Аудандық мәслихаттың (IV шақырылған, XXXVIII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 15/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 сәуірде N 12-4-116 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының  6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың (V шақырылым, IV сессиясы) 2012 жылғы 2 сәуірдегі N 34/4 "Павлодар облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, XL сессиясы) 2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3201 тіркелген) сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 "2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-110 тіркелген), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2406054" деген сандар "2334155" деген сандармен ауыстырылсын;
"2101" деген сандар "2103" деген сандармен ауыстырылсын;
"2209453" деген сандар "2137552" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2406054" деген сандар "2409388" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"40985" деген сандар "45839" деген сандармен ауыстырылсын;
"43686" деген сандар "48540" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-40985" деген сандар "-121072" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "40985" деген сандар "121072" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармағы келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"2169 мың теңге – білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
2865 мың теңге – жоғары оқу орындарында оқитын табысы аз отбасылардын шыққан және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттерге ай сайынғы көмектің төлемақы мөлшерін көбейтуге.";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, XXXVIII сессия) от 20 декабря 2011 года N 196/38 "О бюджете Актогайского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 12 апреля 2012 года N 15/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 апреля 2012 года N 12-4-116. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1)   пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата (IV сессия, V созыв) N 38/4 от 2 апреля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3201), Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (IV созыв, XXXVIII сессия) от 20 декабря 2011 года N 196/38 "О бюджете района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-110 от 9 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2406054" заменить цифрами "2334155";
цифры "2101" заменить цифрами "2103";
цифры "2209453" заменить цифрами "2137552";
в подпункте 2) цифры "2406054" заменить цифрами "2409388";
в подпункте 3):
цифры "40985" заменить цифрами "45839";
цифры "43686" заменить цифрами "48540";
в подпункте 5) цифры "-40985" заменить цифрами "-121072";
в подпункте 6) цифры "40985" заменить цифрами "121072";
пункт 3 дополнить абзацами следующего содержания:
"2169 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы объектов образования;
2865 тысяч тенге - на увеличение размера выплаты ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, обучающимся в ВУЗах.";

3-1 тармағында:
"3133" деген сандар "3506" деген сандармен ауыстырылсын;
"6499" деген сандар "6871" деген сандармен ауыстырылсын;
"18567" деген сандар "14142" деген сандармен ауыстырылсын;
3-2 тармағында:
"455277" деген сандар "321622" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"22400 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып салу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға (немесе) сатып алу;
38000 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға.";
3-3 тармағында "43686" деген сандар "48540" деген сандармен  ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

в пункте 3-1:
цифры "3133" заменить цифрами "3506";
цифры "6499" заменить цифрами "6871";
цифры "18567" заменить цифрами "14142";
в пункте 3-2:
цифры "455277" заменить цифрами "321622";
дополнить абзацами следующего содержания:
"22400 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
38000 тысяч тенге - на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020.";
в пункте 3-3 цифры "43686" заменить цифрами "48540";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11821
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8918
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2903
12
Көлік және коммуникация
60246
1
Автомобиль көлігі
57860
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6360
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6360
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51500
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
51500
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2386
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2386
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық  жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2386
13
Басқалар
22384
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
450
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
450
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
450
9
Басқалар
21934
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2284
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда  ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
2284
452
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
9801
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9801
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8849
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8849
14
Борышқа қызмет көрсету
2
1
Борышқа қызмет көрсету
2
452
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11821
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8918
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2903
12
Транспорт и коммуникации
60246
1
Автомобильный транспорт
57860
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6360
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6360
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51500
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
51500
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2386
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2386
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2386
13
Прочие
22384
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
450
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
450
006
Поддержка предпринимательской деятельности
450
9
Прочие
21934
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2284
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2284
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
9801
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
9801
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8849
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8849
14
Обслуживание долга
2
1
Обслуживание долга
2
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2