Ертіс ауданының 1995 жылы туған азаматтардың жазылуын өткізу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімінің 2012 жылғы 27 ақпандағы N 2 шешімі. Павлодар облысы Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 наурызда N 12-7-134 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімі аппарат жетекшісінің 2013 жылғы 25 қыркүйектегі N 1-27/489 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Ертіс аудандық әкімі аппарат жетекшісінің 25.09.2013 N 1-27/489 хаты).
Қазақстан Республикасының 2005 жылдың 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына, 2006 жылдың 5 мамырдағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" N 371 Қаулысына, 2005 жылдың 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының әскери басқару жергілікті органдары туралы  ережені бекіту туралы" N 1232 ҚҚҮ қаулысына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. "Павлодар облысы Ертіс ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – ҚІБ) шақыру учаскесіне 2012 жылғы наурыз айында 1995 жылы туған ер азаматтардың жазылулары бойынша шаралардың ұйымдастырылуын қамтамасыз етсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Тілеуоваға және ҚІБ бастығы Н.Ж. Науразбековке (келісім бойынша) жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Ағжанов
Келісілді
Ертіс ауданының
ҚІБ бастығы                                Н. Науразбеков
27 ақпан 2012 жыл
Келісілді
"Ертіс ауданының емханасы"
коммуналдық қазыналық мемлекеттік
кәсіпорнының бас дәрігері                  Р. Керимбаев
27 ақпан 2012 жыл

О проведении приписки граждан 1995 года рождения Иртышского района
Решение акима Иртышского района Павлодарской области от 27 февраля 2012 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2012 года N 12-7-134. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Иртышского района Павлодарской области от 25 сентября 2013 года N 1-27/489)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Иртышского района Павлодарской области от 25.09.2013 N 1-27/489).
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", Постановления Правительства Республики Казахстан N 1232 ДСП от 12 декабря 2005 года "Об утверждении Положения о местных органах военного управления Республики Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Обеспечить организацию мероприятий по приписке граждан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Иртышского района Павлодарской области" (далее - ОДО) в марте 2012 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Тлеуову А.Т. и начальника ОДО Науразбекова Н.Ж. (по согласованию).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Агжанов
Согласовано
Начальник ОДО
Иртышского района                          Н. Науразбеков
27 февраля 2012 года
Согласовано
Главный врач коммунального
казенного государственного
предприятия "Иртышская центральная
районная больница"                         Р. Керимбаев
27 февраля 2012 года