Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (IV сайланған XLI сессиясы) N 242-41-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 9-4-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 сәуірде N 12-7-136 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 2 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған, XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 38/4 шешіміне сәйкес Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 242-41-4 "Ертіс ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 14 қаңтарда N 12-7-131 тіркелген, аудандық "Ертіс нұры" N 6 газетінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 281 732" деген сандары "2 573 532" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 717" деген сандары "1 718" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 008 157" деген сандары "2 299 956" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 301 420" деген сандары "2 835 387" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"13 376" деген сандары "21 363" деген сандарымен ауыстырылсын;
"14 562" деген сандары "22 549" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-33 064" деген сандары "-283 219" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "33 064" деген сандары "283 219" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XLI сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 242-41-4 "О бюджете Иртышского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 11 апреля 2012 года N 9-4-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 апреля 2012 года N 12-7-136. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата от 2 апреля 2012 года N 38/4 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"  Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата "О бюджете Иртышского района на 2012 - 2014 годы" от 20 декабря 2011 года N 242-41-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-131, опубликованное 14 января 2012 года в районной газете "Иртыш" N 6) внести следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 281 732" заменить цифрами "2 573 532";
цифры "1 717" заменить цифрами "1 718";
цифры "2 008 157" заменить цифрами "2 299 956";
в подпункте 2) цифры "2 301 420" заменить цифрами "2 835 387";
в подпункте 3):
цифры "13 376" заменить цифрами "21 363";
цифры "14 562" заменить цифрами "22 549";
в подпункте 5) цифры "-33 064" заменить цифрами "-283 219";
в подпункте 6) цифры "33 064" заменить цифрами "283 219";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.