Железинка ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 74-5/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3301 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2013 - 2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2333263 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 449616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4791 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1340 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1877516 мың теңге;
2) шығындар – 2317829 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20929 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5036 мың теңге;
бюджеттік кредиттеу - 25965 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялық қалдық 33100 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 33100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -38595 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 38595 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 05.02.2013 N 80-5/11 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.04.2013 N 106-5/14 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.06.2013 N 120-5/15 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.07.2013 N 132-5/18 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.10.2013 N 143-5/20 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2013 N 163-5/22 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен 2013 жылға жіберілетін бюджеттік жәрдем қаражат көлемі 1603903 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудан бюджетін орындау процессінде секвестрлеуге жатпайтын, аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесін  4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2013 жылға арналған ауданның селолық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органдарының сақтық қоры 2013 жылға 1477 мың теңге сомасында бекітілсін.

О бюджете Железинского района на 2013 - 2015 годы
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 74-5/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2012 года N 3301
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 2333263 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 449616 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям - 4791 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1340 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 1877516 тыс. тенге;
2) затраты - 2317829 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 20929 тыс. тенге; в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 5036 тыс. тенге;
бюджетные кредиты – 25965 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 33100 тыс. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 33100 тыс. тенге;
5) дефицит бюджета – -38595 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 38595 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Железинского района Павлодарской области от 05.02.2013 N 80-5/11 (вводится в действие с 01.01.2013); от 18.04.2013 N 106-5/14 (вводится в действие с 01.01.2013); от 14.06.2013 N 120-5/15 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.07.2013 N 132-5/18 (вводится в действие с 01.01.2013); от 24.10.2013 N 143-5/20 (вводится в действие с 01.01.2013); от 18.12.2013 N 163-5/22 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить объем бюджетных субвенции на 2013 год, передаваемых из областного бюджета в сумме 1603903 тыс. тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год согласно приложению 4.
4. Утвердить бюджетные программы сельских округов района на 2013 год согласно приложению 5.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 1477 тыс. тенге.

Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 24.10.2013 N 143-5/20 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2013 жылы селолық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметкерлер болып саналмайтын білім беру, мәдениет, спорт, және тұрғындарды әлеуметтік қорғау мамандарының қалалық осы жағдайда қызмет ететін мамандарға қарағанда еңбекақысы және тарифтік мөлшерлемесін 25 пайызға көтерілуі сақталсын.

Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 24.10.2013 N 143-5/20 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Сохранить на 2013 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, культуры, спорта, социального обеспечения, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железинка аудандық мәслихатының
сессиясының төрағасы
Железинка аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Крутиков
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған (кезекті) X сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 74-5/10 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет (өзгерістермен)

7. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата
Секретарь Железинского
районного маслихата                        В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(X очередная сессия, V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 74-5/10
Районный бюджет на 2013 год с изменениями

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, селоларда, селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс стеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Башмачин селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
005
Селолық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы басқа да қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Башмачинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа