Железин ауданының мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы N 244/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 шілдеде N 12-6-150 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 245/6 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 245/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жұмыссыз азаматтарды тiркеу және есепке қою" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Үйде оқитын және тәрбиеленетiн мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшiн құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Қозғалуға қиындығы бар бiрiншi топтағы мүгедектерге жеке көмекшiнiң және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тiл маманының қызметтерiн ұсыну үшiн мүгедектерге құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Мүгедектердi санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
10) Алынып тасталды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012.12.05 N 403/11 (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
11) Алынып тасталды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012.12.05 N 403/11 (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Т.В. Васильеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Шұғаев
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы
N 244/7 қаулысымен
бекітілген
"Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

Об утверждении регламентов государственных услуг Железинского района
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 22 июня 2012 года N 244/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июля 2012 года N 12-6-150. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 245/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 245/6.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
2) регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи";
3) регламент государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан";
4) регламент государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому";
5) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски";
6) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху";
7) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением";
8) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки";
9) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное";
10) Исключен постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 05.12.2012 N 403/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
11) Исключен постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 05.12.2012 N 403/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Васильеву Т.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 22 июня 2012 года N 244/7
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Назначение и выплата
социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан
по решениям местных представительных органов"

1. Жалпы ережелер
1. "Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін жеке тұлғалардың санаттары жергілікті өкілді органдардың (мәслихаттардың) шешімдері бойынша айқындалады (бұдан әрі – тұтынушы).
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi әлеуметтiк көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің www.enbek.gov.kz., Железин ауданы әкімдігінің hup.zhelezinka://gov.kz. интернет-ресурстарында, уәкілетті органның стендісінде, ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он бес күнтiзбелiк күн iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
9. Тұтынушының құжаттарды тапсыру кезiнде толық емес және (немесе) жалған мәлiметтер ұсынуы мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту (тоқтата тұру) үшiн негiз болып табылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Категории физических лиц для оказания государственной услуги определяются по решению местных представительных органов (маслихатов) (далее – потребитель).
5. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на интернет–ресурсах Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан www.enbek.gov.kz, акимата Железинского района hup://zhelezjnk.gov.kz, на стенде уполномоченного органа, в официальных источниках информации.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - в течение пятнадцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
9. Основанием для отказа (приостановления) государственной услуги является предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов потребителем.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа.

3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажеттi нақты құжаттардың тiзбесi аудан мәслихатының шешiмімен айқындалады.
12. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға уәкiлеттi органда – тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
13. Уәкілетті орган тұтынушыдан алынған құжаттардың сақталуын, қорғалуын және мазмұны туралы ақпараттың құпиялылығын қамтамасыз етеді.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның комиссиясы;
уәкілетті органның сектор меңгерушісі;
уәкілетті органның бастығы.
15. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.

3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Исчерпывающий перечень документов, необходимых для получения государственной услуги определяется решением маслихата района.
12. После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
13. Уполномоченный орган обеспечивает сохранность, защиту и конфиденциальность информации, полученной от потребителя.
14. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
ответственное лицо уполномоченного органа;
комиссия уполномоченного органа;
заведующий сектором уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

16. Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
17. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Жергiлiктi өкiлдi органдардың
шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтiк
көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Әкімшілік әрекеттер (процедуралар) жүйелілігі
және өзара әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет  N(жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның комиссиясы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау, әлеуметтік көмек тағайындау туралы шешім қабылдау не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту
Әлеуметтік көмек тағайындайды, әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
Әлеуметтік көмек тағайындауды тексереді, әлеуметтік көмек тағайындау туралы шешімге қол қояды
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұтынушыға әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4.
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Шешім
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарламаның жобасы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы шешім
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минут
7 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
15 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
"Жергiлiктi өкiлдi органдардың
шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтiк
көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы
N 244/7 қаулысымен
бекітілген
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
17. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся граждан
по решениям местных представительных органов"
Описание последовательности и взаимодействия
административных действий (процедур)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Комиссия  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Рассмотрение поступивших документов, принятие решения о назначении социальной помощи, либо отказ в предоставлении государственной услуги
Назначает социальную помощь, готовит проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение социальной помощи, подписывает решение о назначении социальной помощи
Подписывает уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Решение
Проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Решение о назначении социальной помощи
Уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
7 календарных дней
2 календарных дня
2 календарных дня
2 календарных дня
15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся граждан
по решениям местных представительных органов"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 22 июня 2012 года N 244/7
Регламент государственной услуги "Назначение
государственной адресной социальной помощи"

1. Жалпы ережелер
1. "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
Тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi орган болмаған жағдайда тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн мекен-жайлар тізбесі осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген селолық округтiң әкiмiне (бұдан әрi – селолық округтiң әкiмi) жүгiнедi.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: жан басына шаққандағы орташа табысы кедейлiк шегiнен аспайтын Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, босқындарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдiктерге және азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – тұтынушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi, өтініш берушіге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау туралы (бұдан әрі – МАӘК) хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат Железин ауданы әкімдігінің http.zhelezinka://gov.kz. интернет-ресурстарында, уәкілетті органның, селолық округ әкімінің стенділерінде орналастырылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органға – жеті жұмыс күні iшiнде;
тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне – жиырма екі жұмыс күннен аспайды;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн кезекте күтудiң жол берiлетiн ең жоғары шекті уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетуге ең ұзақ шекті уақыты - 15 минуттан аспайды.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение государственной адресной социальной помощи" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, Железинский района, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму сельского округа (далее – аким сельского округа), перечень адресов которых указан в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, беженцам, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, со среднедушевым доходом, не превышающим черты бедности (далее - потребитель).
5. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи (далее – ГАСП), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на интернет-ресурсе акимата Железинского района http://zhelezinka.gov.kz, на информационных стендах уполномоченного органа, акима сельского округа.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в уполномоченный орган – в течение семи рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства – не позднее двадцати двух рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.

9. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшiн негiздер Стандарттың 16-бабында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен немесе селолық округ әкімімен (селолық округ әкімі аппаратының жауапты маманымен) жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
11. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн уәкiлеттi органда немесе селолық округ әкімінде тұтынушыға мемлекеттiк қызметке  тұтынушыны тiркелген және алатын күнi, құжаттарды қабылдаған адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
13. Уәкілетті орган және селолық округ әкімі тұтынушыдан алынған құжаттардың сақталуын, қорғалуын және мазмұны туралы ақпараттың құпиялылығын қамтамасыз етеді.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
тұтынушы уәкілетті органға өтініш бергенде:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның меңгерушісі;
уәкілетті органның бастығы;
тұтынушы тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне жүгінгенде:
селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы);
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның меңгерушісі;
уәкілетті органның бастығы.
15. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген (12-кестелер).
16. Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген (1-сызба, 2-сызба).

9. В предоставлении государственной услуги отказывается на основаниях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа или акимом сельского округа (ответственным специалистом аппарата акима сельского округа).
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
12. После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе или у акима сельского округа потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
13. Уполномоченный орган и аким сельского округа обеспечивают сохранность, защиту и конфиденциальность информации, полученной от потребителя.
14. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
при обращении потребителя в уполномоченный орган:
ответственное лицо уполномоченного органа;
заведующий уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа;
при обращении к акиму сельского округа по месту жительства:
аким сельского округа (ответственный специалист аппарата акима сельского округа);
ответственное лицо уполномоченного органа;
заведующий уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 2 к настоящему регламенту (таблицы 12).
16. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 (схема 1, схема 2) к настоящему регламенту.

4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
17. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері, селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты маманы) мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Селолық округтер әкімдері мекен-жайларының тізбесі
N р/қ Селолық округтің атауы Селолық округ әкімінің орналасқан мекен-жайы Телефон нөмірі

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
17. Должностные лица уполномоченного органа, аким сельского округа (ответственный специалист аппарата акима сельского округа) несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Перечень адресов акимов сельских округов
N п/п Наименование сельского округа Адрес расположения акима сельского округа Номер телефона

1 2 3 4
1.
Ақтау селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Березовка селосы, Спортивная көшесі, 15
Телефоны:
8-718-43-30-320
2.
Алакөл селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы Алакөл селосы, Алакөл селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-41-4-60
3.
Башмачин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Башмачное селосы Совхозный тұйық көшесі, 7
Телефоны:
8-718-31-72-5-41
4.
Еңбекші селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Еңбекші селосы, Шевченко көшесі, 1
Телефоны:
8-718-31-41-6-95
5.
Железин  селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы,, Железинка селосы, Әуэзов көшесі, 10
Телефоны:
8-718-31-2-13-65
6.
Уәлиханов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Уәиханов селосы, Уәлиханов көшесі, 9
Телефоны:
8-718-31-41-00-4
7.
Новомир селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Церковное селосы, Ленин көшесі, 22
Телефоны:
8-718-31-41-8-46
8.
Лесной селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Лесной селосы, Абай көшесі, 1
Телефоны:
8-718-31-41-2-40
9.
Веселорощин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Веселая роща селосы, Веселорощин селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-67-2-95
10.
Михайлов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Михайловка селосы, Ленин көшесі, 16
Телефоны:
8-718-31-67-4-92
11.
Қазақстан селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Жаңа жұлдыз селосы, Қазақстан селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-43-64-423
12.
Озерный селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Озерный селосы, Озерный селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-43-30-220
13.
Прииртышск селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Прииртышское селосы, Прииртышск селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-71-2-81
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
ҚФБ әкімшілік әрекеттер (процедуралар)
жүйелілігі және өзара әрекетінің сипаттамасы
1-кесте. Уәкілетті органға өтініш бергенде ҚФБ қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүріс, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
МАӘК тағайындайды, МАӘК тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
МАӘК тағайындауды тексереді, МАӘК тағайындау туралы шешімге қол қояды
МАӘК тағайындау туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұтынушыға МАӘК тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
МАӘК тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
МАӘК тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
МАӘК тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
МАӘК тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
2 жұмыс күні
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
2-кесте. Селолық округ әкіміне жүгінгенде ҚФБ қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет  N(жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
7
2
ҚФБ атауы
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Селолық округ әкімі (селолық округ әкімі аппаратының жауапты адамы)
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттардың тізілімін жасау, құжаттарды уәкілетті органға бағыттау
МАӘК тағайындау, МАӘК тағайындау туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
МАӘК тағайындауды тексереді, МАӘК тағайындау туралы шешімге қол қояды
МАӘК тағайындау туралы хабарламаға не мемлекет тік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Селолық округ әкіміне МАӘК тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты бағыттайды
Тұтынушыға МАӘК тағайындау туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Түскен құжаттар тізілімі
МАӘК тағайындау туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
МАӘК тағайындау туралы шешім не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
МАӘК тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
МАӘК тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
МАӘК тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
5 жұмыс күн
7 жұмыс күн
2 жұмыс күн
1 жұмыс күн
5 жұмыс күн
1 жұмыс күні
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органға өтініш бергенде мемлекеттік
қызметті ұсыну үдерісінің 1-сызбасы
Селолық округ әкіміне жүгінгенде мемлекеттік
қызметті ұсыну үдерісінің 2-сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы
N 244/7 қаулысымен
бекітілген
"Жұмыссыз азаматтарды тiркеу және есепке қою"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

1 2 3 4
1.
Актауский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Березовка, здание аппарата акима Актауского сельского округа
Телефон: 8-718-43-30-320
2.
Алакольский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Алаколь, здание аппарата акима Алакольского сельского округа
Телефон: 8-718-31-41-4-60
3.
Башмачинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Башмачное, здание аппарата акима Башмачинского сельского округа
Телефон: 8-718-31-72-5-41
4.
Енбекшинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Енбекши, улица Шевченко, 1
Телефон: 8-718-31-41-6-95
5.
Железинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Ауэзова, 10
Телефон: 8-718-31-2-13-65
6.
Валихановский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Валиханово, здание аппарата акима  Валихановского сельского округа
Телефон: 8-718-31-41-00-4
7.
Новомирский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Церковное, здание аппарата акима Новомирского сельского округа
Телефон: 8-718-31-41-8-46
8.
Лесной сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Лесное, здание аппарата акима Лесного сельского округа
Телефон: 8-718-31-41-2-40
9.
Веселорощинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Веселая роща, здание аппарата акима Веселорощинского сельского округа
Телефон: 8-718-31-67-2-95
10.
Михайловский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Михайловка, здание аппарат акима Михайловского сельского округа
Телефон: 8-718-31-67-4-92
11.
Казахстанский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Жаңа жұлдыз, здание аппарата акима Казахстанского сельского округа
Телефон: 8-718-43-64-423
12.
Озерновского сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Озерное, здание аппарата акима Озерновского сельского округа
Телефон: 8-718-43-30-220
13.
Прииртышский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Прииртышское, здание аппарата акима Прииртышского сельского округа
Телефон: 8-718-31-71-2-81
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Назначает ГАСП, готовит проект уведомления о назначении ГАСП, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение ГАСП, подписывает решение о назначении ГАСП
Подписывает уведомление о назначении ГАСП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении ГАСП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Проект уведомления о назначении ГАСП, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Решение о назначении ГАСП к уведомлению о назначении ГАСП либо мотивированному ответу об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении ГАСП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении ГАСП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
1 рабочий день
2
рабочих дня
2
рабочих дня
1 рабочий день
1 рабочий день
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Таблица 2. Описание действий СФЕ при обращении к акиму сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование СФЕ
Аким сельского округа (ответственное  лицо аппарата акима сельского округа)
Аким сельского округа (ответственное  лицо аппарата акима сельского округа)
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Аким сельского округа (ответственное  лицо аппарата акима сельского округа)
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Составление реестра поступивших документов, направление документов в уполномоченный орган
Назначает ГАСП, готовит проект уведомления о назначении ГАСП, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение ГАСП, подписывает решение о назначении ГАСП
Подписывает уведомление о назначении ГАСП  либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Направляет акиму сельского округа уведомление о назначении ГАСП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении ГАСП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Реестр поступивших документов
Проект уведомления о назначении ГАСП, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Решение о назначении ГАСП к уведомлению о назначении ГАСП либо мотивированному ответу об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении ГАСП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении ГАСП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении ГАСП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
1 рабочий день
5 рабочих дней
7 рабочих дней
2 рабочих дня
1 рабочий день
5 рабочих дней
1 рабочий день
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Схема 1 процесса предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган
Схема 2 процесса предоставления государственной услуги
при обращении к акиму сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 22 июня 2012 года N 244/7
Регламент государственной услуги "Регистрация
и постановка на учет безработных граждан"

1. Жалпы ережелер
1. "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, босқындарға, шетелдiктерге, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – тұтынушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi электронды түрде жұмыссыз ретінде тіркеу және есепке қою не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің www.enbek.gov.kz., Железин ауданы әкімдігінің hup.zhelezinka://gov.kz. интернет-ресурстарында, уәкілетті органның стендісінде, ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмі:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап он күнтізбелік күннен кешіктірілмейді;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң шектң ең көп уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
9. Қажетті құжаттар болмаған кезде, жалған мәліметтер ұсынған кезде уәкілетті органмен мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру үшін негіздеме жоқ.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" (далее – государственная услуга) предоставляется  государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, иностранцам, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан (далее - потребитель).
5. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля  2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
6. Результатом оказания государственной услуги является регистрация и постановка на учет в качестве безработного в электронном виде, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения располагаются на стендах уполномоченного органа, а также на интернет-ресурсах Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан: http:www.enbek.gov.kz, акимата Железинского района http://zhelezinka.gov.kz.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - не позднее десяти календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
9. Уполномоченным органом в предоставлении государственной услуги отказывается в случаях отсутствия необходимых документов, при предоставлении ложных сведений.
Оснований для приостановления предоставления государственной услуги не имеется.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним сотрудником уполномоченного органа.

3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға уәкiлеттi органда – тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
13. Уәкілетті орган тұтынушыдан алынған құжаттардың сақталуын, қорғалуын және мазмұны туралы ақпараттың құпиялылығын қамтамасыз етеді.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
уәкілетті органның қызметкері;
жұмыссыз тұлға мәртебесін беру жөніндегі комиссия.
15. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
17. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Жұмыссыз азаматтарды тiркеу
және есепке қою"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
ҚФБ әкімшілік әрекеттер (процедуралар)
жүйелілігі және өзара әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның қызметкері
Жұмыссыз тұлға мәртебесін беру жөніндегі комиссия
Уәкілетті органның қызметкері
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттарды қарастыру. Жұмыссыз тұлға ретінде тіркеу және есепке қою туралы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы шешім қабылдау
Электрондық базада жұмыссыз ретінде тіркеу және есепке қою немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Тұтынушыға талон беру
Жұмыссыз ретінде тіркеу және есепке қою туралы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы шешім
Электрондық базада жұмыссыз ретінде тіркеу және есепке қою немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
15 минут
8 күнтізбелік күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
"Жұмыссыз азаматтарды тiркеу
және есепке қою"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы
N 244/7 қаулысымен
бекітілген
"Үйде оқитын және тәрбиеленетiн мүгедек балаларды
материалдық қамтамасыз ету үшiн құжаттарды рәсiмдеу"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
13. Уполномоченный орган обеспечивают сохранность, защиту и конфиденциальность информации, полученной от потребителя.
14. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
сотрудник уполномоченного органа;
комиссия по присвоению статуса безработного лица.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
17. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на
учет безработных граждан"
Описание последовательности и взаимодействия
административных действий (процедур) СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия(хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Сотрудник уполномоченного органа
Комиссия по присвоению статуса безработного лица
Сотрудник уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация предоставленных потребителем документов
Рассмотрение предоставленных документов. Вынесение решения о регистрации и постановке на учет в качестве безработного либо об отказе в предоставлении услуги
Регистрация и постановка на учет в качестве безработного в электронной базе либо выдача  мотивированного ответа  об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона потребителю
Решение  о регистрации и постановке на учет в качестве безработного, либо об отказе в предоставлении услуги
Регистрация и постановка на учет в качестве безработного в электронной базе либо мотивированный ответ  об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
15 минут
8 календарных дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на
учет безработных граждан"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 22 июня 2012 года N 244/7
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление документов
для материального обеспечения детей-инвалидов,
обучающихся и воспитывающихся на дому"

1. Жалпы ережелер
1. "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды рәсімдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдiктер мен азаматтығы жоқ адамдарға – үйде оқып және тәрбиеленiп жатқан мүгедек балалардың ата-аналарына және өзге де заңды өкiлдерiне (бұдан әрi – тұтынушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi тұтынушыға үйде оқып және тәрбиеленіп жатқан мүгедек балаларды материалдық қамсыздандыру үшін құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама, не қағаз жеткiзгiште бас тарту туралы уәжделген жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің www.enbek.gov.kz., Железин ауданы әкімдігінің hup.zhelezinka://gov.kz. интернет-ресурстарында, уәкілетті органның стендісінде, ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн қызмет көрсетудiң рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан - родителям и иным законным представителям детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому (далее - потребитель).
5. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на интернет–ресурсах Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан www.enbek.gov.kz, акимата Железинского района hup://zhelezjnk.gov.kz, на стенде уполномоченного органа, в официальных источниках информации.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.

10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекетті қызметті көрсету барысында
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға уәкiлеттi органда – тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
13. Уәкілетті орган тұтынушыдан алынған құжаттардың сақталуын, қорғалуын және мазмұны туралы ақпараттың құпиялылығын қамтамасыз етеді.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне уәкілетті органда мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның бастығы.
15. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
17. Уәкілетті органның лауазымды қызметкерлері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
"Үйде оқитын және тәрбиеленетiн
мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету үшiн құжаттарды
ресiмдеу" мемлекеттік қызмет
регламентіне
1-қосымша
ҚФБ әкімшілік әрекеттер (процедуралар)
жүйелілігі және өзара әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1 Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының) 1 2 3 4
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау, құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаның жобасын не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаға не мемлекеттік қызметті ұсыну-дан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Тұтынушыға құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаны не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Талон
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаның не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
15 минут
6 жұмыс күні
2 жұмыс күні
15 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Үйде оқитын және тәрбиеленетiн
мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету үшiн құжаттарды
ресiмдеу" мемлекеттік қызмет
регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы
N 244/7 қаулысымен
бекітілген
"Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшiн оларға
құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ

10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
12. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
13. Уполномоченный орган обеспечивает сохранность, защиту и конфиденциальность информации, полученной от потребителя.
14. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ);
ответственное лицо уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
17. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов для материального
обеспечения детей-инвалидов, обучающихся
и воспитывающихся на дому"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Начальник  уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Рассмотрение поступивших документов, подготовка проекта уведомления об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписывает уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Проект уведомления об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
15 минут
6 рабочих дней
2 рабочих дня
15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов для материального
обеспечения детей-инвалидов, обучающихся
и воспитывающихся на дому"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 22 июня 2012 года N 244/7
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление документов
на инвалидов для предоставления им кресла-коляски"

1. Жалпы ережелер
1. "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды рәсімдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, мүгедек болып табылатын Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдiктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – тұтынушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
6. Тұтынушы алатын көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi кресло-арбалар беру үшін құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiште дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің www.enbek.gov.kz., Железин ауданы әкімдігінің hup.zhelezinka://gov.kz. интернет-ресурстарында, уәкілетті органның стендісінде, ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш білдірген күнгі көрсетiлетiн орында мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiнгі күтудiң рұқсат етілген ең ұзақ уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсету 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнгі орнында мемлекеттiк қызмет көрсетудiң ең ұзақ рұқсат етілген уақыты – 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-бабында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан, являющимися инвалидами (далее - потребитель).
5. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов для предоставления кресла-коляски, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на интернет–ресурсах Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан www.enbek.gov.kz, акимата Железинского района hup://zhelezjnk.gov.kz, на стенде уполномоченного органа, в официальных источниках информации.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа.

1. Жалпы ережелер
1. "Қозғалуға қиындығы бар бiрiншi топтағы мүгедектерге жеке көмекшiнiң және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тiл маманының қызметтерiн ұсыну үшiн мүгедектерге құжаттарды рәсiмдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
5. Стандарттың 6-тармағында көрсетілген санаттар қызметті тұтынушылар болып табылады.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге қозғалуға қиындығы бар бiрiншi топтағы мүгедектерге жеке көмекшiнiң және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тiл маманының қызметтерiн ұсыну үшiн мүгедектерге құжаттарды рәсiмдеу туралы хабарлама не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің www.enbek.gov.kz., Железин ауданы әкімдігінің hup.zhelezinka://gov.kz. интернет-ресурстарында, уәкілетті органның стендісінде, ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты, кезектегі адам санына байланысты бір өтініш берушіге қызмет көрсету 15 минут;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-бабында көрсетілген.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Потребителем услуги являются категории лиц, перечисленные в пункте 6 Стандарта.
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов для предоставления услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на интернет–ресурсах Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан www.enbek.gov.kz, акимата Железинского района hup://zhelezjnk.gov.kz, на стенде уполномоченного органа, в официальных источниках информации.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Мүгедектерді санаротий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды рәсімдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша орналасқан "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі. Жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: мүгедек және мүгедек бала болып табылатын Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдiктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – тұтынушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" (бұдан әрі – Стандарт) N 394 қаулысы негiзiнде көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтініш берушіге санаротийлік-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін құжаттарын ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген қағаз жеткiзгiштегi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің www.enbek.gov.kz., Железин ауданы әкімдігінің hup.zhelezinka://gov.kz. интернет-ресурстарында, уәкілетті органның стендісінде, ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) мемлекеттік қызетті көрсету мерзімдері тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жұмыс күні iшiнде;
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде  кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту және (немесе) тоқтата тұру үшiн негiздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан, являющимися инвалидами и детьми-инвалидами (далее - потребитель).
5. Государственная услуга предоставляется на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов для обеспечения санаторно-курортным лечением, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на интернет–ресурсах Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан www.enbek.gov.kz, акимата Железинского района hup://zhelezjnk.gov.kz, на стенде уполномоченного органа, в официальных источниках информации.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа.

1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызметі осы регламент 1-қосымшада көрсетiлген мекен-жайлар бойынша селолық округ әкімі аппараттарының ветеринариялық дәрiгерiмен ұсынылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi —
тұтынушы) көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет ақылы жүзеге асырылады (ветеринариялық анықтаманың бланкiсiн беру).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысы негiзiнде көрсетiледi (бұдан әрі – Стандарт).
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi – ветеринариялық анықтаманы (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
реттілігіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында  белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, жұмыс күндерi, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiнгi түскi үзiлiспен ұсынылады.
8. Мемлекеттiк қызмет туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң: www.minagri.gov.kz., Железин ауданы әкімдігінің http.zhelezinka.gov.k интернет-ресурстарында, селолық округ әкімі аппараттарының үй-жайларында iлiнген ақпараттық стендтерде орналасқан.
9. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттiк қызмет жүгiнген күннiң iшiнде көрсетiледi;
2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi ең жоғары рұқсат етiлетiн күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн негіздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау селолық округ әкімі аппаратының ветеринариялық дәрігерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы осы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
селолық округ әкімі аппаратының ветеринариялық дәрігері.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом аппаратов акимов сельских округов по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
2.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
4. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки).
5. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан".
8. Информация о государственной услуге размещена на интернет-ресурсах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан: www.minagri.gov.kz, акимата Железинского района http://zhelezinka.gov.kz, на информационных стендах, расположенных в помещениях аппаратов акимов сельских округов.
9. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут.
10. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
11. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ветеринарным врачом аппарата акима сельского округа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
ветеринарный врач аппарата акима сельского округа.

14. Осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес әрбір іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттердің  (үдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.
15. Осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба келтірілген.

14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.

4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Лауазымды адамдар Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте мемлекеттік қызмет көрсету кезінде қабылдаған шешімдері мен әрекет (әрекетсіздік) үшін жауапты.
"Ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Селолық округ әкімдері мекен-жайларының тізбесі
N р/қ Селолық округтің атауы Селолық округ әкімінің орналасқан мекен-жайы Телефон нөмірі

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Перечень адресов акимов сельских округов
N п/п Наименование сельского округа Адрес расположения акима сельского округа Номер телефона

1. Жалпы ережелер
1. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшада  көрсетiлген мекен-жайлар бойынша селолық округ әкімі аппараттарының ветеринариялық дәрiгерiмен ұсынылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет ақылы жүзеге асырылады (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiн беру).
4. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi - тұтынушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына  өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысы негiзiнде көрсетiледi (бұдан әрі – Стандарт).
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi – жануарға ветеринариялық паспорт (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету реттілігіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында  белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, жұмыс күндерi, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiнгi түскi үзiлiспен ұсынылады.
8. Мемлекеттiк қызмет туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң: www.minagri.gov.kz., Железин ауданы әкімдігінің http.zhelezinka.gov.kz. интернет-ресурстарында, селолық округ әкімі аппараттарының үй-жайларында iлiнген ақпараттық стендтерде орналасқан.
9. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспортын беру (жануарға ветеринариялық паспортынан үзiндi беру) мерзiмi жануарға жеке нөмiр берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн iшiнде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап - 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға, жануардың берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болмауы негiз болып табылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом аппаратов акимов сельских округов по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно.
4. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
5. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – Стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан".
8. Информация о государственной услуге размещена на интернет-ресурсах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан: www.minagri.gov.kz, акимата Железинского района http://zhelezinka.gov.kz, на информационных стендах, расположенных в помещениях аппаратов акимов сельских округов.
9. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче – в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 40 (сорока) минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.

11. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау селолық округ әкімі аппаратының бір ветеринариялық дәрігерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы осы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
селолық округ әкімі аппаратының ветеринариялық дәрігері;
селолық округ әкімі.
14. Осы регламентке 2-қосымшаға (12-кестелерге) сәйкес әрбір іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттердің (үдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.

11. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ветеринарным врачом аппарата акима сельского округа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
ветеринарный врач аппарата акима сельского округа;
аким сельского округа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 2 к настоящему регламенту (таблицы 12).

15. Осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызбалар (1-сызба2-сызба) келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Лауазымды адамдар Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте мемлекеттік қызмет көрсету кезінде қабылдаған шешімдері мен әрекет (әрекетсіздік) үшін жауапты.
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Селолық округтер әкімдерінің тізбесі
N р/қ Селолық округтің атауы Селолық округтің орналасқан мекен-жайы Телефон нөмірі

15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту (схема 1схема 2).
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Перечень адресов акимов сельских округов
N п/п Наименование сельского округа Адрес расположения акима сельского округа Номер телефона

1 2 3 4
1.
Ақтау селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Березовка селосы, Ақтау селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-43-30-320
2.
Алакөл селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Алакөл селосы, Алакөл селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-41-4-60
3.
Башмачин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Башмачное селосы, Башмачин селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-72-5-41
4.
Еңбекші селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Еңбекші селосы, Еңбекші селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-41-6-95
5.
Железин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Железин селолық округі әкімі аппаратының ғимараты Әуэзов көшесі, 10
Телефоны:
8-718-31-2-13-65
6.
Уәлиханов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Уәлиханов селосы, Уәлиханов селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-41-00-4
7.
Новомир селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Церковное селосы, Новомир селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-41-8-46
8.
Лесной селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Лесной селосы, Лесной селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-41-2-40
9.
Веселорощин селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Веселая роща селосы, Веселорощин селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-67-2-95
10.
Михайлов селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Михайловка селосы, Михайлов селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-67-4-92
11.
Қазақстан селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Жаңа жұлдыз селосы, Қазақстан селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-43-64-423
12.
Озерный селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Озерный селосы, Озерный селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-43-30-220
13.
Прииртышск селолық округі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Прииртышское селосы, Прииртышск селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
Телефоны:
8-718-31-71-2-81
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
1-кесте. Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорт алу
үшін жүгінген кездегі құрылымдық-функционалдық
бірліктердің (бұдан әрі - ҚФБ) іс-әрекеттер сипаттамасы
Негізгі үдерістің әрекеті (барысы, жұмысы)
1.
әрекет  N(барысы, жұмысы)
1
2
3
2.
ҚФБ атауы
Селолық округ әкімі аппаратының ветеринариялық дәрігері
Селолық округ әкімі аппаратының ветеринариялық дәрігері
Селолық округ әкімі аппаратының ветеринариялық дәрігері
3.
Әрекет атауы (үдерістің, процедураның, операцияның) және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдайды
Жануарға ветеринариялық паспортты толтырады, мөр қояды не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды, дайын құжаттарға қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспортты не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4.
Аяқталу формасы (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Өтінішті тіркеу
Жануарға ветеринариялық паспорт не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жануарға ветеринариялық паспорт не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5.
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
40 минуттан аспайды
6.
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
2-кесте. Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорттың
телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді)
алу үшін жүгінген кездегі құрылымдық-функционалдық
бірліктердің (бұдан әрі - ҚФБ) іс-әрекеттер сипаттамасы
Негізгі үдерістің әрекеті (барысы, жұмысы)
1.
әрекет N(барысы, жұмысы)
1
2
3
4
2.
ҚФБ атауы
Селолық округ әкімі аппаратының ветеринариялық дәрігері
Селолық округ әкімі
Селолық округ әкімі аппаратының ветеринариялық дәрігері
Селолық округ әкімі аппаратының ветеринариялық дәрігері
3.
Әрекет атауы (үдерістің, процедураның, операцияның) және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдайды
Түскен құжаттарды қарайды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiні) толтырады, мөр қояды, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiні) береді
4.
Аяқталу формасы (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Өтінішті тіркеу
Бұрыштама
Жануарға ветеринариялық паспорт не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
5.
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
7 жұмыс күні
40 минуттан аспайды
6.
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорт алу үшін
жүгінген кезде "Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің 1-сызбасы
Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын
(жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiні) алу үшін
жүгінген кезде "Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің 2-сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы
N 244/7 қаулысымен
бекітілген
"Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
Ескерту. Алынып тасталды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012.12.05 N 403/11 (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы
N 244/7 қаулысымен
бекітілген
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы
білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды
қамтамасыз ету" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
Ескерту. Алынып тасталды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012.12.05 N 403/11 (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

1 2 3 4
1.
Актауский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Березовка, здание аппарат акима Актауского сельского округа
Телефон:
8-718-43-30-320
2.
Алакольский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Алаколь, здание аппарата акима Алакольского сельского округа
Телефон:
8-718-31-41-4-60
3.
Башмачинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Башмачное, здание аппарата акима Башмачинского сельского округа
Телефон:
8-718-31-72-5-41
4.
Енбекшинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Енбекши, здание аппарата акима Енбекшинского сельского округа
Телефон:
8-718-31-41-6-95
5.
Железинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Ауэзова, 10
Телефон:
8-718-31-2-13-65
6.
Валихановский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Валиханово, здание аппарата акима Валихановского сельского округа
Телефон:
8-718-31-41-00-4
7.
Новомирский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Церковное, здание аппарата акима Новомирского сельского округа
Телефон:
8-718-31-41-8-46
8.
Лесной сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Лесное, здание аппарата акима Лесного сельского округа
Телефон:
8-718-31-41-2-40
9.
Веселорощинский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Веселая роща, здание аппарата акима Веселорощинского сельского округа
Телефон:
8-718-31-67-2-95
10.
Михайловский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Михайловка, здание аппарата акима Михайловского сельского округа
Телефон:
8-718-31-67-4-92
11.
Казахстанский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Жаңа жұлдыз, здание аппарата акима Казахстанского сельского округа
Телефон:
8-718-43-64-423
12.
Озерновского сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Озерное, здание аппарата акима Озерновского сельского округа
Телефон:
8-718-43-30-220
13.
Прииртышский сельский округ
Павлодарская область, Железинский район, село Прииртышское, здание аппарата акима Прииртышского сельского округа
Телефон:
8-718-31-71-2-81
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – СФЕ) при обращении потребителя для
получения ветеринарного паспорта на животное
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы
Заполняет ветеринарный паспорт на животное, ставит печать,  либо подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает
Выдает ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация обращения
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 40 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных единиц
(далее – СФЕ) при обращении потребителя для получения
дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки
из ветеринарного паспорта на животное)
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
2
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Аким сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы, регистрирует
Рассматривает поступившие документы
Заполняет дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное), ставит печать, подписывает
Выдает дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное)
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Резолюция
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
7 рабочих дней
Не более 40 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Схема 1 процесса предоставления государственной услуги
Схема 2 процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 22 июня 2012 года N 244/7
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление документов
на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей"
Сноска. Исключен постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 05.12.2012 N 403/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 22 июня 2012 года N 244/7
Регламент государственной услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной
организации образования и обратно домой"
Сноска. Исключен постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 05.12.2012 N 403/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).