Ертіс ауданында төлемелі қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 130/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 мамырда N 12-7-137 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 23/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 16.01.2014 N 23/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелеріне сәйкес, жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі (бұдан әрі – жұмыс берушілер), қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төлем мөлшері және оларды қаржыландыру көздері 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға сұраным мен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. "Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілермен (келісім бойынша) шарттық негізде жұмыссыздармен қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын.
4. Үшінші топ мүгедектері қатарындағы жұмыссыздар мен дәрігерлік кеңес беру комиссиясының анықтамасы бойынша еңбекке шектеу қойылған жұмыссыздар, олардың денсаулық жағдайына сәйкес дәрігерлік мекемелермен ұсынылған жұмыс түрлері бойынша қоғамдық жұмыстарға жіберілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Т. Тілеуоваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Ағжанов
Павлодар облысы Ертіс ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы
16 сәуірдегі N 130/1 қаулысына
1 қосымша
Павлодар облысы Ертіс ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы
1 маусымдағы N 211/2 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төлем мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2012.06.01 N 211/2 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 12.03.2013 N 148/2 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/қ N Ұйымдардың атауы Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі Нақты шарттар Жұмыссыздың еңбегіне төлем мөлшері (теңге) Қаржыландыру көзі
1
"Голубовка ауылы әкімінің  аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 120 дана;
гүлзарларды орналастыру - 150 шаршы метр;
билбордтарды ауыстыру - 1 дана;
күң-қоқыстарды жинау және жою – 300 тонна;
ағаштарды өңдеу - 800 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету - 9570 бас;
Қарияларға және жалғызілікті мұгедектерге Ағаш - 10 куб метр,
көмірін даярлау - 25 тонна;
Халық санағына және мал санағына көмек көрсету - 9570 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
2
"Ағашорын ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 60 дана;
гүлзарларды орналастыру - 200 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 2 дана;
обелискілер - 1 дана;
билбордтарды ауыстыру – 1 дана;
күң-қоқыстарды жинау және жою – 200 тонна;
ағаштарды өңдеу - 120 дана.
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 8300 бас.
Қарияларға және жалғызілікті мұгедектерге мал азығын, ағаш, көмірін даярлау және басқадай көмек көрсету – 4 адам;
Халық санағына және мал санағына көмек көрсету – 4 адам;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
3
"Амангелді ауылы әкімінің  аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 17 дана;
гүлзарларды орналастыру - 65 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру – 1 дана;
обелискілер - 1 дана;
күң-қоқыстарды  жинау және жою – 75 тонна;
ағаштарды өңдеу - 50 дана.
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету - 3300 бас;
Қарияларға және жалғызілікті мұгедектерге мал азығын - 12 тонн;
ағаш - 4.5 куб метр;
көмірін даярлау - 8т.
Халық санағына - 780 адам; мал санағына көмек көрсету - 9570 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
4
"Байзақов ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 180 дана;
гүлзарларды орналастыру - 100 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
обелискілер - 1 дана;
билбордтарды ауыстыру - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 120 тонна;
ағаштарды өңдеу - 300 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 16583 бас.
Халық санағына 1155 адам;
мал санағына көмек көрсету - 16583 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
5
"Қоскөл ауылы әкімінің  аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 30 дана;
гүлзарларды орналастыру - 450 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 2000 тонна;
ағаштарды өңдеу - 500 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 4538 бас;
Қарияларға және жалғызілікті мұгедектерге мал азығын - 20 тонн;
ағаш - 15 куб метр,
көмірін даярлау - 20 тонн;
Халық санағына 685 адам;
мал санағына көмек көрсету - 6479 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
6
"Қарақұдық ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 150  дана;
гүлзарларды орналастыру - 125 шаршы метр;
обелискілер - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 250 тонна;
ағаштарды өңдеу - 180 дана.
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 9901 бас;
Қарияларға және жалғызілікті мұгедектерге мал азығын - 20 тонн;
ағаш – 10 куб метр;
көмірін даярлау - 10 тонн.
Халық санағына - 816 адам;
мал санағына көмек көрсету - 9901 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесі мен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
7
"Қызылжар ауыл  округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру - 120 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
билбордтарды ауыстыру - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 500 тонна;
ағаштарды өңдеу - 250 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 7459 бас;
Қарияларға және жалғызілікті мұгедектерге Ағаш - 50 куб метр;
көмір даярлау - 60 тонна;
картоп отырғызу - 6 тонна;
Халық санағына - 1612 адам;
мал санағына – 7459 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
8
"Қосағаш ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру - 150 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
обелискілерді - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 500 тонна;
ағаштарды өңдеу - 100 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 7520 бас;

Об организации оплачиваемых общественных работ в Иртышском районе
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 16 апреля 2012 года N 130/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 мая 2012 года N 12-7-137. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 16 января 2014 года N 23/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 16.01.2014 N 23/1.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 в целях обеспечения временной занятости безработных, акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы (далее - работодатели), виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района" организовать на договорной основе с работодателями (по согласованию) общественные работы с безработными.
4. Безработных, из числа инвалидов третьей группы и безработных, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно–консультационной комиссии, направлять на общественные работы в соответствии с состоянием их здоровья по видам работ, рекомендованными медицинскими учреждениями.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тлеуову А. Т.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                 Б. Агжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 16 апреля 2012 года N 130/1
Приложение
к постановлению акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 1 июня 2012 года N 211/2
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Иртышского района Павлодарской области от 01.06.2012 N 211/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 12.03.2013 N 148/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
N п/п Наименование организаций Виды и объемы общественных работ Конкретные условия Размер оплаты труда (тенге) Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима села Голубовка"
Посадка деревьев – 120 штук;
устройство цветников – 150 квадратных метров;
замена билбордов – 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 300 тонн;
обработка деревьев – 800 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий - 9570 голов;
Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам в заготовке дров - 10 кубических метров;
погрузке и разгрузке угля - 25 тонн;
Оказание помощи в переписи скота – 9570 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Агашорынского сельского округа"
Посадка деревьев – 60 штук;
устройство цветников – 200 квадратных метров;
благоустройство памятников - 2 штуки;
обелисков - 1 штуки;
замена билбордов – 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 200 тонн;
обработка деревьев - 120 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях - 8300 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима села Амангельды"
Посадка деревьев – 17 штук;
устройство цветников – 65 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штука;
обелисков - 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 75 тонн;
обработка деревьев - 50 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях - 3300 голов;
Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам в заготовке кормов - 12 тонн;
дров - 4,5 кубических метрах; погрузке и разгрузке угля - 8 тонн;
Оказание помощи в переписи населения - 780 человек;
скота - 7230 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Байзаковского сельского округа"
Посадка деревьев – 180 штук;
устройство цветников – 100 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штук;
обелисков - 1 штук;
замена билбордов - 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 120 тонн;
обработка деревьев - 300 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях - 16583 голов;
Оказание помощи в переписи населения - 1155 человек;
скота - 16583 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима села Косколь"
Посадка деревьев – 30 штук;
Устройство цветников – 450 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 2000 тонн;
обработка деревьев - 500 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях - 4538 голов;
Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам в заготовке кормов - 20 тонн;
дров - 15 кубических метров;
погрузке и разгрузке угля - 20 тонн;
Оказание помощи в переписи населения - 816 человек;
скота - 6479 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа"
Посадка деревьев – 150 штук;
устройство цветников – 125 квадратных метров;
обелисков - 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 250 тонн;
обработка деревьев - 180 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях - 9901 голов;
Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам в заготовке кормов - 20 тонн;
дров - 10 кубических метров;
погрузке и разгрузке угля - 10 тонн;
Оказание помощи в переписи населения - 816 человек;
скота - 9901 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
Посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 120 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штук;
замена билбордов – 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 500 тонн;
обработка деревьев - 250 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях - 7459 голов;
Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам в заготовке дров - 50 кубических метров;
погрузке и разгрузке угля - 60 тонн;
посадка картофеля - 6 тонн;
Оказание помощи в переписи населения - 1612 человек;
скота - 7459 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Косагашского сельского округа"
Посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 150 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штук;
обелисков - 1 штук;
сбор и вывоз мусора - 500 тонн;
обработка деревьев - 100 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях - 7520 голов;

Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге Ағаш - 0,5 куб метр;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
9
"Қызылқақ ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 50 дана;
гүлзарларды орналастыру - 80 шаршы метр;
обелискілерді - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 300 тонна;
ағаштарды өңдеу - 100 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 988 бас;
Халық санағына - 285 адам;
мал санағына көмек көрсету – 988 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
10
"Ленин ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 60 дана;
гүлзарларды орналастыру - 100 шаршы метр;
обелискілерді - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 200 тонна;
ағаштарды өңдеу - 100 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету - 3764 бас;
мал санағына көмек көрсету – 3764 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
11
"Луговой ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру - 100 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 300 тонна;
ағаштарды өңдеу - 150 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 700 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
12
"Майқоныр ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 60 дана;
гүлзарларды орналастыру - 30 шаршы метр;
обелискілерді - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 2300 тонна;
ағаштарды өңдеу - 100 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 10799 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
13
"Панфилов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру - 300 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 2 дана;
обелискілерді - 2 дана;
қоқыстарды  жинау және жою - 3000 тонна;
ағаштарды өңдеу - 150 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 9950 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
14
"Сілеті ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 42 дана;
гүлзарларды орналастыру - 40 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 300 тонна;
ағаштарды өңдеу - 72 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету - 2000 бас;
Халық санағына – 720 адам;
мал санағына көмек көрсету – 16700 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
15
"Северный ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 150 дана;
гүлзарларды орналастыру - 200 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 4 дана;
обелискілерді - 10 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 1000 тонна;
ағаштарды өңдеу - 500 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 15968 бас;
Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге мал азығын даярлау - 10 тонн; ағаш даярлау - 50 куб метр;
көмір даярлау - 150 тонна;
Халық санағына - 1332; мал санағына көмек көрсету – 14597 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
16
"Тоқта ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру - 30 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 3500 тонна;
ағаштарды өңдеу - 800 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 6985 бас;
мал санағына көмек көрсету – 6985 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
17
"Ұзынсу ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 50 дана;
гүлзарларды орналастыру - 70 шаршы метр;
обелискілерді - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 1000 тонна;
ағаштарды өңдеу - 200 дана;
Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету – 1000 бас;
Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге мал азығын даярлау -1000 бас;
ағаш даярлау – 10 куб метр;
көмір даярлау - 25 тонна;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 1 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
18
"Ертіс ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу – 65  дана;
гүлзарларды орналастыру - 80 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 3 дана;
обелискілерді - 3 дана;
билбордтарды ауыстыру - 10 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 260 тонна;
ағаштарды өңдеу - 720 дана;
қоғамдық және әлеуметтік–мәдени маңызды объектілерді күзету - 12 дана;
Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге Ағаш даярлау - 126 куб метр, көмір даярлау және басқадай көмек көрсету – 315 тонна;
Халық санағына көмек көрсету - 7960 адам және мал санағына көмек көрсету - 29887 бас;
мектеп асханалары жұмысына асхана жұмыскерлері ретінде көмекке - 4 мектеп.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
19
"Павлодар  облысы Ертіс ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауылының шақырушыларын аудандық комиссияға хабарландыру - 250 адам;
жазылу және шақыру комиссиясын өткізуге көмек көрсету - 250 адам; шақырушылардың жеке істері құжаттарды тігу және тапсыру - 6000 құжаттар.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
18660
Жергілікті бюджет
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің

Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам в заготовке дров - 0,5 кубических метров;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылкакского сельского округа"
Посадка деревьев – 50 штук;
устройство цветников – 80 квадратных метров;
обелисков - 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 300 тонн;
обработка деревьев - 100 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях – 988 голов;
Оказание помощи в переписи населения - 285 человек;
скот - 988 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ленино"
Посадка деревьев – 60 штук;
устройство цветников – 100 квадратных метров; обелисков- 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 200 тонн;
обработка деревьев - 100 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях – 3764 голов;
Оказание помощи в переписи скота - 3764 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Луговского сельского округа"
Посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 100 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 300 тонн;
обработка деревьев - 150 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях – 700 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майконыр"
Посадка деревьев – 60 штук;
устройство цветников – 30 квадратных метров;
обелисков - 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 2300 тонн;
обработка деревьев - 100 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях – 10799 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Панфилово"
Посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 300 квадратных метров;
благоустройство памятников - 2 штуки;
обелисков - 2 штуки;
сбор и ликвидация мусора - 3000 тонн;
обработка деревьев - 150 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях – 9950;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Селетинского сельского округа"
Посадка деревьев – 42 штук;
устройство цветников – 40 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 300 тонн;
обработка деревьев - 70 штук.
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях – 16700 голов;
Оказание помощи в переписи населения - 720 человек;
скота - 16700 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа"
Посадка деревьев – 150 штук;
устройство цветников – 200 квадратных метров;
благоустройство памятников - 4 штуки;
обелисков - 10 штуки;
сбор и ликвидация мусора - 1000 тонн;
обработка деревьев - 500 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях – 15968 голов;
Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам в заготовке кормов - 10 тонн;
дров - 50 кубических метров; погрузке и разгрузке угля 150 тонн;
Оказание помощи в переписи населения - 1332 человек, скота - 14598 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тохта"
Посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 30 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 3500 тонн;
обработка деревьев - 800 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях - 6985 голов;
Оказание помощи в переписи скота - 6985 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Узынсуского сельского округа"
Посадка деревьев – 50 штук;
устройство цветников – 70 квадратных метров;
обелисков - 1 штук;
сбор и ликвидация мусора - 1000 тонн;
обработка деревьев - 200 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях – 1000 голов;
Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам в заготовке кормов - 50 тонн;
Дров - 10 кубических метров; погрузке и разгрузке угля - 25 тонн;
Оказание помощи в переписи скота - 1000 голов;
Помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 1 школа.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
18
Государственное учреждение "Аппарат акима села Иртышск"
Посадка деревьев – 65 штук;
устройство цветников – 80 квадратных метров;
благоустройство памятников - 3 штуки;
обелисков - 3 штуки;
замена билбордов – 10 штук;
сбор и ликвидация мусора - 260 тонн;
обработка деревьев - 720 штук;
Уход и присмотр за объектами общественных и социально-культурных назначений - 12 штук;
Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятиях - 29887 голов;
Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам в заготовке дров - 126 кубических метров;
погрузке и разгрузке угля - 315 тонн;
Оказание помощи в переписи населения - 7960 человек;
скота – 29887 голов;
помощь в работе школьных столовых в качестве кухонных рабочих - 4 школы.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
19
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Иртышского района"
Оповещение призывников села Иртышск на районную комиссию - 250 человек;
оказание помощи в проведении приписной и призывной комиссии - 250 человек;
подшивка и подклейка документов в личные дела призывников - 6000 документов.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
18660
Местный бюджет
Приложение 2
к постановлению акимата
Иртышского района
Павлодарской области