Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXXVIII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 405/38 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі N 29/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 04 мамырда N 12-3-326 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан  Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ІV сессия) 2012 жылғы 2 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессия) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы"  N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3201 болып тіркелген) N 38/4 шешімі негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXХVІII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-3-311 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Отарқа" N 4 газетінде, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Голос Экибастуза" N 4 газетінде жарияланған) N 405/38 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1–тармағында:
1) тармақшасында:
"8 624 674" деген сандар "9 309 342" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 104 149" деген сандар "2 788 817" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "8 819 185" деген сандар "9 494 545" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"204 553" деген сандар "207 025" деген сандарымен ауыстырылсын;
"204 854" деген санды "207 326" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында "50 937" деген сандар "60 243" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-450 001" деген сандар "-452 471" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "450 001" деген сандар "452 471" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXXVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17 апреля 2012 года N 29/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 мая 2012 года N 12-3-326. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения   Павлодарского областного маслихата (IV сессия V созыв) от 2 апреля 2012 года N 38/4 "О внесении изменений и дополнений в решение   областного маслихата (XL сессия IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3201) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-311, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Отарқа" N 4, 26 января 2012 года в газете "Голос Экибастуза" N 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 624 674" заменить цифрами "9 309 342";
цифры "2 104 149" заменить цифрами "2 788 817";
в подпункте 2) цифры "8 819 185" заменить цифрами "9 494 545";
в подпункте 3):
цифры "204 553" заменить цифрами "207 025";
цифру "204 854" заменить цифрами "207 326";
в подпункте 4) цифры "50 937" заменить цифрами "60 243";
в подпункте 5) цифры "-450 001" заменить цифрами "-452 471";
в подпункте 6) цифры "450 001" заменить цифрами "452 471";

4–тармағында "8 591" деген сандар "15 591" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1567-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            С. Лепехин
Қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Құспеков
Екібастұз қалалық мәслихатының
2012 жылғы 17 сәуірдегі
(V шақырылған кезектен тыс V сессия)
N 29/5 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
(IV шақырылған кезекті XXXVIII сессия)
N 405/38 шешіміне
1 Қосымша
2012 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сыныбы                     Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

в пункте 4 цифры "8 591" заменить цифрами "15 591";
приложения 1567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        С. Лепехин
Секретарь городского маслихата             Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(внеочередная V сессия, V созыв)
от 17 апреля 2012 года N 29/5
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХХVIII сессия, IV созыв)
от 20 декабря 2011 года N 405/38
Бюджет города Экибастуза на 2012 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                  Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының  жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Бәйет ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Байетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт