдың тіркеу коды көрсетілген жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайы туралы анықтама беру, не қағаз тасымалдағышта мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға және заңды тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) құжаттарды тапсырған кезде:стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды берген сәттен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде (құжаттарды қабылдаған және берген күндер мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) – жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын нақтылау кезінде;
2) 7 (жеті) жұмыс күн ішінде (құжаттарды қабылдаған және берген күндер мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) – жылжымайтын мүлік объектісінің орналасқан жеріне бару және мекенжайдың тіркеу кодын көрсетіп, оны "Мекенжай тіркелімі" ақпараттық жүйесінде міндетті тіркей отырып, жылжымайтын мүлік объектісіне нөмір беру, оны өзгерту немесе жою кезінде жүргізіледі.
Құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің шектеулі рұқсат берілген уақыты – 20 минуттан аспайды;
Мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген шектеулі уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарды күту және дайындауға жағдай жасалады (күту залы, қажет құжаттардың тізімі жазылған стендпен жабдықталған құжаттарды толтыру орындары).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
10. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
11. Мемлекеттік қызмет алушының тікелей өзі баруы арқылы беріледі.
12. Мемлекеттік қызметті алуға қажетті өтініш еркін нысанда толтырылады.
13. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайлар бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде алушының өзі уәкілетті органға өтініш білдіргенде келесі құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) жұмыс жасайды:
1) бөлімнің маманы;
2) бөлімнің бастығы.
15. Әрбір бірліктің әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімін) реттілігін және өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әр әкімшілік іс-әрекетті орындау мерзімін көрсетумен осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.

5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача справки по изменению, присвоению, упразднению, уточнению адресов объекта недвижимости с указанием регистрационного кода адреса на бумажном носителе согласно приложению 3 к стандарту либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента подачи документов, предусмотренных пунктом 11 стандарта в течение 3 (трех) (день приема и выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги) рабочих дней – при уточнении адреса объекта недвижимости;
2) в течение 7 (семи) (день приема и выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги) рабочих дней – при присвоении, изменении или упразднении адреса объекта недвижимости, с выездом на место нахождения объекта недвижимости и с обязательной регистрацией его в информационной системе "Адресный регистр" с указанием регистрационного кода адреса.
Максимально допустимое время ожидания в очереди заявителя при сдаче документов - не более 20 минут;
Максимально допустимое время обслуживание получателя, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, - не более 20 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (зал для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель представляет документы указанные в пункте 11 стандарта.
11. Государственная услуга предоставляется при личном посещении получателя.
12. Заявление, необходимое для получения государственной услуги, заполняется в произвольной форме.
13. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в  случаях предусмотренных пунктом 16 стандарта.
14. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении получателя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) специалист отдела;
2) начальник отдела.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

16. Мемлекеттік қызмет көрсету және бірліктер үдерісінде әкімшілік іс-әрекеттің логикалық реттілігі арасындағы байланысты белгілейтін сызбалар, осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
қызметтік тұлғалардың жауапкершілігі
17. Мемлекеттік қызметтің көрсету тәртібін бұзған қызметтік тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілікке тартылады.
"Қазақстан Республикасы аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің (бұдан әрі – бірліктер)
әрекетінің сипаттамасы жылжымайтын мүлік объектілерінің
орналасқан жерін нақтылау кезінде
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Алушымен Орталықтан ұсынылған құжаттарды қабылдау, анықтаманың не мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Түскен құжаттарды қарау, анықтамаға мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы  дәлелді жауаптың жобасына қол  қою
Анықтаманы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты Орталыққа жіберу
4
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу, шешімі)
Анықтаманың не мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Анықтама не мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
1 жұмыс күні (Орталықтан құжаттады қабылдау – 20 минуттан аспайды)
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
жылжымайтын мүлік объектісіне нөмір беру,
оны өзгерту немесе жою кезінде
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Алушымен Орталықтан ұсынылған құжаттарды қабылдау, анықтаманың не мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Түскен құжаттарды қарау, анықтамаға мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Анықтаманы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты Орталыққа жіберу
4
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу, шешімі)
Анықтаманың не мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Анықтама не мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі

16. Схемы, отражающие связь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц приведены в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
17. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки по определению адреса
объектов недвижимости на
территории Республики Казахстан"
Описание действий структурно-функциональных единиц
(далее – единиц) при уточнении адреса объекта недвижимости
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов из Центра, подготовка проекта справки либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение поступивших документов, подписание  проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Направление справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги в Центр
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект справки либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
1 рабочих дней
(прием документов из Центра – не более 20 минут)
1 рабочий день
1 рабочий день
6
Номер следующего действия
2
3
при присвоении, изменении или
упразднении адреса объекта недвижимости
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов из Центра, подготовка проекта справки либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение поступивших документов, подписание  проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Направление справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги в Центр
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект справки либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения

4 жұмыс күні (Орталықтан құжаттарды қабылдау – 20 минуттан аспайды)
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Қазақстан Республикасы аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Жылжымайтын мүлік объектісінің орналасқан жерін нақтылау
кезінде мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Жылжымайтын мүлік объектісіне нөмір беру, оны өзгерту немесе
жою кезінде мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Ақсу қаласы
әкімдігінің 2012 жылғы 19
желтоқсандағы 785/7 қаулысымен
бекітілген
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік қызметінің РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Бұл регламент "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) көрсету тәртібін анықтайды.
2. Мемлекеттік қызметтің тәртібі: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1128 Қазақстан Республикасы үкіметінің қаулысымен бекітілген "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет "Ақсу қаласының сәулет және қала салу бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - бөлім), Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Астана көшесі, 52, телефон,факс 8 (71837) 56484, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін, жұмасына бес күн, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мереке күндері; электрондық поштаның мекенжайы: archaksu@mail.ru, сондай-ақ "Павлодар облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Ақсу қалалық филиалы бөлімі (бұдан әрі - орталық), Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ленин көшесі, 10, телефон,факс 8 (71837) 69060, электрондық поштаның мекенжайы: aksu.con@mail.ru, жұмасына бес күн, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мереке күндері, көрсетеді.
5. Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес қағаз тасымалдағышта мекенжайдың тіркеу коды көрсетілген жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайы туралы анықтама беру, не қағаз тасымалдағыштағы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға және заңды тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға өтініш берген кезде:

4 рабочих дней (прием документов из Центра – не более 20 минут)
2 рабочих дня
1 рабочий день
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки по определению адреса
объектов недвижимости на
территории Республики Казахстан"
Схема процесса оказания государственной услуги
при уточнении адреса объекта недвижимости
Схема процесса оказания государственной услуги при присвоении,
изменении или упразднении адреса объекта недвижимости
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу Павлодарской области
от 19 декабря 2012 года N 785/7
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Выдача
архитектурно-планировочного задания"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент определяет порядок оказания государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания" (далее – государственная услуга).
2. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача архитектурно-планировочного задания", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1128 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел архитектуры и градостроительства города Аксу" (далее – отдел) пять дней в неделю, за исключением воскресенья и праздничных дней, с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, по адресу город Аксу, ул.Астана, 52, а также государственная услуга предоставляется через филиал города Аксу республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - Центр) шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед по адресу: Павлодарская область, город Аксу, ул.Ленина, 10, телефон 8(71837) 69060, адрес электронной почты Aksu_son@mail.ru.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача справки с архитектурно-планировочным заданием с обязательным приложением технических условий на подключение к источникам инженерного и коммунального обеспечения (если есть необходимость в их получении), с указанием регистрационного кода на бумажном носителе согласно приложению 3 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган:

1) стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды берген сәттен бастап 8 (сегіз) жұмыс күні ішінде;
2) стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды берген сәттен бастап мынадай құрылыс объектілері үшін 15 (он бес) жұмыс күні ішінде:
электр және жылу энергиясын өндіретін өндірістік кәсіпорындар;
тау-кен өндіру және байыту өндірістік кәсіпорындары;
қара және түсті металлургия, машина жасау өнеркәсібінің өндірістік кәсіпорындары;
елді мекендер мен аумақтардың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін гидротехникалық және селден қорғау құрылыстары (дамбалар, бөгеттер);
елді мекендердің шекараларынан тыс орналасқан желілік құрылыстар:
қызмет көрсету объектілерімен бірге магистральдық құбыржолдар (мұнай, газ құбырлары және т.б.);
жоғары вольтты электр беру желілері және талшықты-оптикалық байланыс желілері;
қызмет көрсету объектілерімен бірге темір жолдар;
көпірлерді, көпір өткелдерін, тоннельдерді, көп деңгейлі айрықтарды қоса алғанда, республикалық желіге жатқызылған жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары;
3) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің щектеулі рұқсат берілген уақыты – 30 минуттан аспайды;
4) құжаттарды алу кезінде кезек күтудің шектеулі рұқсат берілген уақыты – 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарды күту және дайындауға жағдай жасалады (күту залы, қажет құжаттардың тізімі жазылған стендпен жабдықталған құжаттарды толтыру орындары).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі іс-әрекет
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
10. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
11. Мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы стандарттың 14-тармағына сәйкес қолхат беріледі стандарттың 14-тармағына сәйкес.
12. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде алушының өзі уәкілетті органға өтініш білдіргенде келесі құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) жұмыс жасайды:
1) бөлімнің маманы;
2) бөлімнің бастығы.
14. Әрбір бірліктің әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімін) реттілігін және өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаттамасы әр әкімшілік іс-әрекетті орындау мерзімін көрсетумен осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету және бірліктер үдерісінде әкімшілік іс-әрекеттің логикалық реттілігі арасындағы байланысты белгілейтін сызбалар, осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.

1) с момента подачи документов, предусмотренных пунктом 11 стандарта – в течение 8 (восьми) рабочих дней;
2) с момента подачи документов, предусмотренных пунктом 11 стандарта – в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней для следующих объектов строительства:
производственные предприятия, вырабатывающие электрическую и тепловую энергию горнодобывающие и обогатительные производственные предприятия;
производственные предприятия черной и цветной металлургии, машиностроительной промышленности;
гидротехнические и селезащитные сооружения (дамбы, плотины), обеспечивающие безопасность населенных пунктов и территорий;
линейные сооружения, расположенные за пределами границ населенных пунктов;
магистральные трубопроводы (нефте-газопровод и т.д.) с объектами их обслуживания;
высоковольтные линии электропередач и волоконно-оптические линии связи;
железные дороги с объектами их обслуживания;
автомобильные дороги общего пользования, отнесенные к республиканской сети, включая мосты, мостовые переходы, тоннели, многоуровневые развязки;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди заявителя при сдаче необходимых документов – не более 30 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди получателя при получении необходимых документов – не более 30 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (зал для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель представляет документы указанные в пункте 11 стандарта.
11. Получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов согласно пункта 14 Стандарта.
12. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в  случаях предусмотренных пунктом 16 стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении получателя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) специалист отдела;
2) начальник отдела.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие связь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц приведены в приложении 2 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
қызметтік тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызметтің көрсету тәртібін бұзған қызметтік тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілікке тартылады.
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық іс-әрекетінің
(бұдан әрі - бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекеттің (үрдістің,операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Алушымен ұсынылған құжаттарды  қабылдау және тіркеу, тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтаманың не  мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе  қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар  анықтаманы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Тиісті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтаманың не  мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
5 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
Стандарттың 7-тармағының 2) тармақшасында
көрсетілген құрылыс объектілері үшін
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Алушымен ұсынылған құжаттарды  қабылдау және тіркеу, тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтаманың не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе  қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар  анықтаманы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Тиісті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтаманың не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
12 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету сызбалары
Стандарттың 7-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген құрылыс
объектілері үшін мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі сызбалары

3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача архитектурно-планировочного задания"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация предоставленных получателем документов, выдача расписки о приеме соответствующих документов
Подготовка проекта справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание  проекта справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Проект справки с архитектурно-планировочным заданием либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
5 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
для объектов строительства, указанных
в подпункте 2) пункта 7 Стандарта
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация предоставленных получателем документов, выдача расписки о приеме соответствующих документов
Подготовка проекта справки с архитектурно-планировочным заданием либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание  проекта справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Проект справки с архитектурно-планировочным заданием либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
12 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача архитектурно-планировочного задания"
Схема процесса оказания государственной услуги
Схема процесса оказания государственной услуги для объектов
строительства, указанных в подпункте 2) пункта 7 Стандарта