Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXXVIII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 405/38 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 25 мамырдағы N 37/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 04 маусымда N 12-3-328 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешімін іске асыру туралы" N 272/10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 148/6 қаулысы негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXХVІII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-3-311 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Отарқа" N 4 газетінде, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Голос Экибастуза" N 4 газетінде жарияланған) N 405/38 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1–тармағында:
1) тармақшасында:
"9 309 342" деген сандар "9 366 589" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 788 817" деген сандар "2 846 064" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "9 494 545" деген сандар "9 551 792" деген сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағында "15 591" деген сандар "14 091" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXХVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 мая 2012 года N 37/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 июня 2012 года N 12-3-328. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановления акимата Павлодарской области от 15 мая 2012 года N 148/6 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 272/10 "О реализации решения Павлодарского областного маслихата (XL сессия IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-311, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Отарқа" N 4, 26 января 2012 года в газете "Голос Экибастуза" N 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 309 342" заменить цифрами "9 366 589";
цифры "2 788 817" заменить цифрами "2 846 064";
в подпункте 2) цифры "9 494 545" заменить цифрами "9 551 792";
в пункте 4 цифры "15 591" заменить цифрами "14 091";
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.

37136
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16745
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49006
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49006
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47915
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1091
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1812407
1
Тұрғын үй шаруашылығы
391028
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
12276
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
700
027
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11576
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
92286
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
55670
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
36616
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
9055
026
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9055
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
267310
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
230928
004
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2382
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
34000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10101
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9501
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
2
Коммуналдық шаруашылық
1148420
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
29391
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
29391
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
11032
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

37136
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16745
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49006
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49006
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47915
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1091
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1812407
1
Жилищное хозяйство
391028
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12276
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
700
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
11576
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
92286
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
55670
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
36616
464
Отдел образования района (города областного значения)
9055
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
9055
467
Отдел строительства района (города областного значения)
267310
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
230928
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2382
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
34000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10101
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9501
005
Капитальные расходы государственного органа
600
2
Коммунальное хозяйство
1148420
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
29391
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
29391
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11032
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Бәйет ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Байетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления