Аудандық мәслихаттың (IV шақырылған, XXXVIII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы N 25/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 06 маусымда N 12-4-117 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы N 148/6 "Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 272/10 "Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 404/40 "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3201 тіркелген) шешімін іске асыру туралы қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 "2012 – 2014 жылдарға арналған Ақтоғай ауданың бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-110 тіркелген), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2334155" деген сандар "2371155" деген сандармен ауыстырылсын;
"2137552" деген сандар "2174552" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2409388" деген сандар "2446388" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармағы келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"37000 мың теңге - ауылдық елді мекендерді дамытуға, соның ішінде:
19000 мың теңге - мәдениет объектілерін жөндеу;
18000 мың теңге - жолдарды жөндеу.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, XXXVIII сессия) от 20 декабря 2011 года N 196/38 "О бюджете Актогайского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30 мая 2012 года N 25/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 июня 2012 года N 12-4-117. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5   статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и постановления акимата Павлодарской области N 148/6 от 15 мая 2012 года "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 272/10 "О реализации решения Павлодарского областного маслихата (XL cессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3201), Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (IV созыв, XXXVIII сессия) от 20 декабря 2011 года N 196/38 "О бюджете Актогайского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-110 от 9 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2334155" заменить цифрами "2371155";
цифры "2137552" заменить цифрами "2174552";
в подпункте 2) цифры "2409388" заменить цифрами "2446388";
пункт 3-1 дополнить абзацами следующего содержания:
37000 тысяч тенге – на развитие сельских населенных пунктов, в том числе:
19000 тысяч тенге- на ремонт объектов культуры;
18000 тысяч тенге – на ремонт дорог.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 12 к настоящему решению.

123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Приреченск ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Харьковка ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендердегі абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Басқамыс ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау

123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
123040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Приреченский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
123040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Харьковский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Баскамысский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123002
Организация в экстерных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне