Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округінің Қожамжар ауылының көшелеріне және тұйық көшелеріне атау беру туралы
Павлодар облысы Ақтогай ауданы Қожамжар ауылдық округ әкімінің 2012 жылғы 03 мамырдағы N 1 шешімі. Павлодар облысының Ақтоғай аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 маусымда N 12-4-118 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан  Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2-тармағына сәйкес, Қожамжар ауылдық округінің Қожамжар ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округінің Қожамжар ауылының көшелеріне және тұйық көшелеріне атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өз бақылауыма қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Б. Аубакиров
Қожамжар ауылдық округі әкімінің
2012 жылғы 3 мамырдағы N 1 шешіміне
қосымша
Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округінің
Қожамжар ауылының көшелеріне және тұйық көшелері
1) N 1 көшеге - 40 лет Победы көшесі;
2) N 2 көшеге - Береговая көшесі;
3) N 3 көшеге - Қожамжар көшесі;
4) N 4 көшеге - Степная көшесі;
5) N 5 көшеге - Мұхтар Әуезов көшесі;
6) N 6 көшеге - Аслан Мағұлов көшесі;
7) N 7 көшеге - 60 лет Октября көшесі;
8) N 8 көшеге - Мир көшесі;
9) N 9 көшеге - Абай көшесі;
10) N 10 көшеге – Целинная көшесі;
11) N 11 көшеге – Интернациональный тұйық көшесі;
12) N 12 көшеге – Садовый тұйық көшесі;
13) N 13 көшеге - Жармұхамбет Тіленшін тұйық көшесі;
14) N 14 көшеге - Олимпийский тұйық көшесі;
15) N 15 көшеге – Школьный тұйық көшесі;
16) N 16 көшеге – Луговой тұйық көшесі.

О присвоении наименований улицам и переулкам в селе Кожамжар Кожамжарского сельского округа Актогайского района
Решение акима Кожамжарского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 03 мая 2012 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 13 июня 2012 года N 12-4-118
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Кожамжар Кожамжарского сельского округа Актогайского района, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования улицам и переулкам в селе Кожамжар Кожамжарского сельского округа Актогайского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Б. Аубакиров
Приложение
к решению акима
Кожамжарского сельского округа
от 3 мая 2012 года N 1
Наименований улицам и переулкам в селе Кожамжар
Кожамжарского сельского округа Актогайского района
1) улице N 1 - улица 40 лет Победы;
2) улице N 2 - улица Береговая;
3) улице N 3 - улица Кожамжар;
4) улице N 4 - улица Степная;
5) улице N 5 - улица Мухтара Ауезова;
6) улице N 6 - улица Аслана Магулова;
7) улице N 7 - улица 60 лет Октября;
8) улице N 8 - улица Мира;
9) улице N 9 - улица Абая;
10) улице N 10 - улица Целинная;
11) переулку N 11 – переулок Интернациональный;
12) переулку N 12 – переулок Садовый;
13) переулку N 13 – переулок Жармухамбета Тленшина;
14) переулку N 14 – переулок Олимпийский;
15) переулку N 15 – переулок Школьный;
16) переулку N 16 – переулок Луговой.