Железинка аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 305-4/40 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 қаңтардағы N 7-5/1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 ақпанда N 12-6-136 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109 бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған, XLI сессиясы) 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған, XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 411/41 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихаттың (IY сайланған, XL сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 305-4/40 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-132 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 2 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Железинка ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы";
1-тармақта:
1) тармақшада:
"1973878" деген сандар "2711130" деген сандармен ауыстырылсын;
"1602887" деген сандар "2340139" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1973878" деген сандар "2726955" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік несиелеу - 41855 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелеу - 43686 мың теңге;
бюджеттік несиелеуді өтеу - 1801 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы - -57710 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 57710 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Железинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 305-4/40 "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 23 января 2012 года N 7-5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 февраля 2012 года N 12-6-136. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (XLI сессия, IV созыв) от 14 января 2012 года N 411/41 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата (XL-сессия, IV-созыв) от 20 декабря 2011 года N 305-4/40 "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-132, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 13 января 2012 года N 2) следующие изменения и дополнения:
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"О бюджете Железинского района на 2012 - 2014 годы";
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "1973878" заменить цифрами "2711130";
цифры "1602887" заменить цифрами "2340139";
в подпункте 2):
цифры "1973878" заменить цифрами "2726955";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование - 41885 тыс.тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43686 тыс.тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1801 тыс.тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит бюджета – -57710 тыс.тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета – 57710 тыс.тенге.".
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.